feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


mfind.pl: Ceny OC znów wzrosły
wtorek, 10 października 2017 08:46

Z analizy kalkulacji przeprowadzonych przez użytkowników porównywarki ubezpieczeniowej mfind.pl wynika, że po obniżkach w czerwcu i lipcu w kolejnych miesiącach średnie ceny OC ppm. poszły w górę.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Concordia po raz kolejny w Baborówku
wtorek, 10 października 2017 08:45

Od 29 września do 1 października w ośrodku jeździeckim Pałac Baborówko zakończyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych pod nazwą Baborówko Horse Sale Show. Imprezę wspierała Concordia Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy polemizuje ze stanowiskiem nadzoru
wtorek, 10 października 2017 08:39

Marcin Jaworski, ekspert w Biurze Rzecznika Finansowego, nie zgadza się z dokonaną przez Komisję Nadzoru Finansowego oceną raportu na temat praktycznej realizacji wytycznych dotyczących likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Patrycja Kotecka o działaniach marketingowych Link4
wtorek, 10 października 2017 08:39

Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu Link4, przyznała w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że źródłem siły marketingowej ubezpieczyciela jest różnorodność narzędzi do komunikacji oraz umiejętność zidentyfikowania rodzaju komunikatu, który najskuteczniej trafi do odbiorcy.

Add a comment
Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Wrzesień 2017
poniedziałek, 09 października 2017 08:56

Badanie prywatności w spersonalizowanych ubezpieczeniach, seria procedowanych aktów prawnych, Rzecznik Finansowy i Komisja Nadzoru Finansowego, nowe narzędzie do likwidacji szkód w Warcie oraz Zbigniew Zieliński – tak przedstawia się lista laureatów wrześniowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Inauguracja projektu badawczego GIODO i Instytutu Matematycznego PAN, dotyczącego prywatności w spersonalizowanych ubezpieczeniach – za inicjatywę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych przed wystąpieniem ryzyka związanego z ubezpieczeniami bazującymi na monitoringu zachowań drogowych kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Strategia dywersyfikacji przynosi efekty
poniedziałek, 09 października 2017 08:56

Blisko 900 mln zł, o 14% więcej niż rok wcześniej – na takim poziomie uplasował się przypis składki brutto Grupy Ubezpieczeniowej Europa w pierwszej połowie 2017 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Znów mocno wieje
poniedziałek, 09 października 2017 08:55

Jeszcze nie przebrzmiały ubezpieczeniowe echa sierpniowych nawałnic, a już zakładom przyjdzie się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem, jakim były zniszczenia spowodowane przez orkan, który niedawno przeszedł nad Polską. Pamiętając o tym, że tegoroczna aura wyjątkowo nie sprzyja towarzystwom, strach pomyśleć, co przyniosą kolejne miesiące...

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Szybkie ścieżki po Ksawerym
poniedziałek, 09 października 2017 08:54

W związku z wystąpieniem w Polsce gwałtownych anomalii pogodowych PZU SA i Warta zaoferowały poszkodowanym uproszczoną ścieżkę zgłaszania szkód po wichurach.

Add a comment

Więcej…
 
MMC: Po Spotkaniu Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017
poniedziałek, 09 października 2017 08:52

W dniach 4-5 października w warszawskim Hotelu Westin odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z XIV edycji Warsaw International Banking Summit oraz X edycji Insurance Forum. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarze najważniejszych osobowości i spółek reprezentujących polski sektor finansowy, a miniona edycja zgromadziła 512 uczestników, którzy mieli okazję wziąć udział w 13 panelach dyskusyjnych, 4 firechatach, czynnie realizowanych przez 73 prelegentów. Patronem medialnym Insurance Forum była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: 750 zgłoszeń do Rzecznika Agentów
poniedziałek, 09 października 2017 08:51

W lutym tego roku Ergo Hestia powołała Rzecznika Agenta, który miał zająć się sprawami niestandardowymi. W tym przypadku są to potrzeby pośredników ubezpieczeniowych działających w imieniu ubezpieczyciela. W pierwszych sześciu miesiącach działalności agenci zgłaszali się do RzA 750 razy, co oznacza średnio 125 spraw miesięcznie. Średni czas obsługi wynosił 3,5 dnia roboczego (mediana 2 dni). Do najpopularniejszych kanałów kontaktu należą e-mail (86%) oraz bezpośredni kontakt telefoniczny (8%).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1142

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy