TUW PZUW częścią platformy na rzecz rozwoju gospodarczego

0
488

30 czerwca 2020 r. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych dołączył do Konsorcjum Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski. Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW, reprezentuje Towarzystwo w Radzie Konsorcjum.

Celem i misją Konsorcjum jest wszechstronna działalność, w tym badawczo-naukowa, społeczna, oświatowa i informacyjna, na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa gospodarczego Polski i polskich przedsiębiorstw oraz podnoszenia ich konkurencyjności i wspomagania rozwoju gospodarczego RP. Uczestnicy Konsorcjum tworzą platformę współpracy między nauką i przedsiębiorcami wraz z instytucjami otoczenia biznesu i administracją publiczną.

– TUW PZUW to pierwszy ubezpieczyciel, który został zaproszony do prac Konsorcjum Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski. To wielki zaszczyt i jednocześnie duże zobowiązanie. Jesteśmy otwarci na rozmowy i wymianę doświadczeń ze światem nauki i praktykami życia gospodarczego. Naszą szczególną rolą w Konsorcjum jest wspieranie i partnerstwo z Członkami TUW PZUW, którzy do Konsorcjum należą – powiedział Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW.

Więcej informacji nt. działalności Konsorcjum Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski na stronie www.konsorcjumbgp.pl.

(KS, źródło: PZU)