feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Allianz: Top ryzyko to przerwy w działalności spowodowane cyberatakiem
środa, 06 lutego 2019 09:47

Przerwy w działalności biznesowej oraz cyberataki to największe zagrożenia dla firm – wynika z Barometru Ryzyk Allianz 2019*. Rośnie też liczba wskazań dla ryzyk związanych ze zmianami klimatu i brakami wyspecjalizowanej kadry. Polskie przedsiębiorstwa obawiają się także zmian regulacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 06 lutego 2019 09:23

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PPK: Brokerzy łamią prawo?
środa, 06 lutego 2019 09:23

Część przedsiębiorstw zleca zewnętrznym podmiotom poszukiwanie instytucji, która miałaby zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Ci pośrednicy, np. brokerzy ubezpieczeniowi, domagają się od zainteresowanego zarządzaniem PPK, czyli TFI, ubezpieczyciela lub PTE, prowizji za każdego potencjalnego uczestnika systemu – wynika z ustaleń „Rzeczpospolitej”.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh Polska: Trzy główne obszary ryzyk dla biznesu
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

Spośród dziesięciu największych zagrożeń dla świata na nadchodzący rok wymienionych w raporcie World Economic Forum „Global Risks Report 2019” siedem jest powiązanych z niestabilnością polityczną. Na drugim miejscu są zmiany klimatyczne.

W raporcie wskazujemy trzy zasadnicze grupy ryzyk, które wpływają na prowadzenie biznesu i mogą stanowić bariery rozwojowe w tym zakresie. Należą do nich przede wszystkim ryzyka finansowe i ekonomiczne. Drugą kategorią są ryzyka geopolityczne i społeczne, a trzecią – ryzyka technologiczne, związane z cyberatakami – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Artur Grześkowiak, prezes zarządu Marsh Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Konferencja „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zaytułowana „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Złote Godła dla ubezpieczeń życiowych i mieszkaniowych
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

Ubezpieczenia Warty kolejny rok z rzędu znalazły się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta.  Złote Godło zostało przyznane zakładowi w dwóch kategoriach: Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia domu i mieszkań.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Wsparcie młodych talentów w „The Voice Kids”
wtorek, 05 lutego 2019 09:38

Trwa druga edycja popularnego muzycznego show TVP2 „The Voice Kids”, w którym nagrodę specjalną ufundowało PZU. Voucher na nagranie teledysku i singla w profesjonalnym studiu Universal Music Polska powędruje do zwycięzcy internetowego plebiscytu, w którym widzowie zagłosują na ulubionego uczestnika programu.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: OC pozwoli uniknąć kłopotów w razie wypadku na stoku
wtorek, 05 lutego 2019 09:37

Compensa TU zwraca uwagę, że żądania odszkodowania za wypadki narciarskie są na porządku dziennym, szczególnie w Alpach, gdzie wybiera się wielu spośród ponad 4 mln czynnych polskich narciarzy. Sposobem na uniknięcie kosztów związanych z tego typu zdarzeniem jest ubezpieczenie, które uwzględnia odpowiedzialność cywilną na stoku.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Na zagraniczne stoki z polisą
wtorek, 05 lutego 2019 09:37

Udający się na zagraniczny wyjazd na narty powinni pomyśleć o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia – radzi ekspertka UNIQA Polska.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Szkolenie na temat ochrony konsumentów z perspektywy brokerów
wtorek, 05 lutego 2019 09:36

6 lutego w godz. 11.00-15.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR), realizowanych w trybie stacjonarnym i z użyciem transmisji internetowej wideo.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1347

Aegon: Michał Jakubowski dyrektorem ds. Biznesu Korporacyjnego

Do zespołu Aegon Polska dołączył Michał Jakubowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. Biznesu Korporacyjnego. Będzie on odpowiedzialny m.in. za...


czytaj dalej

PZU: Arkadiusz Gęsicki dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu

Arkadiusz Gęsicki został nowym dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu Grupy PZU. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za Biuro...


czytaj dalej

UE: Coraz bliżej ogólnoeuropejskiego produktu emerytalnego

Na decyzję Parlamentu Europejskiego czekają przepisy rozporządzenia, które mają ułatwić odkładanie pieniędzy na emeryturę. Wstępne porozumienie...


czytaj dalej

Aviva: Plan awaryjny na twardy brexit

Brytyjska Aviva zwróciła się do sądu w Londynie o zgodę na transfer aktywów o łącznej wartości 9 mld euro. Ubezpieczyciel wyjaśnił, że wobec...


czytaj dalej

Insurance Forum: O digitalizacji, motoryzacji i potrzebach pokolenia silver

W dniach 17-18 kwietnia w Warszawie odbędzie się wiosenna odsłona tegorocznego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycji...


czytaj dalej

Pięć dni do „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zatytułowana „IT w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook