Marka Howden Donoria zastąpiła Donorię

0
1141

Od 20 stycznia firma brokerska Donoria działa pod nową nazwą – Howden Donoria. Nowa marka z jednej strony ma podkreślić przynależność do międzynarodowej Grupy Howden, a z drugiej – przywiązanie do wartości i tradycji.

– We wrześniu 2014 r. dołączyliśmy do rodziny Howden Broking Group, przez co staliśmy się częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Hyperion. Grupa stale rośnie, dołączają do niej kolejne spółki na całym świecie. Zmiana brandu to dla nas naturalny proces, podobnie jak dla kolejnych członków grupy. Nasze wartości pozostają te same: zaufanie, komunikacja, odpowiedzialność. Dlatego będziemy posługiwać się połączonymi nazwami Howden i Donoria – powiedział Dariusz Zajączkowski, prezes Howden Donoria.

Zmianie szyldu towarzyszyły decyzje personalne. Nowym wiceprezesem Howden Donoria został Hubert Kowalewski, który do tej pory pełnił funkcję członka zarządu spółki. Z kolei Barbara Szulak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego.

– Wprowadzenie nazwy akcjonariusza do logo podkreśla jakość i coraz szerszy wachlarz naszych usług. Dzięki nowej roli Barbary Szulak nastąpi wzmocnienie w obszarze specjalizacji procesowej i merytorycznej, a także narzędzi w postaci technologii wspierającej obsługę klienta – zaznaczył Hubert Kowalewski.

Howden Donoria jest obecna na rynku brokerskim od 2002 r. Obecnie plasuje się w pierwszej dziesiątce największych polskich brokerów ubezpieczeniowych. Zatrudnia ponad 100 osób w 12 placówkach na terenie Polski. Od 2014 r. spółka jest częścią Howden Broking Group, tworzącej sieć brokerów i firm stowarzyszonych w blisko 100 krajach.

(AM, źródło: Howden Donoria)