Webinar na temat Compliance w zakładach ubezpieczeń, u agentów oraz brokerów

0
702

14 maja odbędzie się V ubezpieczeniowe śniadanie biznesowe. Spotkanie, które tym razem odbędzie się w formie webinaru, jest skierowane zarówno do zakładów ubezpieczeń, jak i agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Będzie ono poświęcone systemom Compliance w podmiotach rynku ubezpieczeniowego – takich jak właśnie towarzystwa, agenci i brokerzy. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Spotkanie będzie kolejnym z cyklu śniadań biznesowych organizowanych wspólnie z ekspertami branży ubezpieczeniowej. Obejmują one szerokie spektrum tematów dotyczących najważniejszych zmian odnoszących się do zakładów ubezpieczeń. Celem spotkań jest m.in. omówienie najważniejszych zmian w prawie, usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy oraz wymiana doświadczeń praktycznych.

Program spotkania powstanie w oparciu o nadesłane zagadnienia/propozycje uczestników. Śniadanie poprowadzi radca prawny Paweł Stykowski, local partner, kierujący departamentem prawa ubezpieczeń kancelarii DWF Poland Jamka.

Szczegółowe broszury i formularze zgłoszeniowe są dostępne pod adresem:

(am)