Reklama

PZM: Compensa nowym partnerem ubezpieczeniowym
poniedziałek, 07 stycznia 2019 09:51

Polski Związek Motorowy (PZM) poinformował na swoim facebookowym profilu, że jego nowym partnerem ubezpieczeniowym została Compensa TU. Towarzystwo przygotowało specjalną ofertę OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.) dla samochodów i motocykli użytkowanych ponad 25 lat.

W zależności od modelu i wieku auta, właściciele wspomnianych na wstępie pojazdów mogą uzyskać nawet do 70% zniżki. Dodatkowo na podstawie uzyskanego przez PZM porozumienia specjalnie dla członków organizacji Compensa przygotowała specjalne warunki promocyjne, czyli dodatkowe 15% zniżki. Upust jest udzielany wyłącznie z aktualną kartą członkowską PZM.

PZM podało również, że zniżka obejmuje youngtimery i oldtimery, dotyczy pojazdów osobowych i motocykli powyżej 25. roku eksploatacji (zgodnie z datą pierwszej rejestracji) i  nie ma znaczenia, czy pojazd posiada „żółte”, czy „białe” tablice rejestracyjne.

Upust dla członków PZM obowiązuje bez względu na wiek właściciela pojazdu. Z oferty promocyjnej będzie można skorzystać od 7 stycznia w oddziałach, filiach oraz na infolinii Compensy.

Dotychczasowym partnerem PZM był PZU SA. Jednak po wprowadzeniu 19 grudnia zmienionych zasad zniżki w OC ppm. dla posiadaczy pojazdów zabytkowych, będących członkami Związku*, organizacja rozpoczęła poszukiwania nowego partnera.

***

*http://www.gu.com.pl/...
(AM, źródło: PZM, Facebook, gu.com.pl)

 

UNIQA Polska: Adam Łoziak wiceprezesem na kolejne trzy lata

Rada nadzorcza spółek UNIQA w Polsce postanowiła przedłużyć mandat Adama Łoziaka na stanowisku wiceprezesa na kolejną trzyletnią kadencję.

O...


czytaj dalej

Allianz Polska: Matthias Baltin zatwierdzony na stanowisku prezesa

11 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Matthiasa Florianusa Paula Baltina na stanowisko prezesa...


czytaj dalej

Aviva: Zmian personalnych ciąg dalszy

Dyrektor finansowy Avivy Tom Stoddard ustąpi ze stanowiska z końcem czerwca. Jest to drugi ruch kadrowy na najwyższych stanowiskach w tym roku, po...


czytaj dalej

Liferay: Inwestycja w UX pozwala zaoszczędzić nawet 10 mln zł rocznie

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia...


czytaj dalej

Insurance Forum: Branża podyskutuje o klimacie i nowej mobilności

W czwartek 13 czerwca 2019 r. zebrała się Rada Programowa Insurance Forum. Konferencja odbędzie się w październiku po raz czternasty....


czytaj dalej

CUK Ubezpieczenia: Aplikacja mobilna już dostępna

CUK Ubezpieczenia wprowadziło aplikację mobilną, dzięki której każdy klient będzie mieć ubezpieczenia w swoim smartfonie.

Aplikacja zapewnia...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook