CUK Ubezpieczenia zacieśnia współpracę z ubezpieczycielami

0
593

W tym roku CUK Ubezpieczenia planuje wprowadzenie wielu udogodnień dla swoich klientów. Pierwszym z nich jest zacieśnienie współpracy z wieloma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Z roku na rok sukcesywnie kontynuujemy działania w kierunku budowania przyjaznego świata ubezpieczeń. W tym celu zaprosiliśmy do bliższej współpracy kilka towarzystw ubezpieczeniowych. W pierwszym kwartale 2020 roku łączymy siły z Compensa TU, Generali, Link4 oraz TUZ. Dzięki tej współpracy do 31 marca wszyscy klienci będą mogli skorzystać z ciekawych promocji w formie Produktów Miesiąca, a także przy zakupie polisy w którymkolwiek z wymienionych towarzystw otrzymają zwiększoną ilość punktów Payback – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu multiagencji CUK Ubezpieczenia. W przypadku zakupu polisy o wartości minimum 300 zł, klienci mogą liczyć na dodatkowe 800 punktów Payback. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na kupno ubezpieczenia spośród ofert w/w ubezpieczycieli, może liczyć na znacznie szybsze uzbieranie punktów, które można wymieniać na nagrody, a także rabaty, m.in. na produkty oferowane przez multiagencję.

Aby otrzymać dodatkowe punkty, wystarczy aktywować kupon na stronie programu lojalnościowego, kupić dowolną polisę w Compensie, Generali, Link4 lub TUZ – tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)