AXA wchodzi na platformę Insly

0
814

AXA została siedemnastym ubezpieczycielem zintegrowanym z platformą technologiczną Insly. Za jej pośrednictwem agenci mogą dokonywać bezpośrednich kwotacji komunikacyjnych OC i AC, wystawiać polisy, na bieżąco monitorować sprzedaż oraz zarządzać relacjami z klientami.

– Liczymy na to, że współpraca z Insly pomoże nam zwiększyć skalę współpracy z agentami. Integracja z platformą otwiera nam możliwość zaprezentowania się agencjom ubezpieczeniowym, które do tej pory nie pracowały z nami aktywnie. Chcemy je do siebie przekonać i budować z nimi efektywne relacje biznesowe – mówi Adam Moczydłowski, dyrektor zarządzający tradycyjnymi kanałami sprzedaży AXA.

– Obecność na platformie Insly jest dla każdego ubezpieczyciela gwarancją, że jego oferta będzie zawsze przeliczona i agent tę ofertę zaprezentuje swojemu klientowi. Konkurencja między towarzystwami zyskuje więc dzięki nam inny wymiar. Oczywiście cena jest zwykle najwyższym kryterium wyboru, szczególnie przy OC, ale przez możliwość szybkiej kwotacji we wszystkich zakładach od razu otwiera się przestrzeń na rozmowę o dodatkowych potrzebach ubezpieczeniowych, zaprezentowania również innych ubezpieczeń – mówi Piotr Bartos, dyrektor Insly na Polskę.

Dzięki nawiązanej współpracy urośnie również skala działalności Insly. Technologia zostanie udostępniona prawie tysiącowi agentów współpracujących z AXA. W efekcie liczba użytkowników platformy przekroczy 11 tysięcy.

(AM, źródło: Insly)