Konferencja: Ludzie, procesy, robotyzacja

0
351

26 lutego w Warszawie odbędzie się konferencja „BPM Trends – zarządzanie i automatyzacja procesów biznesowych”. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione aktualne trendy, innowacje oraz strategie w obszarze zarządzania oraz robotyzacji procesów biznesowych, jak również aspekty merytoryczne w zakresie tworzenia i rozwijania środowiska BPM w firmie. Patronem medialnym konferencji jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Znajomość tematyki BPM pozwoli w przyszłości podjąć właściwe decyzje i działania, usprawnić przepływ informacji czy też sprawnie zidentyfikować problemy zaistniałe w organizacji. Wydajna oraz efektywna architektura środowiska BPM staje się głównym elementem rozwoju gospodarczego oraz kluczowym czynnikiem osiągania znaczących korzyści na rynku, od którego niezmiennie zależy efektywność przedsiębiorstwa. Spotkanie będzie miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.

Podczas konferencji omówione zostaną takie kwestie, jak strategiczne podejście do wdrożenia RPA w firmie, robotyzacja procesów, doskonalenie procesów biznesowych w obliczu cyfrowej transformacji oraz jak wykorzystać nowoczesne technologie do optymalizacji procesów.

Podczas spotkania głos zabiorą m.in. Jacek Tochowicz, manager zespołu Robotics ING Polska, Michał Marlinga, Senior Vice President Citibank Europe plc, Bartosz Kolasa, dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju AXA Polska, Dawid Szałański z Bank Millennium i Robert Kucharski z Inter Cars.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://bpmtrends.pl/#rejestracja

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się 26 lutego od 9:30 w warszawskim Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A.

Strona internetowa wydarzenia:

http://bpmtrends.pl/

(am)