feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


UNIQA: Na zagraniczne stoki z polisą
wtorek, 05 lutego 2019 09:37

Udający się na zagraniczny wyjazd na narty powinni pomyśleć o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia – radzi ekspertka UNIQA Polska.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Szkolenie na temat ochrony konsumentów z perspektywy brokerów
wtorek, 05 lutego 2019 09:36

6 lutego w godz. 11.00-15.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR), realizowanych w trybie stacjonarnym i z użyciem transmisji internetowej wideo.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 05 lutego 2019 09:23

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Styczeń 2019
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:40

Wejście w życie ustawy o PPK, spór o przepisy regulujące kwestię gromadzenia i przetwarzania danych wrażliwych dotyczących stanu zdrowia przez ubezpieczycieli, Ergo Hestia i ubezpieczenie Inter Doktor Lex – tak przedstawia się lista wyróżnień w styczniowej odsłonie cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – wejście w życie ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych – za rozpoczęcie budowy systemu powszechnego oszczędzania oraz stworzenie rynkowi ubezpieczeń na życie szansy na wyjście z trwającej od kilku lat depresji.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wsparcie do walki z fraudami
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:38

Fraudy ubezpieczeniowe, a zwłaszcza ich szacowana skala, są jednym z głównych problemów nurtujących polską branżę asekuracyjną. I to mimo zaangażowania znaczących nakładów sił i środków przez zakłady działające na naszym rynku. Od niedawna istnieją jednak przesłanki, że walka ubezpieczycieli z oszustami stanie się bardziej efektywna.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh Polska: O kluczowych wyzwaniach dla biznesu
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:37

30 stycznia w Warszawie odbyła się konferencja Marsh „Global Risks Report 2019: kluczowe wyzwania dla biznesu” poświęcona najpoważniejszym zagrożeniom wskazanym w raporcie przygotowanym przez World Economic Forum przy wsparciu m.in. Marsh & McLennan Companies. Ideą konferencji było umożliwienie dyskusji na temat wyzwań, z którymi muszą mierzyć się polskie przedsiębiorstwa, oraz kształtowanie świadomości zagrożeń, przed którymi warto się zabezpieczyć.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Rekordowa wartość ubezpieczonych kontraktów eksportowych
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:37

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) poinformowała, że w ubiegłym roku ubezpieczyła kontrakty eksportowe o charakterze inwestycyjnym o rekordowej wartości 482,3 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Laur dla najlepszego pracodawcy
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:35

Top Employers Institute po raz dziesiąty nagrodził organizacje wyróżniające się polityką zatrudnienia na polskim rynku. Certyfikat otrzymało 58 firm, w tym 10 z branży usług finansowych. Nationale-Nederlanden otrzymało tytuł Top Employer Polska jako jedyne towarzystwo ubezpieczeniowe. Tytuł przyznawany jest co roku organizacjom zapewniającym najlepsze warunki pracy.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:27

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
UFG: Rusza platforma do identyfikowania przestępczości ubezpieczeniowej
piątek, 01 lutego 2019 09:54

4 lutego ruszy platforma Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) do identyfikacji przestępczości ubezpieczeniowej. Zadaniem nowego narzędzia będzie wsparcie wszystkich uczestników rynku w ujawnianiu tego typu oszustw i przeciwdziałaniu im.

- Połączenie technologii i danych całego rynku powinno doprowadzić do skutecznego ograniczenia skali zjawiska przestępczości ubezpieczeniowej w Polsce, z korzyścią zarówno dla uczciwych posiadaczy pojazdów jak i zakładów ubezpieczeń – zaznacza Małgorzata Ślepowrońska, członek zarządu UFG.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1346

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook