Ergo Podróż w nowej odsłonie

0
679

Sumy ubezpieczenia kosztów leczenia i pomocy medycznej do 3 mln zł oraz włączenie do zakresu ochrony kosztów związanych z zaostrzeniem się chorób przewlekłych, bez konieczności dopłaty składki, pod warunkiem stosowania się do zaleceń lekarza prowadzącego leczenie – to najbardziej charakterystyczne cechy odświeżonego ubezpieczenia Ergo Podróż z oferty ERGO Hestii – informuje cashless.pl.

Portal dodaje, że zmiany objęły także NNW podróżnego sopockiego ubezpieczyciela. W nowej odsłonie polisa zapewnia ochronę następstw nieszczęśliwych wypadków również w Polsce na 24 godziny przed opuszczeniem i 24 godziny po powrocie do kraju oraz przewiduje wartość świadczenia w przypadku śmierci ubezpieczenia do 200% sumy ubezpieczenia. Odświeżone Ergo Podróż obejmuje też koszty związane z przymusową kwarantanną z powodu narażenia na zakażenie Covid-19 (zakwaterowanie, posiłki i transport powrotny do miejsca zamieszkania). Do końca września sopocka firma oferuje 15% zniżki na polisy turystyczne nabywane u agentów.

Więcej:

cashless.pl z 22 lipca, Ida Krzemińska-Albrycht „Do 3 mln zł w ubezpieczeniu podróżnym Ergo Hestii. Dodatkowo NNW chroniące przed wyjazdem i po powrocie”:

(AM, źródło: cashless.pl)