feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Europa proponuje mikrofirmom cztery opcje ochrony
wtorek, 05 grudnia 2017 10:05

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Grupa Europa rozszerzyła ofertę o polisy dla sektora mikroprzedsiębiorstw – małych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polisy będą dystrybuowane w ramach bancassurance oraz za pośrednictwem partnerów ubezpieczyciela z innych branż.

- W Polsce działa blisko 2 mln małych przedsiębiorców. To olbrzymi rynek, którego do tej pory nie udało się w pełni ubezpieczeniowo zagospodarować. Prawie połowa osób*, która prowadzi działalność gospodarczą lub kieruje małą firmą, nie posiada innych ubezpieczeń niż obowiązkowe. Naszą ambicją jest dotarcie do nich z naszymi nowymi produktami – powiedział Marat Nevretdinov, wiceprezes Grupy Europa.

Add a comment

Więcej…
 
Aegon: IKE i IKZE w formie ubezpieczenia
wtorek, 05 grudnia 2017 10:04

Aegon poszerzył swoją ofertę o nowe rozwiązanie – Aegon Plan na Przyszłość z IKE i IKZE. Nowa propozycja to ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, które dodatkowo pomaga gromadzić środki na emeryturę i pozwala skorzystać z ulg podatkowych.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Kierowcy bez OC zapłacą wyższe kary
wtorek, 05 grudnia 2017 10:04

1 stycznia 2018 roku wzrosną kary za brak OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Zmotoryzowani poruszający się nieubezpieczonymi pojazdami osobowymi muszą się liczyć z sankcją w wysokości do 4,2 tys. zł, a ciężarowymi – nawet 6,3 tys. zł – przypomniało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Wystartowała Akademia Bezpieczeństwa
wtorek, 05 grudnia 2017 09:59

Ruszyła Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU. Do lipca 2018 r. odwiedzi ona 27 szkół podstawowych z różnych zakątków Polski, gdzie kompleksowo będzie edukować dzieci i młodzież w zakresie bezpieczeństwa. Na początek Akademia zawitała do Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie w województwie pomorskim.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Raport Roczny 2016 z nagrodą publiczności
wtorek, 05 grudnia 2017 09:57

Raport Roczny Grupy Ergo Hestia 2016 zatytułowany „Sieć” zajął pierwsze miejsce w kategorii Nagroda publiczności – Community Award międzynarodowego konkursu „The Kantar Information is Beautiful Awards”.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW”: Przekazanie wozu strażackiego OSP Bogdaniec
wtorek, 05 grudnia 2017 09:54

25 listopada na dziedzińcu szkoły w Bogdańcu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu. Zakup samochodu pożarniczego został dofinansowany z funduszu prewencyjnego TUW „TUW”.

Add a comment

Więcej…
 
rankomat.pl: Polscy narciarze często wyjeżdżają bez odpowiedniej polisy
wtorek, 05 grudnia 2017 09:52

Co trzeci narciarz decyduje się na zakup polisy z sumą gwarantowaną kosztów leczenia mniejszą niż 50 tys. euro. Jest to kwota, która w razie wypadku na stoku może nie pokryć wszystkich kosztów leczenia – wynika z danych rankomat.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Ochrona na stoku
wtorek, 05 grudnia 2017 09:52

Podczas jazdy na nartach lub snowboardzie może dojść do wypadku. W takiej sytuacji osoby posiadające polisę mogą liczyć na pomoc ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Assistance: Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie narciarskie
wtorek, 05 grudnia 2017 09:52

Wyjeżdżając w góry poza granice naszego kraju, należy pamiętać o ubezpieczeniu. Podczas zjazdów może dojść do poważnych wypadków, dlatego warto przed urlopem zadbać o dobrą polisę narciarską – radzi AXA Assistance.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale Nederlanden: Rośnie popularność wolontariatu pracowniczego
wtorek, 05 grudnia 2017 09:49

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Nationale Nederlanden zauważa, że coraz częściej do wolontariatu zachęcają sami pracodawcy.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1167

Personalia: Lech Mrozowski w TUW Medicum

TUW Medicum poinformowało, że nowym członkiem jego zespołu został Lech Mrozowski, związany ostatnio z Vienna Insurance Group w Polsce.

Lech...


czytaj dalej

Link4: Maciej Krzysztoszek nowym rzecznikiem prasowym

Nowym rzecznikiem prasowym Link4 został Maciej Krzysztoszek, związany do niedawna z Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) – informuje portal...


czytaj dalej

Swiss Re: John Dacey dyrektorem finansowym

Swiss Re ogłosił, że John Dacey, obecnie dyrektor ds. strategii grupy, został powołany na stanowisko dyrektora finansowego grupy, które obejmie z...


czytaj dalej

Paryż: AXA zintensyfikuje walkę ze zmianami klimatu

Podczas odbywającego się w Paryżu szczytu klimatycznego AXA zapowiedziała podjęcie większych zobowiązań na rzecz walki ze zmianami klimatu.

Thomas...


czytaj dalej

UFG: Składka zakładów z OC ppm. wzrosła o niemal 2,4 mld zł

Przez dziewięć miesięcy 2017 roku ubezpieczyciele zebrali z OC posiadaczy pojazdów mechanicznych o blisko 2,4 mld zł składek więcej niż w...


czytaj dalej

Play uruchomił mobilny market ubezpieczeniowy

12 grudnia wystartował Play Ubezpieczenia – Mobilny market operatora telekomunikacyjnego. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej klienci telekomu...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy