PPK w TFI PZU z godłem Teraz Polska

0
441

Już ponad 5000 pracodawców podpisało z TFI PZU umowy o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. To jeden z powodów, dla których PPK oferowanym przez TFI PZU przyznano godło Teraz Polska.

– Atrakcyjna oferta, możliwość zdalnego zawarcia umowy i wszechstronne wsparcie, które oferujemy pracodawcom przy wdrażaniu PPK, przynosi imponujące efekty – mówi wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek. – Klienci doceniają jakość PPK oferowanego przez TFI PZU oraz funkcjonalność dedykowanego pracodawcom serwisu e-PPK – dodaje.

Jak podkreśla, atutem TFI PZU jest pomoc pracodawcom nie tylko przy wprowadzaniu, ale i bieżącej obsłudze Planów.

– Oferowany przez nas internetowy serwis ppk.pzu.pl umożliwia przesyłanie list pracowników, ich wpłat i dyspozycji. Co więcej, automatycznie kontroluje wprowadzane dane i sygnalizuje błędy. Z powodzeniem zdaje egzamin, także w trudnym okresie, gdy z powodu pandemii koronawirusa możliwość zdalnej obsługi jest nie tylko udogodnieniem, ale i koniecznością – mówi Marcin Żółtek.

W pierwszym, ubiegłorocznym etapie wprowadzania Planów umowy o zarządzanie PPK podpisało z Grupą PZU ponad 1000 największych pracodawców. Wśród nich Orlen, Grupa Energa, producent mebli Kler, PKP i PKP Intercity, Orbis, Polskie Radio, Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol, Wittchen i Vistula.

– Już w zeszłym roku staliśmy się jednym z liderów rynku PPK, a obecne rezultaty świadczą o tym, że utrzymujemy mocną pozycję. Stoi za nami wiarygodność i dobre wyniki osiągane przez zarządzanie przez TFI PZU fundusze – dodaje Marcin Żółtek.

(AM, źródło: PZU)