Nationale-Nederlanden odświeżyło ofertę NNW

0
493

W ofercie Nationale-Nederlanden pojawiła się nowa odsłona ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia ciała. Jedną z głównych cech zaktualizowanej polisy jest wydłużenie wieku, w jakim zawiera się umowę. Teraz z ochrony mogą skorzystać osoby nawet do 65. roku życia. Co więcej, istnieje możliwość jej przedłużenia do ukończenia 75 lat.

W ofercie na nowo zdefiniowany został też „nieszczęśliwy wypadek”, który obecnie obejmuje każdą nagłą sytuację niezależną od woli ubezpieczonego, np. nagłą chorobę. Z kolei sam zakres zdarzeń został dokładnie przeanalizowany i poszerzony, a nowa oferta obejmuje jeszcze większą liczbę uszkodzeń ciała, za które poszkodowany otrzyma odpowiednie odszkodowanie. Co więcej, limit wypłaty świadczeń został zwiększony, umożliwiając wypłatę do łącznej wartości 200% doznanych uszkodzeń ciała.

– W Nationale-Nederlanden dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali wsparcie w najważniejszych momentach. Dlatego usprawniliśmy i przyspieszyliśmy proces wypłaty świadczeń. W jednoznacznych przypadkach, takich jak złamania, zwichnięcia czy skręcenia stawów, odszkodowanie będzie wypłacone niezwłocznie po zdarzeniu, bez konieczności oczekiwania na zakończenie leczenia czy rehabilitacji – wyjaśnia Tomasz Damentko, kierownik ds. produktów Nationale-Nederlanden.

Nowa oferta zawiera również bezpłatne assistance medyczne, które zapewnia dodatkową pomoc w postaci transportu medycznego, organizacji rehabilitacji oraz konsultacji lekarskich.

– Umowa dodatkowa jest dostępna dla wszystkich nowych i obecnych klientów w ramach umów podstawowych: Ochrona Jutra, Sposób na Przyszłość i Gwarancja Jutra. Wierzymy w ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów, a nowa wersja ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia ciała to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości ochrony, dostosowanej do ich potrzeb i oczekiwań – dodaje Tomasz Damentko.

Zmiany w Pakiecie Ortopeda Plus

Wraz z nową odsłoną umowy dodatkowej na wypadek uszkodzenia ciała wprowadzony został również uaktualniony zakres Pakietu Ortopeda Plus. Zapewnia on klientom nielimitowany dostęp do konsultacji lekarskich, zabiegów medycznych, badań laboratoryjnych i obrazowych, takich jak RTG, USG, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny. W pakiecie ubezpieczyciel gwarantuje 20 zabiegów rehabilitacji ambulatoryjnej po zdarzeniu. Klient ma wybór – może skorzystać z bezgotówkowej realizacji świadczeń medycznych, które są organizowane przez Centrum Medyczne Nationale-Nederlanden, lub z refundacji kosztów przez niego poniesionych w tym zakresie.

– W ramach Pakietu Ortopeda Plus poszerzyliśmy katalog zdarzeń, które obejmują złamania, zwichnięcia, skręcenia, rany wymagające zaopatrzenia chirurgicznego, poważne oparzenia, odmrożenia czy utratę kończyn. Podobnie jak przy umowie dodatkowej uszkodzenia ciała, wydłużyliśmy wiek, w którym można zawrzeć umowę, do 65. roku życia, z możliwością jej kontynuacji do 75. roku życia. Zwiększyliśmy również limity refundacji kosztów poniesionych na świadczenie medyczne o 50% oraz maksymalną sumę ubezpieczenia ze 100 000 zł do 150 000 zł – wyjaśnia Monika Sachajko-Dryl, menedżerka ds. produktu Nationale-Nederlanden. – Wyróżnia nas również fakt, że proces leczenia jest koordynowany przez konsultanta medycznego, osobę z wykształceniem medycznym, która układa i organizuje dla klienta cały program ułatwiający powrót do zdrowia – zaznacza.

Oba zaktualizowane produkty będą dostępne w sprzedaży u doradców Nationale-Nederlanden.

(AM, źródło: Nationale-Nederlanden)