SIGNAL IDUNA ubezpieczy koszt biletu kupionego na Biletomat.pl

0
1230

SIGNAL IDUNA Polska rozpoczęła współpracę z Biletomat.pl, w ramach której ubezpiecza koszty zakupionych na platformie biletów na koncerty, festiwale, imprezy klubowe i spektakle teatralne. Za wdrożenie produktu odpowiada Sollers Consulting.

Nowe ubezpieczenie SIGNAL IDUNA zostało opracowane o we współpracy z Biletomat.pl oraz Sollers Consulting. Ochrona ubezpieczeniowa i odpowiedzialność rozpoczyna się w dniu i z godziną nabycia biletu, a kończy jedną godzinę po planowanym rozpoczęciu wydarzenia.

Ubezpieczenie umożliwia otrzymanie zwrotu do 100% poniesionych kosztów zakupu biletu, jeśli:

  • przydarzy się nieszczęśliwy wypadek, choroba lub zaostrzy się choroba przewlekła,
  • bilet zostanie skradziony,
  • opóźni się odlot samolotu lub odjazd publicznego środka transportu, który uniemożliwi dotarcie na wydarzenie,

– W SIGNAL IDUNA zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup biletu na koncert czy inne wydarzenie kulturalne następuje często z dużym wyprzedzeniem. Wiemy też, że nieprzewidziane sytuacje losowe mogą pokrzyżować plany. Kupując bilety za pośrednictwem platformy online Biletomat.pl z naszym ubezpieczeniem, klient zabezpiecza poniesione koszty i zapewnia sobie realną ochronę. Jesteśmy dumni, że wspólnie z naszymi partnerami wdrożyliśmy kolejny już tego typu produkt oraz zachęcamy do bezpiecznego planowania udziału w ulubionych wydarzeniach kulturalnych – komentuje Przemysław Różański, dyrektor ds. Projektów Centralnych SIGNAL IDUNA Polska.

(AM, źródło: SIGNAL IDUNA)