Wydarzenia Miesiąca – Sierpień 2020

0
487

Bezpłatny dostęp online do bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów, planowana likwidacja urzędu Rzecznika Finansowego, kampania Generali, transformacja Avivy oraz nowa oferta Wiener – te akcenty sierpnia zostały wyróżnione w najnowszym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCAOtwarcie bezpłatnego dostępu online do bazy danych o pojazdach z Centralnej Ewidencji Pojazdów – za przyspieszenie i ułatwienie wymiany informacji na temat pojazdów i dotyczących ich zdarzeń oraz wynikające z nich zwiększenie sprawności operacyjnej towarzystw w ubezpieczeniach komunikacyjnych i zmniejszenie ryzyka posługiwania się nieaktualnymi lub nieprawidłowymi danymi.

TEMAT MIESIĄCAPlany likwidacji instytucji Rzecznika Finansowego – za impuls do dyskusji o kształcie systemu ochrony konsumenta na polskim rynku finansowym oraz o zasadności planowanych w nim zmian.

INICJATYWA MIESIĄCAPierwsza globalna kampania reklamowa Grupy Generali z agentami w roli głównej – za podkreślenie znaczenia agentów dla ubezpieczyciela oraz mocne wsparcie ich pracy.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – Aviva w Polsce – za błyskawiczną i udaną (co potwierdzają wskaźniki) transformację cyfrową wielu procesów firmowych w reakcji na ograniczenia związane z pandemią Covid-19.

PRODUKT MIESIĄCAOC operatorów transportu intermodalnego obejmujące wszystkie jego etapy opracowane przez Wiener TU i Transbrokers – za dostrzeżenie atrakcyjnego dzięki jego rosnącej popularności i niskiej penetracji ubezpieczeniowej obszaru oraz pionierską na polskim rynku ofertę ochronną.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl