feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


DEFEND INSURANCE GROUP łączy swoje siły z Fortegrą
wtorek, 09 lipca 2019 08:44

DEFEND INSURANCE GROUP, wiodący dostawca specjalistycznych ubezpieczeń dla rynku motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Centrum Autoryzacji Szkód, ogłosiło 8 lipca nawiązanie współpracy z Fortegra Financial Corporation, wiodącym, specjalistycznym międzynarodowym ubezpieczycielem z oceną ratingową A, będącym spółką zależną od Tiptree Inc. Z dniem 1 lipca, Fortegra weszła w posiadanie większościowego pakietu akcji w Ingenasys Ltd., dominującej spółki holdingowej DEFEND INSURANCE GROUP.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Hybrydowa taksówka zamiast auta zastępczego
wtorek, 09 lipca 2019 08:41

Trójmiasto, Warszawa i Wrocław – w tych lokalizacjach funkcjonuje pilotażowy program Ergo Hesti i EcoCar, w ramach którego poszkodowany w wypadku komunikacyjnym posiadacz auta może liczyć na pokrycie kosztów przejazdu taksówką.

Add a comment

Więcej…
 
DAS: Ochrona prawna zabezpieczy użytkowników UTO
wtorek, 09 lipca 2019 08:36

Boom na elektryczne hulajnogi i rosnąca popularność urządzeń transportu osobistego (UTO) zaowocowały powstaniem nowej niszy na rynku ubezpieczeń. Problemem dla ubezpieczycieli jest jednak status ich użytkowników. Rozwiązania na taką ewentualność już istnieją.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Eksperci sceptycznie o obowiązkowym OC dla posiadaczy UTO
wtorek, 09 lipca 2019 08:35

W ocenie ekspertów ubezpieczeniowych, wprowadzenie obowiązkowego OC dla posiadaczy urządzeń transportu osobistego (UTO) wiązałoby się ze zbyt wieloma problemami – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Zmiany w ubezpieczeniu mieszkaniowym, AC i assistance
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:58

5 lipca Generali wprowadziło zmiany w ubezpieczeniach „Generali, z myślą o domu” i „Generali, z myślą o aucie”. W efekcie modyfikacji ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w przypadku kradzieży lub zalania, nawet wówczas, gdy to klient zapomni zamknąć drzwi czy okno. Rozszerzono też zakres AC i Assistance, m.in. o możliwość holowania także po awarii.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA Polska: Pierwsze biuro w ramach projektu Smart Office
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:48

3 lipca miało miejsce otwarcie nowej siedziby biura regionalnego UNIQA Polska w Łodzi. To pierwsza jednostka terenowa ubezpieczyciela w ramach projektu Smart Office.

Add a comment

Więcej…
 
Rankomat: Spadek stawek w OC
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:44

W I półroczu 2019 r. cena obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu była o 7,2% niższa niż w analogicznym okresie 2018 r. i wyniosła 687 zł – wynika z raportu „RanKING – rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych” opracowanego przez ekspertów rankomat.pl.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Finałowa faza konkursu Eko Hestia Spa
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:43

Czwarta edycja konkursu Eko Hestia Spa wkracza w finałową fazę, w której ocenie podlegają nowatorskie działania i inwestycje, mające pozytywny wpływ na środowisko, zrealizowane w latach 2013-2018.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Jak postępować w razie kolizji z obcokrajowcem
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:42

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) podpowiada uczestnikom ruchu drogowego, jak należy postąpić w przypadku udziału w zdarzeniu, którego sprawca prowadził pojazd z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi, aby maksymalnie zabezpieczyć swoje interesy.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: Jak ubezpieczyć dziecko na wakacje
poniedziałek, 08 lipca 2019 08:40

Compensa TU zwraca uwagę, że na wakacje w Polsce dziecku wystarczy zazwyczaj kupione w szkole lub indywidualnie NNW, ale za granicę lepiej nie wysyłać dziecka bez polisy turystycznej.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1408

Unum Życie: Łukasz Świerczek w zarządzie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za pion prawno-administracyjny spółki....


czytaj dalej

Skarbiec TFI: Grzegorz Zatryb w zarządzie

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca 2019 r. w skład zarządu spółki Skarbiec TFI Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego Towarzystwa...


czytaj dalej

Francja: ataki z żądaniem okupu na duże firmy

Duże firmy we Francji są coraz częściej celem cyberataków polegających na zablokowaniu danych i żądaniu okupu, ale często nie zgłaszają napaści z...


czytaj dalej

Bezpieczeństwo cybernetyczne w rękach wojskowego eksperta

Ubezpieczyciel specjalistyczny Liberty Specialty Markets (LSM), wchodzący w skład Grupy Liberty Mutual Insurance, powołał Jona Rigby’ego na...


czytaj dalej

UFG: Młodzi mężczyźni unikają ubezpieczenia i powodują kolizje

Największe ryzyko kolizji z pojazdem bez polisy OC istnieje w zachodniej Polsce oraz na Mazurach. To tam kierowcy najczęściej decydują się...


czytaj dalej

UNIQA: Komunikacja w 12 ratach

UNIQA wprowadziła możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenia komunikacyjne na 12 rat. Dotychczas możliwa była płatność jednorazowa lub w 2 i...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook