VIG/C-QUADRAT TFI oferuje IKE i IKZE przez internet

0
302

VIG/C-QUADRAT TFI uruchomił na swojej platformie internetowej możliwość otwarcia kont IKE i IKZE, a także dokonywania na nich wpłat online oraz obsługi funduszy inwestycyjnych.

Klient VIG/C-QUADRAT TFI oferuje do wyboru trzy gotowe strategie inwestycyjne: aktywną, zrównoważoną i konserwatywną, a zarządzający dobierają odpowiednie fundusze, aby efektywnie realizować cele. Skład portfela jest dopasowywany do wieku klienta, z upływem lat zwiększając udział instrumentów potencjalnie bezpiecznych.

– Udostępnienie naszego portfolio za pomocą usługi on-line uważam za niezbędny standard, dlatego zależało nam, aby możliwie szybko, po uruchomieniu tradycyjnych form dystrybucji, zaoferować to narzędzie naszym klientom. Usługa jest nowoczesna oraz dzięki swojemu charakterowi dostępna dla klientów przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. W ofercie internetowej znajdują się wszystkie nasze produkty inwestycyjne, a przyjazny i intuicyjny system wspiera klienta w dokonaniu wyboru najlepiej dopasowanego do jego potrzeb i oczekiwań – powiedział Michał Szymański, prezes zarządu VIG/C-QUADRAT TFI.

(AM, źródło: VIG/C-QUADRAT TFI)