Acrisure sporo sobie obiecuje po inwestycji w Unilink

0
598

Zarząd Unilink zdecydował o dołączeniu do fintechu i brokera ubezpieczeniowego Acrisure. Grupa oczekuje, że dzięki temu posunięciu przyspieszy swój międzynarodowy rozwój oraz wykorzysta globalną obecność i doświadczenie nowego inwestora. Zadowolenia z transakcji nie kryją też zarządzający Acrisure.

– Grupa Unilink zapewnia Acrisure silną pozycję w Europie Środkowej i Wschodniej — powiedział Greg Williams, współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny Acrisure. Podkreślił, że Igor Rusinowski i jego zespół zbudowali wysokowydajną firmę, która wesprze globalne ambicje Acrisure, jednocześnie poszerzając bazę jego klientów. – Razem osiągniemy wspaniałe rzeczy, więc jestem wdzięczny Igorowi za jego wizję i niesamowitą wysiłek naszego międzynarodowego zespołu, aby sfinalizować tę transakcję! – dodał.

– Acrisure nadal rozszerza nasz międzynarodowy zasięg — powiedział Grahame Millwater, prezes Global Insurance Acrisure. – Partnerstwo z Igorem i zespołem Unilink nie może być lepszym przykładem rozszerzenia naszej dystrybucji, przy jednoczesnym pozyskiwaniu talentów, umiejętności i możliwości łańcucha wartości, które są całkowicie zgodne z naszą globalną strategią usług ubezpieczeniowych i finansowych – dodał.

Więcej na ten temat w artykułach na portalu GU:

„Unilink dołączy do Acrisure”.

„Co da Unilinkowi nowy inwestor?”.

(AM, źródło: Acrisure)