Reklama

Forum Teleinformatyki: Ćwierćwiecze strategii i praktyk cyfrowej transformacji
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:56

W dniach 26-27 września w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS Warszawa Miedzeszyn odbędzie się jubileuszowe XXV Forum Teleinformatyki. Patronem medialnym wydarzenia, które odbywać się będzie pod hasłem „Polska ’25 – strategie i praktyki cyfrowej transformacji” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Forum Teleinformatyki jest jedną z najbardziej prestiżowych, a zarazem najstarszych i największych cyklicznych imprez branży teleinformatycznej. Wydarzenie jest adresowane do środowisk najbardziej zainteresowanych i zaangażowanych w modernizację funkcjonowania państwa. Jubileusz 25-lecia wydarzenia będzie okazją do podsumowania tego, ile udało się osiągnąć w zakresie informatycznej modernizacji państwa i jednocześnie uzmysłowienia sobie błędów, jakich nie udało się uniknąć.


Dwudniowe obrady to: 9 sesji tematycznych i zamykający obrady Forum kocioł dyskusyjny. Jedna z sesji, której patronem jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, będzie poświęcona rozwiązaniom dla zakładów ubezpieczeniowych. Ponadto podczas Forum jego uczestnicy będą dyskutować m.in. na temat najciekawszych, istotnych dla funkcjonowania państwa projektów informatycznych, realizowanych przez administrację rządową, ekonomicznych aspektów informatyzacji państwa czy scenariuszach upowszechnienia chmury obliczeniowej w Polsce, Zaplanowano też przegląd technologicznych modeli, metod i środków informatyki wykorzystywanych w budowie nowoczesnego państwa.

Zwieńczeniem programu Forum będzie tradycyjnie Kocioł Dyskusyjny, który w tym roku będzie poświęcony relacji krajowych strategii technologicznych i potencjału przemysłu teleinformatycznego.

Na Forum zostaną też wręczone nagrody: im. Marka Cara i „Złoty Herold”. Wszyscy uczestnicy, oprócz materiałów konferencyjnych, otrzymają certyfikat potwierdzający merytoryczny udział w konferencji.

Agenda:
http://forumti.pl/
Rejestracja:
http://rejestracja.forumti.pl/
Kontakt z organizatorem:
Kinga Rokoszewska
kinga.rokoszewska@biztech.pl
tel. 22 100 10 50, 507 005 489
(AM, źródło: BizTech Konsulting)

 

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook