feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Nationale-Nederlanden: Serce pod specjalnym nadzorem
środa, 15 lutego 2017 09:35

Z okazji Walentynek Nationale-Nederlanden przypomina, że od miłości, niezależnie czy szczęśliwej, czy też nie, nie można się ubezpieczyć. Natomiast istnieje możliwość zapewnienia sobie bezpieczeństwa finansowego na wypadek choroby serca.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Grzegorza Kukla zatwierdzony jako członek zarządu
środa, 15 lutego 2017 09:34

14 lutego podczas trzysta czterdziestego czwartego posiedzenia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Kukli na stanowisko członka zarządu Concordia Polska TUW odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Rząd przyjął Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju
środa, 15 lutego 2017 09:33

14 lutego Rada Ministrów przyjęła Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju opracowaną przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z innymi resortami oraz partnerami społecznymi.

Add a comment

Więcej…
 
Novis zaprezentuje swoją ofertę dla polskiego klienta
wtorek, 14 lutego 2017 09:48

23 lutego w Zabrzu odbędzie się konferencja poświęcona przedstawieniu firmy Novis Poistovna a.s. i jej programu ubezpieczeń na życie kierowanego na rynek polski.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Konsument musi dostać odszkodowanie z VAT
wtorek, 14 lutego 2017 09:44

Eksperci porównywarki Ubea.pl przypominają, że w przypadku konsumentów ubezpieczyciele mają obowiązek wliczenia podatku VAT do wypłacanego odszkodowania.

Add a comment

Więcej…
 
Expander: Co powinno znaleźć się w polisie na ferie
wtorek, 14 lutego 2017 09:43

W związku z rozpoczętymi w czterech województwach feriami zimowymi Expander przypomina, aby przed urlopem sprawdzić warunki ubezpieczeń turystycznych, bowiem nie każde gwarantuje taką samą ochronę. Szczególnie dotyczy to rodzin, które uprawiają sporty zimowe.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: Biżuterię można włączyć do ochrony ubezpieczeniowej
wtorek, 14 lutego 2017 09:42

Według ubezpieczycieli wyroby jubilerskie należą do najczęściej kradzionych z domów i mieszkań przedmiotów. Ochronę biżuterii można włączyć do ubezpieczenia ruchomości domowych.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Układanka
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:59

Jeszcze niedawno było praktycznie przesądzone, że jedynym możliwym posunięciem w celu zastopowania szybkiego i znacznego wzrostu stawek w OC dla kierowców będzie wprowadzenie nowych regulacji – przepisów prawnych czy wytycznych nadzoru. Jednak pewne wydarzenia, które miały miejsce w poprzednim tygodniu, nieco zachwiały tym przekonaniem.

Zazwyczaj zmiany w radzie nadzorczej PZU SA nie są wydarzeniem, którym należy poświęcać zbyt dużą uwagę. Tym bardziej, że ich przeprowadzenie było przesądzone w chwili, gdy zapowiedziano, iż ubezpieczyciel trafi pod skrzydła Ministerstwa Rozwoju. Jeśli jednak zestawimy ze sobą powołanie w skład RN spółki czterech osób, które można określić zaufanymi szefa MR, Mateusza Morawieckiego, jego wypowiedź o zamiarze weryfikacji zasadności ostatnich podwyżek OC w PZU SA i niedawne plany użycia firmy jako regulatora rynku obowiązkowych polis komunikacyjnych, to rysuje się nam bardzo interesujący obraz.

Add a comment

Więcej…
 
OFA: PZU ostrzega przed oszustami
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:58

Na obiektywnym Forum Agentów opublikowano informację, w której PZU ostrzega pośredników przed telefonami do klientów od nieuprawnionych osób podających się za pracowników, agentów zakładu lub pracowników kancelarii/instytucji nadzorującej towarzystwa ubezpieczeniowe.

Add a comment

Więcej…
 
K2 Media: Finansomierz porówna ceny polis
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:57

K2 Media stworzyła Finansomierz – własną porównywarkę produktów finansowych, m.in. ubezpieczeń, dzięki której potencjalny użytkownik bardzo szybko wyszuka najlepsze dla siebie oferty, a reklamodawca dotrze ze swoimi produktami do najbardziej zainteresowanych nimi osób.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1039

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

Fitch Ratings: Solvency II zwiększy popyt na reasekurację

Okres styczniowych odnowień kontraktów dowodzi, że pod reżimem Solvency II wzrośnie popyt na produkty reasekuracyjne, bowiem europejscy...


czytaj dalej

Tesla: Ubezpieczenie w cenie auta

Podczas prezentacji wyników Tesli za czwarty kwartał Jon McNeill, dyrektor działu sprzedaży i usług zapowiedział, że w przyszłości firma chce...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: SN wzmacnia prokliencki trend

Od kilku lat w otoczeniu prawnym ubezpieczeń widoczny jest prokliencki trend. Jednym z katalizatorów jego dynamicznego rozwoju jest Sąd Najwyższy,...


czytaj dalej

Analizy Online: Udane drugie półrocze UFK

Według zebranych przez nas danych na koniec grudnia 2016 roku aktywa netto ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych uplasowały się na poziomie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy