NIEzwykłe Święta Compensy

0
519

16 grudnia rozpoczęła się kampania Compensy, której myślą przewodnią jest stworzenie wyjątkowej świątecznej atmosfery w roku, w którym wszystko jest trochę na przekór. Akcja pod hasłem NIEzwykłe Święta realizowana jest wielokanałowo poprzez media społecznościowe.

W swoim spocie kampanijnym Compensa podpowiada, jak sprawić, by święta były bezpieczne i mimo swojej inności – piękne. Według ubezpieczyciela sposób na to jest prosty – wystarczy trochę odpuścić i postawić na to, co ważne.

– W tym roku okazywaliśmy sobie wsparcie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za drugiego człowieka. Liczyła się bliskość okazana na odległość. Odbiorcom naszej kampanii chcemy podarować trochę ciepłych chwil, zatrzymania i refleksji, zanurzonych w magicznej świątecznej atmosferze – mówi Karolina Tworzydło, dyrektor Biura Marketingu, CRM i PR Compensa TU.

Obok klipu świątecznego, Compensa zorganizowała konkurs z nagrodami (laptop, vouchery Empik). Zadanie-wyzwanie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na specjalnej stronie https://niezwykleswieta.pl.

Compensa stworzyła również clipy ASMR (autonomous sensory meridian response), czyli uspokajające i kojące dźwięki kojarzące się ze świąteczną, zimową atmosferą (np. dźwięk palącego się w kominku drewna czy skrzypiącego pod nogami śniegu).

Kampania realizowana jest wielokanałowo poprzez Facebook, Instagram, Google oraz YouTube.

Spot można obejrzeć pod adresem:

(AM, źródło: Compensa)