feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: W kierunku pełnej automatyzacji
wtorek, 09 października 2018 08:41

Rozwiązania telematyczne oparte na sztucznej inteligencji, nad którym pracuje obecnie Inssue Technologies, mają doprowadzić do wyeliminowania człowieka z procesu obsługi polis – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ekspert Deloitte o wyzwaniach dla sektora
wtorek, 09 października 2018 08:41

W rozmowie z „Parkietem” dr Grzegorz W. Cimochowski, partner, lider sektora instytucji finansowych w Polsce Deloitte, mówi, że w obecnej epoce zmian technologicznych i związanych z nimi rosnących wymagań klientów ubezpieczyciele muszą być bardziej elastyczni i otwarci na nowe modele biznesowe.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Trzy nowości dla klientów flotowych
poniedziałek, 08 października 2018 08:41

PZU SA wprowadził trzy nowe rozwiązania dla klientów flotowych. W założeniu mają one zapewnić odbiorcom ochronę ubezpieczeniową i finansową oraz wesprzeć optymalizację kosztów ubezpieczenia. PZU SA oczekuje, że nowe rozwiązania pomogą mu obniżyć szkodowość w tym segmencie klientów.

Pierwsza z nowych usług nosi nazwę „PZU Wsparcie Prawne za Granicą”. Jest ona skierowana do klientów flotowych świadczących usługi na terenie całej Europy, tj. firm transportowych, a także wszystkich innych przedsiębiorstw, których kierowcy jeżdżą za granicę. Dzięki niej ubezpieczony otrzyma natychmiastową pomoc prawną w razie wypadku komunikacyjnego za granicą.  

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Wrzesień 2018
poniedziałek, 08 października 2018 08:40

Proces legislacyjny regulacji branży odszkodowawczej, AXA Ubezpieczenia TUiR, rozpoczęcie integracji TubaPay Bacca w Link4 oraz Adam Malinowski – tak przedstawia się lista wyróżnień we wrześniowej odsłonie cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Skuteczny lobbing
poniedziałek, 08 października 2018 08:40

Jeszcze do niedawna wszystko wskazywało na to, że ubezpieczyciele nie będą uczestniczyć w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Jednak zaangażowanie i argumenty przedstawicieli sektora w przekonywanie prawodawcy o słuszności włączenia zakładów do systemu były tak silne, że towarzystwa wezmą udział w PPK, ale też z każdym etapem procesu legislacyjnego ich rola w Planach staje się coraz bardziej znacząca.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Nowa odsłona strony korporacyjnej
poniedziałek, 08 października 2018 08:37

Od 1 października strona korporacyjna Inter Polska funkcjonuje w nowym kształcie. Portal został skonstruowany w ten sposób, aby spełniać zadania informacyjne oraz stanowić narzędzie do budowania relacji z klientem.

Add a comment

Więcej…
 
Eksperci chwalą spot reklamowy Link4
poniedziałek, 08 października 2018 08:31

Zdaniem ekspertów z branży reklamowej spot wykorzystywany w najnowszej kampanii reklamowej Link4* jest bardzo udany – podają Wirtualnemedia.pl.  

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Ruszył cykl spotkań w USA
piątek, 05 października 2018 08:49

4 października w Nowym Jorku, z inicjatywy PZU, rozpoczęło się „Poland Can-Do Nation” - jedno z największych spotkań liderów polskiej gospodarki z przedstawicielami amerykańskiego biznesu. W organizowanych wydarzeniach weźmie udział kilkudziesięciu prezesów najważniejszych polskich spółek.

Add a comment

Więcej…
 
Europ Assistance: I Travel Insurance Forum
piątek, 05 października 2018 08:48

Trendy w rozwoju turystyki i ubezpieczeń podróżnych, nowe technologie, regulacje prawne, bezpieczeństwo w podróży oraz doświadczenia klienta – to wybrane wątki tematyczne I Travel Insurance Forum, które odbędzie się 23 października w Warszawie. Organizatorem forum jest Europ Assistance Polska, a partnerami merytorycznymi wydarzenia zostały Polska Izba Turystyki oraz Polska Izba Ubezpieczeń. Patronem medialnym Forum jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Internetowy formularz do zgłaszania roszczeń życiowych
piątek, 05 października 2018 08:47

Generali wprowadziło formularz online do zgłaszania roszczeń w ramach grupowego ubezpieczenia na życie. Dzięki temu rozwiązaniu klienci ubezpieczyciela lub ich bliscy w kilka minut mogą wypełnić zgłoszenie, a po 1 dniu uzyskują decyzję dotyczącą świadczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1297

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook