Marsh: Carolina Klint pokieruje europejskim działem zarządzania ryzykiem

0
162

Broker ubezpieczeniowy Marsh ogłosił powołanie Caroliny Klint na stanowisko lidera zarządzania ryzykiem w Europie kontynentalnej. Będzie ona pracować ze Sztokholmu i podlegać Siegmundowi Fahrigowi, dyrektorowi generalnemu Marsh na Europę kontynentalną.

Carolina Klint będzie odpowiedzialna za dostarczanie szerokiego zakresu usług i rozwiązań Marsh największym krajowym i wielonarodowym klientom brokera prowadzącym działalność na kontynencie europejskim.

Carolina Klint ma 18 lat doświadczenia międzynarodowego i kierowniczego. W 2017 r. przeszła z AIG do Marsh, by zostać dyrektorem generalnym na region Europy Północno-Zachodniej, obejmujący Belgię, Danię, Finlandię, Holandię, Luksemburg, Norwegię i Szwecję. Przez ostatnie trzy lata odgrywała zasadniczą rolę w udoskonalaniu dystrybucji usług i rozwiązań wśród klientów w regionie. Jest współautorką książki „Words of Wisdom from Women to Watch: Career Reflections from Leaders in the Commercial Insurance Industry”. Wchodzi w skład zarządu Business Insurance Foundation.

(AC, źródło: Insurance Journal)