W nowym AC Trasti wypłaci całość wartości auta

0
205

Trasti poszerzyło swoją ofertę o ubezpieczenia autocasco. Ich cechą charakterystyczną jest to, że ubezpieczyciel wypłaca z polisy do 100% wartości pojazdu, a nie do 70%, co jest obecnie standardem rynkowym.

Wśród innych cech swojego AC Trasti wymienia brak udziałów własnych, amortyzacji części, podwójnych standardów kosztorysowania, doubezpieczenia czy ubytku sumy ubezpieczenia po szkodzie.

Więcej na temat nowego produktu Trasti można będzie dowiedzieć się podczas programu #ubezpieczeniowyLIVE, który odbędzie się 7 czerwca w godz. 13.00–13.30. W odcinku zatytułowanym „Najlepsze AC na świecie” Aleksandra E. Wysocka, redaktorka naczelna „Gazety Ubezpieczeniowej”, będzie rozmawiać z Krzysztofem Skarbkiem oraz Markiem Jędrasiewiczem z Trasti.

Trasti działa w Polsce na zasadach swobody świadczenia usług finansowych (FoS) w Unii Europejskiej jako agent generalny Zavarovalnica Triglav – największego w Europie Południowej ubezpieczyciela z siedzibą w Słowenii, we współpracy z reasekuratorem Swiss Re.

(AM, źródło: Trasti, LinkedIn)