feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Warta: Laur dla polisy Warta Dla Ciebie i Rodziny
środa, 07 lutego 2018 09:53

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny otrzymało tytuł „Dobry Produkt 2018 – Wybór Konsumentów”. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie ogólnopolskich badań postaw i preferencji konsumenckich.

Add a comment

Więcej…
 
Rusza trzecia edycja konkursu Eko Hestia Spa
środa, 07 lutego 2018 09:52

Po raz trzeci polskie uzdrowiska mogą zgłaszać proekologiczne inicjatywy, z których najlepsza otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Laureat zostanie wyłoniony jesienią 2018 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Polski rynek direct na szarym końcu w Europie
środa, 07 lutego 2018 09:51

Polska z pewnością nie jest europejskim liderem pod względem sprzedaży internetowych polis. Świadczą o tym niedawno zaprezentowane wyniki badań Eurostatu – zauważa Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Pomóżmy razem Markowi
środa, 07 lutego 2018 09:45

Nasz wieloletni felietonista dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – Stwardnieniem Rozsianym.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zmiana polityki cenowej w polisach korporacyjnych
środa, 07 lutego 2018 09:44

Lider segmentu ubezpieczeń korporacyjnych ubezpieczeń mienia zdecydował się na podniesienie stawek. Jego ruch może spowodować lawinowy wzrost cen w tym segmencie – wynika z informacji uzyskanych przez „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
UFG: Zakłady przeciwne unijnemu funduszowi gwarancyjnemu
wtorek, 06 lutego 2018 09:45

Jak poinformował Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG), Komisja Europejska (KE) zaproponowała zwiększenie ochrony ofiar wypadków drogowych poprzez wprowadzenie przepisów likwidujących niejednoznaczność regulacji w zakresie transgranicznej sprzedaży polis OC. Jedną ze zgłoszonych koncepcji jest utworzenie ogólnoeuropejskiego funduszu gwarancyjnego, który miałby być finansowany przez firmy sprzedające komunikacyjne OC w krajach Wspólnoty. Towarzystwa są na „nie”.

UFG zwrócił uwagę, że niejednoznaczność unijnych przepisów była widoczna przy niedawnej upadłość rumuńskiej Astra Asigurari (AA). Firma ta działała transgranicznie m.in. na Węgrzech (sprzedała ponad 190 tys. polis), na Słowacji (blisko 23 tys.) oraz w Niemczech (ponad 6 tys.). Po ogłoszeniu jej upadłości powstał problem, z jakiego źródła powinny pochodzić środki na wypłaty odszkodowań dla ofiar wypadków spowodowanych w w/w krajach przez sprawców z OC AA.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Spotkanie organizatorów XXI Kongresu Brokerów
wtorek, 06 lutego 2018 09:43

30 tycznia odbyło się spotkanie z partnerami i współorganizatorami XXI Kongresu Brokerów. Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbędzie się w dniach 13-15 czerwca w Mikołajkach, przebiegać będzie pod hasłem „XXI Kongres Brokerów na XXI wiek”.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Podwójna Super Marka
wtorek, 06 lutego 2018 09:42

Link4 został uznany za najbardziej rozwojową i rozpoznawalną markę na polskim rynku w dwóch kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Wsparcie kontraktu dla Marynarki Wojennej RP
wtorek, 06 lutego 2018 09:42

Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) udzieliła gwarancji na realizację kontraktu gdańskiej stoczni Remontowa Shipbuilding dla Marynarki Wojennej RP.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Laur za akcję „Wiem, czym oddycham”
wtorek, 06 lutego 2018 09:41

Aviva została finalistą pierwszej edycji Open Innovation Award – konkursu dla firm tworzących innowacje we współpracy ze start-upami. Wyróżnienie zostało przyznane za współpracę z Airly w ramach antysmogowej kampanii #WiemCzymOddycham.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1194

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

AXA Partners: Hybrydowy asystent osobisty

Podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas, największych na świecie targów innowacji technologicznych, AXA Partners, globalny zespół AXA...


czytaj dalej

Liberty Specialty Markets rozwija ochronę budów i dzieł sztuki

Liberty Specialty Markets, część Liberty Mutual Insurance, zamierza poszerzyć zakres linii produktowych obsługiwanych we Francji i zwiększyć...


czytaj dalej

PZU, Link4 i Compensa na czele rankingu jakości danych

PZU, Link4 i Compensa TU – te towarzystwa zajęły pierwsze trzy miejsca w siódmym rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU rozpoczął współpracę z AGH

PZU i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie podpisały list intencyjny w sprawie nawiązania długoterminowej współpracy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy