Ubezpieczenie „Życie i zdrowie” w ofercie Santander Bank Polska

0
353

Santander Bank Polska poszerzył swoją ofertę o przygotowane przez Santander Aviva ubezpieczenie „Życie i zdrowie”. Nowy produkt jest już dostępny w sprzedaży internetowej.

– Pandemia COVID-19 była dla wszystkich zaskoczeniem, a jej skutkiem jest m.in. niepewność w wielu obszarach naszego życia. W tej sytuacji naszą ambicją jest więc zapewnienie przejrzystego i łatwo dostępnego rozwiązania, które pozwoli poprawić poczucie bezpieczeństwa klientów – mówi Joanna Borysiewicz, Lider Tribe’u Bancassurance Santander Bank Polska.

Podstawę i obligatoryjny element ubezpieczenia stanowi pakiet na życie. Może on zapewnić wsparcie finansowe bliskim osobom ubezpieczonego w przypadku jego śmierci, również na skutek COVID-19. Do pakietu można dołączyć w dowolnej konfiguracji: pakiet zdrowotny zapewniający wsparcie finansowe i pakiet usług assistance na wypadek poważnych zachorowań, pakiet szpitalny zapewniający wsparcie finansowe na wypadek pobytu w szpitalu, niezależnie od przyczyny, NNW czy pakiet dla dziecka – ubezpieczenie wszystkich dzieci (do 18. roku życia) ubezpieczonego na wypadek następstw wypadków w ramach jednej składki, które może zapewnić rekompensatę finansową, niezbędną rehabilitację i transport do szpitala, a także korepetycje, które pomogą zachować ciągłość edukacji.

Oferta „Życie i zdrowie” to de facto zabezpieczenie kilku potrzeb w ramach jednej polisy. A oprócz kompleksowej i szerokiej ochrony, proponujemy wyjątkowe rozwiązania, takie jak zestaw bezpłatnych, profilaktycznych badań zdrowotnych – wyjaśnia Wioletta Macnar, prezes zarządu Santander Aviva.

Ubezpieczenie jest dostępne dla każdego klienta pomiędzy 18. a 60. rokiem życia, który mieszka w Polsce i ma dostęp do bankowości elektronicznej Santander Internet. W polisie można dopasować zakres ochrony do własnych potrzeb. Klient może na bieżąco monitorować wysokość składki, która jest obliczana na podstawie m.in. wieku oraz wybranych opcji. Po odpowiednim dopasowaniu wariantów ubezpieczenia klienci mogą kupić polisę w bankowości elektronicznej.

(AM, źródło: Santander Aviva)