„Kobiece finanse” w TVP Info

0
449

To kobiety „trzymają kasę” w rodzinach. Czy dobrze zarządzają pieniędzmi? Czego się możemy nauczyć podczas takich warsztatów? – pytała Anna Popek, prezenterka TVP, w czasie rozmowy z Robertem Zapotocznym, prezesem PFR Portal PPK. Okazją do rozmowy stała się druga edycja szkolenia „Kobiece finanse” organizowanego przez PFR Portal PPK w marcu tego roku.

14 lutego Robert Zapotoczny był gościem redaktor Anny Popek w programie „Wstaje dzień” w TVP Info. Podczas audycji podkreślał, że przed podjęciem decyzji o oszczędzaniu w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat programu, opowiedział też o inicjatywie PFR Portal PPK skierowanej do kobiet. – Różnice w wynagrodzeniach między kobietami a mężczyznami są jednymi z mniejszych w Europie – zauważył Robert Zapotoczny. – Polki są gospodarne i potrafią zarządzać finansami. W poprzednim systemie były taką ostoją i opoką, z niczego musiały wyczarować coś i to im zostało. W nowej rzeczywistości musimy wiedzieć, jak bezpiecznie zarządzać finansami z korzyścią dla siebie samych – dodał

Jednym ze sposobów zdobycia wiedzy na temat PPK są bezpłatne szkolenia „Kobiece Finanse”, które rozpoczną się spotkaniem w Warszawie już 7 marca. Więcej na temat szkolenia:

(AM, źródło: mojeppk.pl)