IKE i IKZE przez internet w Skarbiec TFI

0
133

Skarbiec TFI uruchomił na swojej platformie internetowej możliwość bezpośrednich, w pełni online wpłat na IKE oraz IKZE.

– Rozwijając ofertę Skarbiec TFI, skupiamy się na tworzeniu jak najbardziej przyjaznych rozwiązań ułatwiających podejmowanie decyzji inwestycyjnych naszym klientom. To szczególnie ważne w końcówce roku, gdy znacząco rośnie zainteresowanie produktami emerytalnymi, które niosą ze sobą szereg benefitów. Spośród nich niewątpliwie najważniejszym jest budowanie poduszki finansowej na czas emerytury. Dodatkową zachętą są także oferowane przez Państwo ulgi podatkowe – mówi Przemysław Jaworski, dyrektor Zespołu Sprzedaży Produktów Emerytalnych Skarbiec TFI.

Żeby założyć IKE bądź IKZE przez internet w Skarbiec TFI  wystarczy wejść na stronę skarbiec.pl i kliknąć zakładkę „Inwestuj online”.

W Skarbiec TFI dopasowujemy się do oczekiwań klientów, w tym do akceptowalnych przez nich poziomów ryzyka. Dlatego oferujemy zróżnicowane portfele inwestycyjne – podkreśla Jaworski

Każdy klient może samodzielnie zdecydować, w jaki subfundusz lub subfundusze chce inwestować. Do dyspozycji jest 16 funduszy z parasola Skarbiec FIO, z których można wybrać maksymalnie pięć. Można również skorzystać z gotowych i sprawdzonych rozwiązań, poprzez wybranie konkretnego portfela inwestycyjnego. Do wyboru są portfele dla klientów o różnym profilu ryzyka: Portfel konserwatywny, Portfel zrównoważony, Portfel akcji polskich, Portfel akcji zagranicznych oraz Portfel cyklu życia.

(AM, źródło: Skarbiec TFI)