Ada Sułek ambasadorką InterRisk

0
365

InterRisk podpisał umowę ambasadorską z Adrianną Sułek – halową wicemistrzynią świata w pięcioboju, wicemistrzynią Europy w siedmioboju oraz wielokrotną mistrzynią Polski. Współpraca ze sportsmenką wpisuje się w dotychczasowe działania firmy na rzecz promocji sportu, a także aktywności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

InterRisk od wielu lat wspiera lekkoatletykę, będąc partnerem takich imprez jak: Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters, Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Copernicus Cup, Memoriał Ireny Szewińskiej. Firma corocznie prowadzi również wiele akcji w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, a także ubezpiecza wydarzenia lekkoatletyczne.

– Ogromnie cieszymy się z nawiązania współpracy z Adrianną Sułek. Kibicujemy jej i podziwiamy za talent, wytrwałość oraz wielkiego ducha rywalizacji, który porywa nas podczas zawodów i dostarcza niesamowitych emocji. Jako mistrzyni wieloboju – ekspertka w wielu wymagających dyscyplinach, jest dla naszej marki inspiracją. Do zadań podchodzi w pełni profesjonalnie. InterRisk w podobny sposób podchodzi do biznesu, dzięki kompleksowej, dobrze skomponowanej ofercie optymalnie odpowiadamy na różne potrzeby klientów w zakresie ubezpieczeń – mówi Daniel Kaliszuk, członek zarządu InterRisk .

Dla ubezpieczyciela współpraca z Adrianną Sułek jest także okazją do szerokiej edukacji społeczeństwa na temat znaczenia ubezpieczeń w życiu.

(AM, źródło: InterRisk)