Webinar o likwidacji szkód komunikacyjnych w kontekście postępowań sądowych

0
574

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp.k. w ramach swojego cyklu #webinariakancelarii zaprasza na kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone procesowi likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Patronem medialnym webinaru jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Celem webinaru jest przybliżenie problematyki kosztów naprawy pojazdu w warsztatach współpracujących i stosowanych rabatów w kontekście postępowań sądowych oraz usprawnienie procesów likwidacyjnych  w oparciu o:

  • doświadczenia własne,
  • analizę procesów z postępowań likwidacyjnych,
  • orzecznictwo.

Webinar poprowadzą Marek Uściłowski, radca prawny z blisko 10-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym, oraz Michał Szymankiewicz, radca prawny, dyrektor Departamentu Procesowego Obsługi Zakładów Ubezpieczeń w Kancelarii Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp.k.

Webinar adresowany jest przede wszystkim do zakładów ubezpieczeń i ma na celu przedstawienie możliwych rozwiązań i polepszenia funkcjonowania procesów likwidacyjnych oraz problematyki postępowań sądowych w wybranym temacie, orzecznictwa i zaproponowanie ewentualnych rozwiązań. 

Webinarium odbędzie się 23 listopada  o godzinie 11.00

Udział jest bezpłatny, formularz rejestracyjny dostępny jest  pod adresem:

https://kancelariars.clickmeeting.com/851494188/register

(am)