Zimowy PGE Narodowy razem z PZU

0
150

Lodowisko na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ten weekend wyruszyło w trasę. Z łyżwiarskich atrakcji będzie można skorzystać w 10 polskich miastach. Akcja została zainaugurowana 15 stycznia w Kielcach. Partnerem wydarzenia jest PZU.

Zimowy Narodowy od lat cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych, szczególnie w czasie ferii zimowych. Z uwagi na pandemię w tym roku nie ma możliwości, by lodowisko działało na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Dlatego ruszyło w trasę, podczas której odwiedzi 10 miast w całej Polsce: Kielce, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Rzeszów i Łódź.

– Z radością wspieramy wydarzenie, który przyczynia się do promocji sportu, a szczególnie łyżwiarstwa. Wpisuje się to w nasz program dla dzieci i młodzieży „Dobra Drużyna PZU”, poprzez który zachęcamy najmłodszych do aktywności fizycznej. Cieszący się ogromną popularnością projekt Zimowy Narodowy pierwszy raz odbędzie się w formie objazdowej. Chętnych do nauki jazdy na łyżwach oraz do spędzenia czasu na lodowisku na pewno nie zabraknie – mówi Bartosz Niebrzydowski, dyrektor Biura Promocji Marki i Sponsoringu PZU.

(AM, źródło: PZU)