Rozwijaj swoje umiejętności z cyklem szkoleń Mapy Agentów!

0
550

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym rozwój osobisty i zawodowy stał się kluczowym elementem sukcesu. Aby utrzymać się na konkurencyjnym rynku i osiągnąć swoje cele, niezależnie od branży, nieustannie musimy się doskonalić. Misją Mapy Agentów jest edukacja i wspieranie agentów na każdej płaszczyźnie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was cykl szkoleń dotyczący prawnych aspektów pracy w branży ubezpieczeniowej. Przygotuj się na porządną dawkę praktycznej wiedzy!

Bez lania wody – poznasz podstawy prawne i praktyczną wiedzę!

Przywiązujemy ogromną wagę do praktyczności szkoleń, dlatego omawiane zagadnienia będą oparte na realnych przykładach. Poznasz schematy postępowania w konkretnych sytuacjach. Nie lejemy wody! Naszym celem jest dostarczenie Ci praktycznych narzędzi, które będziesz mógł natychmiast zastosować w swojej codziennej pracy. Sprawdź jakie tematy przygotowaliśmy dla Ciebie!

26.05.2023 r. „Aby kontrola nadzorcza była czystą formalnością – rola OFWCA w kontroli agenta ubezpieczeniowego”

Pewnie już wiecie o wzmożonych kontrolach nadzorczych agentów ubezpieczeniowych ze strony KNF oraz zakładów ubezpieczeń? Wszystkie informacje dotyczące procesu kontroli opisują perspektywę agenta ubezpieczeniowego, ale gdzie w tym wszystkim jest Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne?

Dlatego na szkoleniu dowiesz się, jakie są kluczowe kwestie związane z kontrolą nadzorczą z perspektywy OFWCA, jak przygotować się do kontroli i jak postępować w jej trakcie. Szkolenie będzie również zawierało panel Q&A, podczas którego będziesz mógł zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienia.

31.05.2023 r. „APK vs. RODO – czy na pewno o wszystkim pamiętamy?”.

Czy masz pewność, że stosujesz odpowiednie zabezpieczenia i rozwiązania, które ograniczają ryzyko naruszenia danych osobowych klientów? A co zrobisz, jeśli Twoja „pancerna szafa” nie pomieści już wydrukowanych dokumentów APK z danymi osobowymi?

Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy szkolenie, które wyjaśni najistotniejsze kwestie dotyczące ochrony danych osobowych w procesie przeprowadzania analizy potrzeb klienta. Dowiesz się, jak odpowiednio chronić dane osobowe klientów, jak uniknąć najczęstszych błędów związanych z ochroną danych oraz jak postępować w przypadku ich naruszenia. Podczas tego szkolenia będziesz miał również możliwość zadawania pytań i uzyskania fachowych odpowiedzi.

Kto poprowadzi szkolenia?

Tę praktyczną wiedzę przekaże Ci Jakub Dziedzic – założyciel projektu JD Compliance, prawnik i certyfikowany Compliance Officer (ACO). Jakub aktywnie uczestniczył w pracach Polskiej Izby Ubezpieczeń w zakresie implementacji dyrektywy o dystrybucji ubezpieczeń do polskiego porządku prawnego. Posiada również szerokie doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych (RODO), prowadzeniu projektów bezpośrednio związanych z nadzorem ubezpieczeniowym oraz wspieraniu agentów ubezpieczeniowych podczas kontroli nadzorczej. Na co dzień szkoli agentów ubezpieczeniowych i usprawnia ich pracę. Jego wiedza i praktyczne doświadczenie pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które są nieodzowne w pracy agenta ubezpieczeniowego.

Nie przegap tej okazji do rozwoju swoich umiejętności i zdobycia niezbędnej wiedzy. Zapisz się już dziś na naszej stronie internetowej i dołącz do grona agentów ubezpieczeniowych, którzy inwestują w swój rozwój i stawiają na profesjonalizm. Zwłaszcza że dzięki naszemu strategicznemu sponsorowi Alwis&Secura dostęp do szkoleń masz w promocyjnej cenie!

PAKIET SZKOLEŃ ONLINE

Aby kontrola nadzorcza była czystą formalnością – rola OFWCA w kontroli agenta ubezpieczeniowego

APK vs. RODO – czy na pewno o wszystkim pamiętamy?

Dowiedz się więcej na stronie

Jesteś OFWCA Alwis&Secura? Masz DARMOWY dostęp do szkolenia. Uzyskaj KOD RABATOWY od dyrektora Twojego oddziału

Organizator

Strategiczny sponsor

Prelegent

(am)