TUZ Ubezpieczenia oferuje nowe ubezpieczenie szkolne

0
835

TUZ Ubezpieczenia poszerzyło swoją ofertę o polisę NNW dzieci i młodzieży „Bezpieczna Nauka”. Ubezpieczenie dostępne w sześciu wariantach działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Osoba ubezpieczona w ramach „Bezpiecznej Nauki” jest objęta ochroną w szkole, w domu i na wakacjach, podczas nauki zdalnej i podejmowania aktywności sportowych – również w trakcie sportów wyczynowych (do 20. roku życia). Do wyboru jest 6 wariantów z możliwością dopasowania ich do potrzeb i możliwości.

Ubezpieczenie obejmuje takie zdarzenia, jak pobyt w szpitalu w następstwie NNW czy choroby, zachorowanie na Covid-19, ugryzienie przez kleszcza, pogryzienie przez psa, pokąsanie, użądlenie, trwały uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku NW, oparzenie, zatrucie pokarmowe i wstrząśnienie mózgu. Ubezpieczony może też liczyć na zwrot kosztów rehabilitacji, leczenia, w tym odbudowy zęba stałego, zakupu, wypożyczenia, naprawy przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych

W tabeli trwałych uszczerbków znajduje się około 400 urazów, które obejmuje polisa o sumie ubezpieczenia do 50 tys. zł.

Ubezpieczenie „Bezpieczna Nauka” można kupić online i opłacić szybkimi płatnościami elektronicznymi z PayU. Nabywca może też zadzwonić do agenta. Kupując online i podając kod otrzymany od pośrednika, otrzyma 5% zniżki.

(AM, źródło: TUZ Ubezpieczenia)