feed-image -

Reklama

Ubezpieczenia majątkowe


PZU SA: nowość w ofercie - PZU Dom i PZU Dom Plus
środa, 16 kwietnia 2008 11:36
Od 15 kwietnia PZU SA poszerzyło ofertę ubezpieczeń mieszkaniowych wprowadzając nowe ubezpieczenia mieszkaniowe: PZU DOM i PZU DOM PLUS.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: wątpliwości odnośnie zapisów w umowie ubezpieczenia majątkowego
poniedziałek, 14 kwietnia 2008 12:35
Dzisiejsza „Gazeta Prawna dokonała analizy regulaminu zawierającego ogólne warunki ubezpieczenia mieszkania, którego autorem jest TUiR Warta. Gazeta konkluduje: w dokumencie znalazło się wiele postanowień naruszających prawa konsumenta.

Add a comment
Więcej…
 
Europejskie: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
czwartek, 10 kwietnia 2008 12:40
Jak wynika z raportu GTP na podstawie danych otrzymanych od Europejskie rośnie popularność ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wykupowanego przez klientów w Polsce. W 2007 roku nastąpił wzrost sprzedaży tego produktu o 40% w porównaniu z 2006 r.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia online.pl.: polisy inwestycyjne
czwartek, 10 kwietnia 2008 11:31
Poprawa sytuacji gospodarczej kraju, wzrost popytu na produkty inwestycyjne i zainteresowanie Polaków alternatywnymi formami inwestowania pieniędzy, wpływają na wzrost zainteresowania produktami zabezpieczającymi kapitał inwestorów.

Add a comment
Więcej…
 
Link4: Dom 24 oraz Dom Plus 24 dostępne dla wszystkich
środa, 09 kwietnia 2008 16:33
Link4 TU SA, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, od 7 kwietnia udostępnia ubezpieczenia mieszkań i domów również tym, którzy nie posiadają polisy motoryzacyjnej w Link4. Teraz każdy może zadzwonić pod numer 22 444 44 44 i w prosty sposób ubezpieczyć swoje mieszkanie lub dom.

Add a comment
Więcej…
 
Carlife: nowy produkt ubezpieczeniowy  EuroGAPŽ
piątek, 04 kwietnia 2008 10:16
Z dniem 1 kwietnia 2008 roku Carlife Sp z o.o. wprowadza na polski rynek nowy produkt ubezpieczeniowy – EuroGAP®.

Add a comment
Więcej…
 
Concordia Polska TUW: transport można ubezpieczyć
czwartek, 27 marca 2008 14:37
Kradzież ładunku to podstawowe zagrożenie z jakim muszą liczyć się kierowcy ciężarówek.  Niestety nie jedyne w całej branży transportowej. Dlatego przewożąc towary - nawet na użytek własnej firmy - warto sprawdzić, co mają nam do zaoferowania towarzystwa ubezpieczeniowe.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: AC auta kupionego za granicą może nie dawać ochrony
czwartek, 27 marca 2008 11:40
Jak pisze "Gazeta Prawna", umowy autocasco zawarte przez kupujących auta z zagranicy mogą nie zapewniać ochrony ani w wypadku kradzieży, ani rozbicia, jeżeli auto zostało nielegalnie wprowadzone na polski obszar celny. Chodzi na przykład o zaniżenie tzw. wartości celnej.

Add a comment
Więcej…
 
Compensa TU S.A: SOS PZMOT partnerem w ramach assistance komunikacyjnego
wtorek, 18 marca 2008 16:02
Od 1 marca br. usługi assistance komunikacyjnego na rzecz klientów Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group świadczy SOS PZMOT – pionier na polskim rynku assistance drogowego.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: podwyżka cen OC oraz nowe oferty
czwartek, 13 marca 2008 10:34
{mosimage}Jak pisze „Gazeta Prawna”, wprawdzie PZU SA ma nadzieję na zniesienie podatku Religi, to jednak najprawdopodobniej nie zrezygnuje z podwyższenia cen OC komunikacyjnego. Gazeta dodaje, że największy polski ubezpieczyciel ma w planach walkę o klientów, którzy nie posiadają polis AC. Ofertą dla  takich osób ma być tania uproszczona wersję autocasco.

3 marca Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan złożyła wniosek do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niekonstytucyjności podatku Religi. Wielu klientów PZU SA  liczyło na to, że lutowe oświadczenia zarządu towarzystwa o konieczności podniesienia cen OC właśnie ze względu na to obciążenie będzie nieaktualna. Nadzieję na spadek cen ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej mieli również klienci innych towarzystw. Powód ? W segmencie OC komunikacyjnego wszelkie ruchy związane z tym ubezpieczeniem są związane z decyzjami PZU SA.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 79 z 81

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook