Generali i Proama nowymi partnerami Cachet

0
381

Cachet pozyskał kolejnych partnerów ubezpieczeniowych w Polsce. Z platformą insurtechu zintegrowane zostały Generali i Proama.

We wpisie na portalu LinkedIn Cachet poinformował, że dzięki integracji całość relacji z ubezpieczycielem – od wyboru polisy po zgłaszanie szkód – odbywa się w aplikacji cyfrowej insurtechu.

Estońska firma Cachet, będąca platformą ubezpieczeniową dla pracowników cyfrowych aplikacji, rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2021 r. We współpracy z Bolt i Allianz uruchomiła sprzedaż ubezpieczeń OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Z kolei we współpracy z Biurem Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej PZU SA wprowadziła na polski rynek produkt ochronny przeznaczony dla przewoźników osób. Charakterystyczną cechą polisy jest to, że dokonywana w jej ramach wycena jest uzależniona nie tylko od standardowych parametrów ryzyka, ale także od zaawansowanej analityki danych dotyczących tego, jak i ile ktoś jeździ. Produkt jest oparty o zaawansowane profile ryzyka, odzwierciedlające indywidualne plany pracy użytkowników.

To jednak nie wszystko: w tym roku, we współpracy z Allianz Partners, firma zaoferowała także Cachet Rower – ubezpieczenie dla hulajnóg elektrycznych, zarówno użytkowanych prywatnie, jak i służbowo.

Wśród usług oferowanych przez Cachet znajduje się także Cachet Mobility. W jej ramach platforma insurtechu udostępnia elektroniczny system wynajmu wszelkich pojazdów – od aut przez rowery po hulajnogi elektryczne.

AM, news@gu.com.pl

(źródło: LinkedIn, gu.com.pl )