Pro Global: Nowy dyrektor powołany

0
723

Globalna specjalistyczna firma outsourcingowa i konsultacyjna z sektora ubezpieczeniowego, Pro Global Holding Ltd, ogłosiła, że z dniem 1 lutego 2020 r. powołuje na stanowisko dyrektora generalnego Steve’a Lewisa.

Dowiódł on swojego doświadczenia i silnych związków z globalnym sektorem ubezpieczeń i reasekuracji, ostatnio przez 4 lata na stanowisku dyrektora generalnego działu brytyjskiego i międzynarodowego RSA, skąd odszedł w lutym 2019 r. Wcześniej przez 25 lat pracował na wyższych stanowiskach finansowych i operacyjnych w Zurich. Do Pro przychodzi na miejsce Artura Niemczewskiego, który ustąpił ze stanowiska w grudniu 2019 r. Andrew Donnelly, pełniący obowiązki dyrektora Pro po jego odejściu, wróci do funkcji dyrektora finansowego.

Firma Pro Global, założona w 1993 r. i zatrudniająca ponad 500 pracowników na całym świecie, specjalizuje się w dostarczaniu elastycznych rozwiązań outsourcingowych dla ubezpieczycieli na życie i obsługujących książki zamknięte oraz konsultacji operacyjnych i usług audytu dla globalnej branży ubezpieczeń i reasekuracji. Pro ma ok. 160 klientów, do których zaliczają się ubezpieczyciele, reasekuratorzy, brokerzy, firmy prawnicze i inwestorzy korporacyjni.

(AC, źródło: Pro Global)