feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Nationale-Nederlanden: Nowotworowi można zapobiec
piątek, 02 lutego 2018 09:43

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem (4 lutego) Nationale-Nederlanden uświadamia, że nowotworowi można zapobiec.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Laur dla najlepszego pracodawcy
piątek, 02 lutego 2018 09:41

Nationale-Nederlanden otrzymało prestiżowy certyfikat Top Employers 2018. Tym samym towarzystwo ubezpieczeniowe znalazło się w gronie najlepszych pracodawców. Tytuł przyznawany jest co roku organizacjom o najwyższych standardach w zakresie rozwijania talentów i polityki personalnej.

Add a comment

Więcej…
 
Pomóżmy razem Markowi
piątek, 02 lutego 2018 09:39

Nasz wieloletni felietonista, dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – Stwardnieniem Rozsianym.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Najważniejsze są dowody
piątek, 02 lutego 2018 09:02

Aleksander Daszewski, radca prawny w Biurze Rzecznika Finansowego, w rozmowie z „Rzeczpospolitą” podkreśla, że w razie zaistnienia wypadku komunikacyjnego gwarancją otrzymania odszkodowania jest pełne udokumentowanie okoliczności zdarzenia.

Add a comment

Więcej…
 
Reso Europa Service: Ponad 340 mln zł składek w 2017 roku
czwartek, 01 lutego 2018 09:53

Ponad 340 mln zł – takim wynikiem sprzedażowym za ubiegły rok mogła się pochwalić Reso Europa Service. Towarzystwo podkreśla, że był to najlepszy rezultat w jego dotychczasowej działalności.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Stan rynku ubezpieczeń na koniec września 2017 roku
czwartek, 01 lutego 2018 09:50

Po 3 kwartałach 2017 roku przypis składki brutto zakładów ubezpieczeń wyniósł 46,15 mld zł i był o 13,37% wyższy niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. W obu działach nastąpił wzrost składki: w sektorze życiowym o 2,7%, natomiast w majątkowym o 21,68% – podała Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) w „Raporcie o stanie sektora ubezpieczeń po III kwartałach 2017 r.”.

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa: Można znaleźć dobrą i niedrogą polisę turystyczną
czwartek, 01 lutego 2018 09:49

Choć w ubezpieczeniu turystycznym najważniejszy jest zakres ochrony, klienci ubezpieczycieli przy wyborze polisy na wyjazd narciarski kierują się głównie ceną. Możliwe jest jednak znalezienie dobrego pod względem zakresu i zarazem niedrogiego ubezpieczenia – wynika z rankingu multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Rusza konkurs Papaya Young Directors
czwartek, 01 lutego 2018 09:48

PZU jest jednym z głównych partnerów tegorocznej edycji konkursu dla młodych reżyserów Papaya Young Directors. Uczestnicy zgłaszają swój pomysł na film promujący markę sponsorów konkursu. Młodzi reżyserzy walczą o nagrodę główną w wysokości 30 tys. zł oraz dwie kolejne – 20 i 10 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Bezpieczna podróż zagraniczna
czwartek, 01 lutego 2018 09:47

W raporcie „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków” Polska Izba Ubezpieczeń i Deloitte podały, że w 2016 r. ubezpieczyciele wypłacili około 170 mln zł świadczeń z ubezpieczeń turystycznych: refundacji kosztów leczenia, zagubionych bagaży i transportu chorych. Koszty związane z nieszczęśliwymi wypadkami lub innymi niespodziewanymi sytuacjami mogą wielokrotnie przekroczyć kwoty wydawane na wyjazd.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Ochrona prawna przydatna przy pracach remontowych
czwartek, 01 lutego 2018 09:46

Przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym większość nabywców pilnuje dokumentacji oraz uważnie czyta i analizuje zapisy umowy. Często jednak nie wykazują oni podobnej staranności na kolejnych etapach przygotowania naszej nieruchomości do zamieszkania, np. przy zlecaniu usług remontowych czy wykończeniowych. Eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) ostrzegają przed popełnianiem takiego błędu i przypominają, że o ile nie zawsze można się uchronić przed czyjąś nieuczciwością i niesolidnością, to istnieje sposób na ułatwienie sobie drogi do naprawiania powstałych szkód oraz odzyskania straconych pieniędzy.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1193

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy