feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


PZUW: Certyfikat dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka
wtorek, 31 lipca 2018 08:36

30 lipca Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW, wręczył drugi certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem”. W imieniu personelu medycznego Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM w Warszawie wyróżnienie odebrał prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś, kierownik I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Wskazówki dla podróżujących samolotem
wtorek, 31 lipca 2018 08:36

Eksperci Gothaer TU podpowiadają, jak przygotować się do podróży samolotem i jak dochodzić swoich praw lub odszkodowania, gdy nie przebiega ona zgodnie z planem.

Add a comment

Więcej…
 
BEST: Cesja wierzytelności daje większe możliwości dłużnikowi
wtorek, 31 lipca 2018 08:33

Z danych BIG InfoMonitor wynika, że Polacy mają już prawie 200 mln zł długów tylko z powodu nieopłaconych składek ubezpieczeniowych. Prawdopodobnie zaległości w tym zakresie są jeszcze większe, ponieważ wciąż wiele firm nie wpisuje swoich dłużników do rejestru BIG.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Na wakacje z polisą ochrony prawnej
wtorek, 31 lipca 2018 08:33

W podstawowym pakiecie zmotoryzowanych turystów udających się w tym roku na zagraniczny wypoczynek nie powinno zabraknąć ubezpieczenia ochrony prawnej (OP), które na wakacjach może się szczególnie przydać – przypominają eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.).

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: W podróż z assistance
wtorek, 31 lipca 2018 08:32

Eksperci Concordii Ubezpieczenia podpowiadają, jakie czynności należy wykonać przed wyjazdem autem na wakacyjny wyjazd.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Zabezpieczenie domu przed i po ataku żywiołów
poniedziałek, 30 lipca 2018 08:37

Concordia Ubezpieczenia podpowiada, jak przygotować siebie i swój dom na wypadek takich zjawisk pogodowych, jak ulewne deszcze, nawałnice i huragany.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Eksport drobiu do Chin z szansą na wzrost
poniedziałek, 30 lipca 2018 08:35

Eksport polskiego mięsa drobiowego do Chin ma realne szanse wzrostu – wskazuje Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE). Firma podkreśla, że skuteczne i bezpieczne wejście do Chin mogą ułatwić ubezpieczenia należności, które pozwalają na zabezpieczenie płatności od chińskiego kontrahenta.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Pramerica Życie zbiera coraz więcej
poniedziałek, 30 lipca 2018 08:31

Od lipca ubiegłego roku do końca czerwca obecnego Pramerica Życie zebrała więcej składek niż w analogicznym okresie poprzedzającym. Wzrost został uzyskany dzięki lepszym wynikom sprzedaży polis indywidualnych oraz grupowych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
BZ WBK-Aviva TUO: Jak ubezpieczyć się na wakacje
czwartek, 26 lipca 2018 08:33

Anna Pinkowska, Manager ds. Produktów w BZ WBK‒Aviva TUO, przypomina, że choć wyjeżdżając za granicę warto wziąć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), to jednak w wielu sytuacjach nie gwarantuje ona bezpłatnego dostępu do pomocy medycznej, a jedyne uprawnia do refundacji części poniesionych kosztów. Dlatego zdaniem ekspertki warto sprawdzić, w jakich sytuacjach sama karta może okazać się niewystarczająca i rozważyć możliwość wykupienia dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Ubezpieczenie na aktywne wakacje
czwartek, 26 lipca 2018 08:32

Każdy z nas ma inne spojrzenie na to, jak powinien wyglądać idealny wakacyjny urlop. Jedni wybiorą wypoczynek w kurorcie, inni aktywne zwiedzanie nowych miejsc, a jeszcze inni ekstremalne sporty i wyprawę po dawkę adrenaliny. Niezależnie od kierunku i charakteru spędzanego urlopu każdy turysta – zwłaszcza ten, który udaje się na zagraniczny wypoczynek – powinien nabyć ubezpieczenie turystyczne – radzi CUK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1271

Allianz: Grzegorz Krawiec w zarządzie, Krzysztof Szypuła odchodzi

W dniu 31 sierpnia br. planowana jest zmiana w zarządzie spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska i TU Allianz Życie Polska S.A.

Na członka...


czytaj dalej

Personalia: Bartosz Grześkowiak wzmocni Grupę MAK

31 lipca Bartosz Grześkowiak, dyrektor zarządzający TUiR Warta, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Swoją karierę będzie kontynuować w...


czytaj dalej

Ubezpieczenia przemysłowe kłopotem Talanx

Grupa Talanx w I poł. 2018 r. kontynuowała dobrą passę rentowności, zarabiając w tym okresie już ponad połowę docelowego wyniku rocznego. Składka...


czytaj dalej

Marsh: Ceny ubezpieczeń dla firm rosną

Ceny ubezpieczeń dla podmiotów działalności gospodarczej wzrosły w II kw. 2018 r., który okazał się trzecim z rzędu kwartałem wzrostu cen tej...


czytaj dalej

Sztuczna inteligencja made in Poland

Krakowska spółka Inssue Technologies we współpracy z Fideltronik oraz Microsoft Polska realizuje pierwsze w Polsce rozwiązanie tworzące...


czytaj dalej

Podcast: Świat bez szkód

Gościem 28. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez asekuracji” jest Radosław Bartosik z firmy Mentax, specjalizującej się likwidacji...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook