TUZ Ubezpieczenia przemodelowało swoją ofertę AC

0
997

Od 18 czerwca w TUZ Ubezpieczenia weszły w życie nowe warunki ubezpieczenia autocasco. Jedną z nowych opcji jest ochrona od zniszczenia, uszkodzenia i kradzieży w formule all risk dla pojazdów w wieku nawet 20 lat.

W ramach zmodyfikowanej oferty przy ustalaniu kwoty odszkodowania z AC brak udziałów własnych (nawet dla kierowców w wieku do 26 lat), franszyzy integralnej, potrąceń amortyzacyjnych oraz redukcji sumy ubezpieczenia, czyli nie ma konieczności doubezpieczenia po szkodach częściowych.

TUZ Ubezpieczenia oferuje trzy atrakcyjne warianty produktu, zróżnicowane ceną i sposobem likwidacji szkody:

  1. Kosztorys – najniższy koszt polisy, rozliczenie szkody według kosztorysu przygotowanego przez specjalistę ubezpieczyciela.
  2. Sieć Naprawcza TUZ – usługa „door to door” i samochód zastępczy na cały czas naprawy, oryginalne części i bezgotówkowe rozliczenie kosztów naprawy, bezpośrednio między ubezpieczycielem a warsztatem.
  3. Serwis, w tym ASO, niezależnie od wieku pojazdu – bezgotówkowe rozliczenie naprawy, dokumentowane fakturami z dowolnego warsztatu naprawczego.

Zakres terytorialny w odnowionym AC obejmuje całą Europę, w tym Gruzję. Za dopłatą dostępne są następujące opcje:

  • gwarancja sumy ubezpieczenia (dla pojazdów w wieku do 6 lat, kupionych w sieci dealerskiej),
  • ochrona zniżek (1 szkoda) ,
  • ochrona przed kradzieżą na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi i Mołdawii.

W ramach swojej propozycji TUZ Ubezpieczenia zredukowało zwyżkę za drugiego, młodego kierowcę (do 26 lat), wprowadziło zniżki za zakup autocasco w pakiecie z OC lub z ubezpieczeniem domu/mieszkania oraz zaoferowało ubezpieczenie bagażu do 5000 zł, również od kradzieży, w tym rowerów, nart, desek snowboardowych, odzieży, obuwia i fotelików za 1 zł.

(AM, źródło: TUZ Ubezpieczenia, Facebook)