feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Reso Europa Service: Awans Reso Akademii 2012
piątek, 09 czerwca 2017 08:35

Zawodniczki Reso Akademii 2012 awansowały do II ligi piłkarskiej. Sponsorem tytularnym zespołu jest Reso Europa Service.

Add a comment

Więcej…
 
Była szefowa KPRP kandydatką do zarządu PZU SA
piątek, 09 czerwca 2017 08:29

8 czerwca Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, poinformował, że Małgorzata Sadurska, była szefowa Kancelarii Prezydenta jest kandydatem do zarządu PZU SA.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Allianz poluje na millenialsów
czwartek, 08 czerwca 2017 08:46

Allianz Polska poprzez innowacje technologiczne chce przyciągnąć nowych klientów, przede wszystkim z pokolenia millenialsów. Ubezpieczyciel zapowiada inwestycje w rozwój cyfrowych kanałów sprzedaży i budowę nowych placówek w mniejszych miastach. Produkty mają być bardziej dopasowane do rzeczywistych potrzeb klienta.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Rusza Allianz Junior Football Camp
czwartek, 08 czerwca 2017 08:43

Allianz Polska w ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) już po raz szósty organizuje program Allianz Junior Football Camp.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Wybory najlepszego młodzieżowego miniprzedsiębiorstwa
czwartek, 08 czerwca 2017 08:43

W dniach 6-7 czerwca przedstawiciele Europ Assistance Polska wzięli udział w obradach komisji konkursowej podczas finału ogólnopolskiego konkursu na najlepsze „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2017”.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Aplikacja mobilna dla agentów
środa, 07 czerwca 2017 08:55

UNIQA wprowadziła aplikację mPOS dla sieci sprzedaży, umożliwiającą zaczytywanie danych z kodu Aztec z dowodów rejestracyjnych. Narzędzie ułatwia kalkulację stawek ubezpieczenia komunikacyjnego i przyspiesza proces elektronicznej archiwizacji polis, a także pozwala załączać zdjęcia pojazdu i wymagane dokumenty do polisy.

- Zaczytywanie danych o pojeździe z wykorzystaniem kodu AZTEC nie jest nowością na rynku, jednakże nowatorskie podejście do ich wykorzystania i kalkulacji składki zastosowane przez UNIQA na pewno pozwoli agentom na jeszcze szybszą obsługę klienta – mówi Monika Jaroń, dyrektor Departamentu Organizacji i Projektów UNIQA.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Ogólnopolski Konwent Pracowników
środa, 07 czerwca 2017 08:54

2 czerwca w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Konwent Pracowników Generali Polska. W spotkaniu wzięło udział ok. 800 pracowników spółek grupy. Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i pokazanie wyzwań, jakie czekają Generali Polska w najbliższych miesiącach.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Ponad 3 mln Polaków ubezpieczy się na wakacyjny wyjazd
środa, 07 czerwca 2017 08:52

Ponad 4,2 mln Polaków (26%) wybiera się za granicę, a 12,3 mln (74%) zamierza zorganizować swój wypoczynek w kraju. Na letni wyjazd wakacyjny planów nie ma 44% osób – takie wnioski płyną z szóstej edycji badania Mondial Assistance „Plany wakacyjne Polaków”.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Wiosenna kampania reklamowa
środa, 07 czerwca 2017 08:49

W czerwcu Compensa rozpoczęła kampanię reklamową pod hasłem „Compensa. Żadnych ale”. Spot emitowany w telewizji i na YouTube promuje ofertę produktową zakładu.

Add a comment

Więcej…
 
TU Europa: Wsparcie utalentowanego triathlonisty
środa, 07 czerwca 2017 08:48

TU Europa otoczyło opieką sponsorską młodego utalentowanego triathlonistę Miłosza Sowińskiego. W maju towarzystwo zostało też oficjalnym ubezpieczycielem kadry narodowej triathlonistów oraz sponsorem Polskiego Związku Triathlonu.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1092

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy