„Travel Polska” – nowa polisa turystyczna Europy Ubezpieczenia dla podróżujących po kraju

0
756

Europa Ubezpieczenia wprowadziła do sprzedaży nowe ubezpieczenie podróżne dla osób, które wypoczywają w Polsce. Klienci mogą liczyć na szeroki zakres ochrony, m.in. w trakcie uprawiania sportu podczas urlopu.

Produkt „Travel Polska” zastąpił oferowane wcześniej ubezpieczenie „NNW Polska”. Nowa polisa zapewni klientom kompleksową ochronę podczas wypoczynku i jest dopasowana do potrzeb osób wyjeżdżających samodzielnie lub w grupach zorganizowanych.

– Naszą misją jako jednego z liderów rynku ubezpieczeń turystycznych w Polsce jest zapewnienie klientom spokojnego i beztroskiego wypoczynku. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na odświeżenie krajowego produktu podróżnego. W ubezpieczeniu „Travel Polska” połączyliśmy szeroki zakres ochrony z atrakcyjną ceną – mówi Tomasz Janas, ekspert ds. ubezpieczeń turystycznych Europy Ubezpieczenia.

Do dyspozycji klientów są cztery warianty ochrony, różniące się zakresem i sumami ubezpieczenia, wynoszącymi do 40 tys. zł w przypadku NNW i do 150 tys. zł w przypadku OC. „Travel Polska” został dostosowany do potrzeb osób stawiających podczas urlopu na aktywny, sportowy wypoczynek. W wariancie VIP i The Best ubezpieczenia mogą oni liczyć m.in. na ochronę podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka (np. windsurfing, kitesurfing czy narciarstwo), ochronę sprzętu sportowego, pokrycie kosztów akcji ratowniczej czy rehabilitacji pod wypadku.

Ubezpieczenie „Travel Polska” jest dostępne w cenie od 35 groszy za jeden dzień ochrony. Rodziny i grupy zorganizowane mogę liczyć na dodatkowe zniżki. Produkt można kupić u agentów turystycznych i ubezpieczeniowych współpracujących z Europą Ubezpieczenia oraz za pośrednictwem infolinii towarzystwa.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)