Dołącz do wyzwania i wzmocnij sprzedaż

0
471

W poniedziałek 13 lipca o godz. 9 rozpoczęło się wyzwanie biznesowe dla agentów „5-dniowa wakacyjna podróż przez twój biznes”. Agenci będą przez pięć kolejnych dni przyglądać się swoim firmom.

Wyzwanie obejmuje udział w pięciu mini webinarach. Uczestnicy dostaną nagrania video, audio oraz dodatkowe materiały edukacyjne.

Wyzwanie ma formę biznesowej zabawy. Podróżujemy (wirtualnie) wzdłuż polskiego wybrzeża, zastanawiając się nad kierunkami rozwoju multiagencji. To oferta dla tych, którzy nawet w letnich miesiącach lubią się rozwijać, a jednocześnie chcą się przygotować na niełatwą końcówkę tego roku – mówi Aleksandra E. Wysocka, redaktor naczelna „Gazety Ubezpieczeniowej”. – Formę zabawy wybraliśmy celowo, ponieważ większość przedstawicieli naszej branży jest już mocno przeładowana wydarzeniami ostatnich miesięcy – dodaje. Biznesowa podróż została oparta na treści e-booka „5 kroków do większej sprzedaży ubezpieczeń”. Żeby otrzymać szczegóły wyzwania, należy się zapisać na listę: https://gu.com.pl/wakacje

(AW)