Kredyt hipoteczny i konto osobiste dla klientów PZU Cash

0
194

Portal Cash – platforma benefitów finansowych zarządzana przez PZU Cash rozszerzyła swoją ofertę o produkty Pekao SA: kredyt hipoteczny, kredyt budowlano-hipoteczny oraz konto osobiste.

Rozszerzenie oferty portalu Cash to kolejny etap realizacji współpracy z Pekao SA w zakresie assurbanking. Prace nad jego rozwojem trwają nieprzerwanie od 2018 roku.

– Obecnie produkty Pekao SA sprzedawane są  poprzez call center PZU oraz w ponad stu sześćdziesięciu oddziałach własnych i partnerskich PZU. Dzięki współpracy z portalem Cash oferujemy dostęp do naszych kredytów hipotecznych w szybki i wygodny sposób nowej grupie klientów. Przyjmie on formę benefitu pracowniczego, jest to konkurencyjny i bezpieczny produkt odpowiadający na potrzeby poszukujących finansowania nieruchomości. Proces pozyskania kredytu będzie prosty i w większości zdalny, a wykorzystać będzie go można na zakup domu, mieszkania, działki lub remont – mówi Maciej Berger, dyrektor Departamentu Bankowości Ubezpieczeniowej Pekao SA.

– Bezpieczeństwo finansowe to temat, który przez pandemię i obecną sytuację gospodarczą coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Zależy nam na tym, by pracownicy firm, z którymi współpracujemy, mieli dostęp do atrakcyjnych i bezpiecznych kredytów oraz pożyczek, gdyż bardzo dobrze wiemy, że takie dodatkowe środki wpływają pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa i financial well-being. Dlatego w Cash konsekwentnie rozszerzamy ofertę dostępnych produktów. Chcemy, by była konkurencyjna i dostępna w przyjazny sposób, aby to osiągnąć, łączymy całkowicie zdalny proces z atrakcyjną ofertą – mówi Weronika Dejneka, prezes PZU Cash.

Podobnie jak w pozostałych produktach oferowanych przez portal Cash, proces wnioskowania i udzielania decyzji kredytowej przeprowadzany jest całkowicie zdalnie. Dopiero ostatni etap, czyli podpisanie umowy, realizowany jest w placówce banku. Platforma Cash jest obecnie dostępna dla pracowników ponad 3 tys. firm. Z oferty mogą korzystać nie tylko duże, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa. Uzyskują w ten sposób dla swoich pracowników dostęp do oferty pożyczek, kredytów i kont osobistych na specjalnych warunkach. Bardzo istotne jest to, że pracodawca nie ponosi żadnych opłat z tytułu wdrożenia czy udostępnienia platformy swoim pracownikom.

(AM, źródło: PZU)