TUZ TUW: Marcin Łuczyński odchodzi z zarządu

0
587

Marcin Łuczyński przestał być członkiem zarządu TUZ TUW. We władzach towarzystwa zasiadał od ponad dwóch i pół roku.

– Sukcesy marki TUZ Ubezpieczenia to w znacznym stopniu zasługa Marcina Łuczyńskiego. Marcinowi dziękuję za jego zaangażowanie i życzę sukcesów w dalszej karierze – powiedział prezes TUZ TUW Piotr Zadrożny.

– Tworzyliśmy z Marcinem zgrany zespół i będziemy dobrze wspominać czas wspólnej pracy – dodał Dawid Piasecki, członek zarządu zakładu.

– Praca w TUZ była dla mnie dużym wyzwaniem, ale również ogromną przyjemnością ze względu na wspaniały zespół, który udało się w TUZ stworzyć – powiedział Marcin Łuczyński. – Cieszę się, że tyle udało nam się osiągnąć. Teraz TUZ jest inną firmą niż był, kiedy zaczynaliśmy wspólną pracę w zarządzie, najpierw z Piotrem, później również z Dawidem Piaseckim. Po krótkich wakacjach czas zacząć nowy projekt. – zapowiedział.

Marcin Łuczyński był członkiem zarządu TUZ od grudnia 2017 roku. Wcześniej przez blisko dziesięć lat pracował w Swiss Re. Potem był zatrudniony w zarządach Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz TUW Pocztowy i Pocztowe TUnŻ, gdzie tworzył markę Ubezpieczeń Pocztowych.

(AM, źródło: TUZ TUW)