Strategiczne partnerstwo CUK Ubezpieczenia i Notus Finanse

0
889

CUK Ubezpieczenia oraz Notus Finanse zawarły umowę o współpracy. Jej celem jest dostarczenie klientom pośrednika finansowego pełnej gamy ubezpieczeń majątkowych. W ramach partnerstwa CUK zapewni także dostęp do swoich zaawansowanych technologii sprzedażowych.

– Cieszę się, że razem z partnerami z Notus Finanse znaleźliśmy obszar współpracy. To obopólna korzyść, w której najwięcej zyskują klienci. Połączenie sił jest dowodem na komplementarność usług sektora finansowego i ubezpieczeniowego. Jako partner ubezpieczeniowy oferujemy spółce Notus nasze wieloletnie doświadczenie oraz zestaw rozwiązań technologicznych, które pozwolą kompleksowo obsłużyć klientów, dostarczając bardzo atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe – mówi Jacek Byliński, prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy, która zachowuje naszą autonomię i jednocześnie otwiera nowe możliwości rozwoju z silnym partnerem z branży ubezpieczeniowej. Kooperacja z CUK Ubezpieczenia to dla nas naturalny krok, który pozwala wzbogacić dotychczasową ofertę i odpowiada na rosnące potrzeby klientów. Dzięki partnerstwu możemy kontynuować rozwój naszego biznesu, znacząco rozszerzając ofertę ubezpieczeń majątkowych – dodaje Adrian Jarosz, prezes zarządu Notus Finanse.

Dzięki połączeniu sił pośrednika finansowe z multiagencją ubezpieczeniową klienci będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usług finansowych rynku bankowego i ubezpieczeniowego.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)