Beata Grott na czele Crawford Polska

0
2028

10 stycznia Walne Zgromadzenie Udziałowców Crawford Polska przyjęło rezygnację Marcina Janickiego z funkcji prezesa zarządu, którą pełnił nieprzerwanie od 2004 roku. Opróżnione stanowisko objęła Beata Grott.

Beata Grott od września 2023 roku zasiada w zarządzie Crawford Polska, gdzie odpowiadała za zarządzanie obszarem sprzedaży i rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze likwidacji szkód. Przez 15 lat zajmowała się tym obszarem w polskim oddziale AIG Europe, a następnie w Chartis Europe. Przed dołączeniem do Crawford Polska przez ponad 5 lat pełniła obowiązki prezesa zarządu DAT Polska, a wcześniej przez 5 lat była odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą w Audatex Polska.

– Marcinie, Twoja wiedza, pasja i determinacja pozwoliła osiągać kolejne sukcesy firmie, którą zarządzałeś przez 20 lat. Wierzę, że wspólnie z Krzysztofem (Hauptem, od maja ub.r. członkiem zarządu odpowiedzialnym za obszar likwidacji szkód oraz organizację procesów wewnętrznych – AM) oraz wszystkimi pracownikami Crawford Polska będziemy mogli kontynuować rozwój organizacji i oferując serwis na najwyższym poziomie, zdobywać zaufanie kolejnych klientów – powiedziała Beata Grott.

Obecnie w zarządzie Crawford Polska zasiadają Beata Grott oraz Krzysztof Haupt.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl