PKO TFI: Dostęp do prywatnych rejestrów PPK także w oddziałach PKO BP

0
122

Od stycznia 2020 roku oszczędzający w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) z oferty PKO TFI mają dostęp do swoich prywatnych rejestrów PPK nie tylko online, ale też w oddziałach PKO BP.

Pracodawcy, którzy zdecydowali się na współpracę z nami w zakresie zarządzania i prowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych dla swoich pracowników, otrzymali od nas wsparcie bezpośrednie na każdym etapie wdrożenia PPK. Do ich dyspozycji oddaliśmy również platformę iPPK, za pomocą której mogą podpisać umowę oraz obsłużą swoich pracowników z zakresie PPK. Do dyspozycji pracowników oddajemy również dwie możliwości dostępu do ich środków w PPK. Jedną z nich jest system transakcyjny i-fundusze.pl, a drugą doradcy w ponad 1100 oddziałach PKO Banku Polskiego na terenie całego kraju – mówi Piotr Żochowski, prezes zarządu PKO TFI.

Za pośrednictwem platformy i-fundusze.pl uczestnik PPK ma dostęp do aktualnej wartości zgromadzonych środków oraz możliwość składania wybranych dyspozycji. Bezpośrednio w oddziałach banku oszczędzający może sprawdzić stan rejestru PPK, w tym np. wpłatę pracownika i pracodawcy, wpłatę powitalną i roczną, złożyć dyspozycje dotyczące m.in. zmiany danych, wskazania osoby uprawnionej na wypadek śmierci lub podania numeru konta, które będzie potrzebne do realizacji zleceń.

(AM, źródło: PKO TFI)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here