Porowneo.pl: Wojciech Rabiej nowym prezesem

0
1719

Wojciech Rabiej został nowym prezesem porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych Porówneo.pl. Od początku stycznia 2020 r. nadzoruje działania na rzecz wzmocnienia pozycji i dalszego rozwoju firmy na polskim rynku.

Wojciech Rabiej, który na stanowisku prezesa zastąpił Andrzeja Popielskiego, jest związany z branżą finansową od ponad 20 lat. Jako członek zarządu Link4 odpowiadał za finanse i współtworzył strategię pierwszego polskiego ubezpieczyciela działającego w modelu direct. Wojciech Rabiej był również liderem projektu i prezesem porównywarki rankomat.pl. Pracował też w Nordea PTE i Gothaer TU (obecnie Wiener TU) jako członek zarządu odpowiedzialny za obszar finansów. Zajmował się też innymi projektami ubezpieczeniowymi, współpracując między innymi z PwC.

Porowneo.pl działa na rynku od 2017 roku. Firma planuje wykorzystać potencjał polskiego e-commerce, koncentrując się na rozwoju swojej działalności jako porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych. Obok realizacji dotychczasowej strategii zadaniem spółki będzie również umocnienie pozycji marki, a także kontynuowanie pracy nad jej udoskonalaniem dzięki sukcesywnemu wdrażaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

(AM, źródło: Porowneo.pl)