Unilink: „Nowa Klasa” już w ofercie

0
1303

W ofercie Unilink pojawiła się nowa propozycja ubezpieczenia NNW szkolnego dla dzieci, młodzieży i studentów: „Nowa Klasa”. Charakterystycznymi elementami polisy są m.in. wyższe świadczenia za uszczerbek w placówce oświatowej oraz jeździectwo z uczestnictwem w klubie.

– „Nowa Klasa” to nasza wizja ubezpieczeń szkolnych, którą wspólnie z Signal Iduna kontynuujemy już kolejny rok – opowiada Karolina Drzewiecka, dyrektor Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi Unilink. – Pracując nad „Nową klasą”, bardzo uważnie wsłuchaliśmy się w głosy naszych agentów, którzy nie tylko posiadają ogromne doświadczenie, ale przede wszystkim wiedzę o oczekiwaniach klientów w tym zakresie. W naszych rozmowach mocno wybrzmiały potrzeby rodziców, m.in. do odnośnie ryzyk takich jak pobyt w szpitalu czy poważna choroba, ale także sposobu wypłaty świadczeń w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Dlatego właśnie w „Nowej Klasie” pobyt w szpitalu liczony jest już od pierwszego dnia, zakres chorób wchodzących w poważne zachorowanie został rozszerzony o cukrzycę typu I, a sami ubezpieczeni w przypadku uszczerbku w placówce oświatowej mogą liczyć na wyższe świadczenie – wylicza.

Ekspertka dodaje, że podczas spotkań z agentami pojawiały się również rozważania odnośnie do sytuacji rodzin wielodzietnych, w których koszty związane z utrzymaniem nie tylko są duże wyższe, ale również odczuwalnie wzrosły rok do roku.

– Dlatego właśnie składka bazowa ubezpieczenia zaczyna się już od 33 zł rocznie – czyli mniej niż za godzinne korepetycje z matematyki, a klienci kupując „Nową klasę” dla drugiego i kolejnego dziecka, otrzymają 15% zniżkę na polisę, a także 25% zniżki na ubezpieczenie turystyczne dla całej rodziny – podkreśla Karolina Drzewiecka.

Ubezpieczenie „Nowa klasa” chroni dziecko przez 24 godziny przez 12 miesięcy, niezależnie od miejsca pobytu – w Polsce i za granicą, w szkole i poza nią. Ubezpieczenie gwarantuje świadczenia m.in. w przypadku zachorowania na cukrzycę typu I, epilepsji, boreliozy, koronawirusa. Polisa w razie konieczności zapewni także opiekę psychologiczną i psychiatryczną. Dostępne są również specjalne warianty ubezpieczenia dla szkół sportowych, a wariant standardowy został wzbogacony o jeździectwo.

Polisę można nabyć za pomocą strony nowaklasa.pl. Złotówka z każdej aktywowanej polisy wesprze działanie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

(AM, źródło: Unilink)