feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Gothaer TU: Żeglowanie pod ochroną
wtorek, 12 czerwca 2018 08:35

W związku z rosnącą popularnością żeglarstwa eksperci Gothaer TU przypominają, jak ubezpieczyć sprzęt wodny.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Część „uefek” zostanie unieważniona?
wtorek, 12 czerwca 2018 08:25

W istotnym poglądzie przekazanym Sądowi Najwyższemu (SN) Rzecznik Finansowy (RzF) zajął stanowisko, w którym stwierdził, iż polisy inwestycyjne przeznaczające mniejszość składki na część ochronną powinny zostać uznane za nieważne. Przychylenie się przez SN do tego poglądu pozwoliłoby na systemowe rozwiązanie problemu – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Maj 2018
poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:38

Mimo dwóch długich weekendów maj był miesiącem, w którym dużo działo się w polskich ubezpieczeniach. Dlatego wybór laureatów cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej” nie był prostą sprawą. Ostatecznie na liście wyróżnionych znalazły się: Kongres PIU, praktyczne aspekty RODO, Generali w Polsce oraz Jan Grzegorz Prądzyński i Andrzej Maciążek.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Kongres Polskiej Izby Ubezpieczeń – ze względu na złożone w trakcie sopockiej imprezy i częściowo już spełnione deklaracje przedstawicieli władz państwowych dotyczące nowych regulacji prawnych w zakresie zadośćuczynień, branży odszkodowawczej oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz Polska: Allianz Online – nowa platforma e-commerce
poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:36

Allianz Online, taką nazwę nosi platforma e-commerce, za pośrednictwem której Allianz Polska chce przyciągnąć klientów poszukujących produktów ochronnych w sieci i dokonują zakupów w niej zakupów. Polska jest pierwszym krajem, w którym ubezpieczyciel wdrożył takie rozwiązanie.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Konsolidacja sektora nabrała tempa
poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:35

Od kilku lat eksperci ubezpieczeniowi wieszczyli, że polski sektor asekuracyjny czeka konsolidacja. Rozwój wydarzeń na rynku potwierdzał tę tezę, choć tempo procesów konsolidacyjnych był wręcz ślimacze. Jednak w ostatnim czasie uległo ono wyraźnemu przyspieszeniu.

Add a comment

Więcej…
 
Innowacje: PZU partnerem MIT Enterprise Forum Poland
poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:29

PZU nawiązało współpracę z MIT Enterprise Forum Poland, jednym z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla start-upów technologicznych*. Celem partnerstwa jest wsparcie rozwoju młodych firm, które tworzą unikatowe rozwiązania mogące znaleźć zastosowanie w szeroko pojętym sektorze ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Małopolska: Wypadek autokaru z wycieczką szkolną
poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:28

8 czerwca na drodze krajowej nr 7 w okolicach miejscowości Trenczyn w województwie małopolskim (powiat myślenicki) doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały dzieci oraz kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie. Uczniowie wraz z opiekunami wracali z pięciodniowej wycieczki.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Korzyści dla agentów w zamian za dane teleadresowe klientów
piątek, 08 czerwca 2018 08:48

Generali wprowadziło system korzyści dla klienta i agenta w celu przekonania tego pierwszego do podania numeru telefonu i adresu e-mail oraz wyrażenia zgody na komunikację drogą elektroniczną dla marek Generali i Proama.

- Pozwoli to nam na zrealizowanie kluczowych procesów informatycznych związanych z rozpoznawaniem numeru dzwoniącego, wysyłkę wznowień poprzez pocztę elektroniczną, przypomnienie klientowi o płatności raty przez SMS, szybki proces likwidacji szkody i w końcu sprawdzanie poziomu satysfakcji z obsługi – powiedział Adam Malinowski, członek zarządu Generali TU.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Ponad 150 placówek w sieci Punktów Standard
piątek, 08 czerwca 2018 08:41

7 czerwca w Warszawie i Grodzisku zostały otwarte kolejne Punkty Standard Ergo Hestii. Sieć liczy już ponad 150 placówek. Do końca 2018 roku ich liczba ma wzrosnąć do 200 punktów.

Add a comment

Więcej…
 
Regaty TU: Tam trzeba być
piątek, 08 czerwca 2018 08:39

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych, które odbędą się w dniach 21-23 czerwca w Iławie nad Jeziorakiem. Czy firma Arrant obroni tytuł Mistrza Polski? Kto zdobędzie Puchar Prezesów? Która załoga będzie tą Najbardziej Wszechstronną i wywalczy Bacca Cup? Kto wygra wyścig o puchar Vsoft? Dowiemy się już niedługo, a teraz spójrzmy, kto weźmie udział w tej wyjątkowej imprezie.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1252

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

Mundial w Rosji: Terroryzm i chuligaństwo odczuwalne w cenach polis

Ryzyko ataków terrorystycznych i szkód spowodowanych wybrykami chuligańskimi wywindowało w górę składki dla firm i zawodników za ubezpieczenie...


czytaj dalej

Aon Inpoint: Kto płaci najwięcej składek

Z cyklu raportów o globalnym rynku komercyjnych ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, opracowanych przez zespół analityczny Aon Inpoint, wynika,...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Rentowność w „komunikacji” nadal rośnie

Opublikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) raport podsumowujący wyniki finansowe rynku ubezpieczeń w pierwszym kwartale tego roku...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU uruchomił serwis dla agentów

PZU uruchomił agentpzu.pl – pierwszą na rynku platformę internetową skierowaną do obecnych i przyszłych agentów ubezpieczeniowych. Można na niej...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook