Reklama

GFT: W Polsce powstanie centrum ds. wdrażania technologii Guidewire
środa, 31 lipca 2019 08:45

Szczególna popularność platformy Guidewire InsurancePlatform™ w sektorze majątkowym skłoniła firmę GFT do otwarcia w Polsce i w Hiszpanii centrów doskonałości ds. wdrażania technologii Guidewire. Będą one uzupełniać istniejący już ośrodek we Włoszech i podstawowe centrum w kanadyjskim Quebec. W przyszłości w nowych placówkach będzie pracować ok. 120 specjalistów, którzy zajmą się obsługą zakładów średniej wielkości i dużych korporacji ubezpieczeniowych, działających na podstawowych rynkach europejskich.

GFT od 2010 r. świadczy usługi i udostępnia zasoby na potrzeby wdrażania produktów Guidewire licznym ubezpieczycielom na całym świecie, a od 2014 r. jest partnerem wdrożeniowym. W ramach tej działalności firma dba przede wszystkim o strategię, doradztwo biznesowe i operacyjne, techniczne aspekty wdrożenia, migrację danych, konserwację i usługi modernizacyjne.

- Przez otwarcie centrów doskonałości ds. wdrażania technologii Guidewire w Europie ugruntujemy naszą międzynarodową strategię rozwoju i dążenia do zdobycia pozycji kluczowego partnera informatycznego w dziedzinie cyfryzacji dla przedsiębiorstw ubezpieczeniowych – wyjaśniła Marika Lulay, dyrektor generalny firmy GFT. – Współpraca z firmą Guidewire zapewnia nam dostęp do nowych klientów, krajów i rynków, jest to więc sytuacja korzystna dla obu stron – dodała.

Przez utworzenie w Polsce i Hiszpanii centrów doskonałości GFT ds. wdrażania technologii Guidewire (obok istniejącego już ośrodka we Włoszech) firma zwiększy swoje możliwości świadczenia usług w regionie.

- Jako eksperci w dziedzinie IT mamy wiedzę, niezbędne doświadczenie branżowe i zamiłowanie do technologii. Mamy też na swoim koncie wiele lat pracy w obszarze transformacji i strategii korporacyjnej oraz integracji systemów. Dlatego możemy oferować najlepsze rozwiązania i usługi – dodała Marika Lulay.
(AM, źródło: GFT)

 

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook