feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Europ Assistance: Jak sie ustrzec przed wyłudzaniem danych osobowych
środa, 10 kwietnia 2019 08:43

Nazwy vishing, smishing i phishing, które większości osób niewiele mówią, to metody nielegalnego pozyskiwania poufnych danych. Europ Assistance Polska radzi, jak ustrzec się przed niebezpiecznymi zjawiskami wynikającymi z użycia internetu i nowych technologii.   

Add a comment

Więcej…
 
Rankomat: Młodzi kierowcy nadal płacą najwyższe stawki OC
środa, 10 kwietnia 2019 08:42

W I kwartale 2019 r. średnia cena ubezpieczenia OC wyniosła 692 zł. Najwięcej na polisę wydawali młodzi kierowcy – wynika z danych zebranych w raporcie RanKING.

Add a comment

Więcej…
 
iBooster: Raty składki mogą być korzystniejsze
środa, 10 kwietnia 2019 08:42

Z wyliczeń iBooster, dostawcy oprogramowania sprzedażowego dla agentów i multiagentów wynika, że przy rozłożeniu składki OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm) na raty u ubezpieczyciela jej łączna wysokość może wzrosnąć nawet o 49%. Alternatywą może być skorzystanie z pomocy multiagenta, który dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu może rozłożyć płatność na 12 rat, o łącznej wartości niższej od propozycji ratalnej ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 10 kwietnia 2019 08:39

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Samorządowcy chcą rozmawiać o ryzykach
wtorek, 09 kwietnia 2019 09:03

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku podczas V Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie odbył się panel dyskusyjny moderowany przez redaktor naczelną „Gazety Ubezpieczeniowej” Aleksandrę E. Wysocką. Panel nosił tytuł „Strategia zarządzania finansami Jednostek Samorządu Terytorialnego”, a udział w nim wzięli: prof. Maria Płonka, dziekan Wydziału Finansów i Prawa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, specjalista w zakresie ubezpieczeń wzajemnych, Rafał Kiliński, prezes TUW PZUW oraz samorządowcy: Anna Grygierek – burmistrz miasta i gminy Strumień oraz Zbigniew Wojas – wójt gminy Gdów.

Z dyskusji wynikło, że w nawale zadań związanych z planowaniem finansowym ubezpieczenia niekoniecznie znajdują się na pierwszym planie. Oferty są często porównywane pod względem ceny, a dopiero potem zakresu. Dopiero kiedy dojdzie do poważniejszych szkód, okazuje się, czy ochrona majątku jednostki samorządu terytorialnego była wystarczająca.

Add a comment

Więcej…
 
TUW Medicum: Danuta Rusin-Kowalczyk dyrektorem Biura Sprzedaży
wtorek, 09 kwietnia 2019 08:57

22 marca Danuta Rusin-Kowalczyk objęła w TUW Medicum stanowisko dyrektora Biura Sprzedaży.

Add a comment

Więcej…
 
Unum: Wyróżnienie dla Anety Podymy-Milczarek
wtorek, 09 kwietnia 2019 08:56

„Gazeta Finansowa” przygotowała zestawienie pięćdziesięciu najcenniejszych Polek, których wyjątkowe osiągnięcia budzą szacunek, podziw i inspirują. W raporcie „Rzeczpospolita Babska” wyróżniona została Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie.

Add a comment

Więcej…
 
mfind: OC tanieje
wtorek, 09 kwietnia 2019 08:54

Mimo wielu czynników, które mogłyby wpłynąć na ceny OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm), polisy nie tylko nie drożeją, ale można je kupić coraz taniej – twierdzi mfind.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Poradnik dla fizjoterapeutów
wtorek, 09 kwietnia 2019 08:53

Inter Polska opublikował poradnik dotyczący najistotniejszych kwestii związanych z ubezpieczeniami fizjoterapeutów w stanie prawnym po 1 kwietnia 2019 r.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 09 kwietnia 2019 08:53

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1374

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook