Nagrody dla najbardziej etycznych i efektywnych sprzedawców

0
320

29 stycznia podczas Gali Finałowej poznamy zwycięzców XII edycji konkursu Polish National Sales Awards. Nagrodzeni zostaną liderzy sprzedaży i obsługi klienta, wyróżniający się wysokimi standardami etycznymi, wybitnymi kompetencjami i ponadprzeciętnymi osiągnięciami. Gośćmi gali będą wybitni przedstawiciele świata biznesu, m.in. jeden z najlepszych światowych mówców: Brian Tracy. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Celem konkursu Polish National Sales Awards jest promowanie dobrych praktyk i najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz nagradzanie najlepszych specjalistów w branży. Założeniem PNSA jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw oraz tworzenie etosu profesjonalnego sprzedawcy. W tym roku partnerem strategicznym konkursu jest Związek Banków Polskich.

Laureaci PNSA wyłaniani są w dwuetapowym procesie – na każdym z nich oceniani są przez Komisję Sędziowską, w skład której wchodzą eksperci, doświadczeni praktycy sprzedaży. Metodologia konkursu opracowana jest w taki sposób, by w sposób obiektywny wyłonić kandydatów, którzy wykazali się nie tylko najlepszymi wynikami, lecz także umiejętnością pracy zespołowej, kreatywnością, innowacyjnością oraz etyką postępowania.

W tym roku Komisja Sędziowska wyłoni laureatów w dziewiętnastu kategoriach: Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży, Innowator Technologiczny w Customer Experience/Sales, Social Media w Customer Experience/Sales, Zespół Obsługi Klienta, Menedżer ds. Obsługi Klienta, Sprzedawca w Punkcie Sprzedaży, Zespół Sprzedaży, Menedżer Sprzedaży, Dyrektor Sprzedaży, Przedstawiciel Handlowy B2B, Menedżer Sprzedaży B2B, Telesprzedaż, Key Account Manager, Agent Ubezpieczeniowy, Menedżer Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń, Doradca Klienta w Banku, Menedżer Zespołu Sprzedaży w Banku, Dyrektor Sprzedaży w Banku.

Podczas gali PNSA przyzna również tytuł Supersprzedawcy – jest to wyróżnienie dla osób o imponujących wynikach sprzedażowych, wybitnie pozytywnym podejściu oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniu. Wręczona zostanie również czwarta w historii nagroda specjalna prezesa PNSA za całokształt osiągnięć w sprzedaży i biznesie.

Wydarzenie uświetnią prelekcje wybitnych ekspertów w dziedzinie sprzedaży i marketingu. Wystąpią m.in. dr Chahid Fourali, który przyczynił się do powstania i wprowadzenia Marketing and Sales Standards Setting Body (MSSSB), Paweł Siwecki – dyrektor generalny Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, Grzegorz Karasiewicz – prof. dr hab., dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Maciej Misztak – wieloletni dyrektor zarządzający firmy Mentholatum Ltd na Europę i byłe kraje Związku Radzieckiego, wieloletni wykładowca UW oraz Grzegorz Sobiecki – Doctor of Business Administration SBS Swiss Business School w Zurychu, ekspert w przywracaniu ekonomicznej i kulturowej równowagi w przedsiębiorstwach.

Gościem specjalnym gali będzie Brian Tracy – kanadyjski pisarz, jeden z najlepszych zawodowych mówców na świecie, twórca wielu bestsellerów z zakresu rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, autor m.in. pozycji „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo”, „Nie tłumacz się, działaj!” czy „Potęga pewności siebie”. Gość wystąpi z wyjątkowym seminarium przygotowanym specjalnie dla finalistów, laureatów i całego środowiska PNSA.

Wydarzenie poprowadzą prezes i założyciel PNSA, Elżbieta Pełka oraz Maciej Orłoś.

(AM, źródło: PNSA)