feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Generali Polska: Pracownicy oddają krew
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:39

2 sierpnia Generali Polska przed swoim budynkiem w Warszawie zorganizowało akcję honorowego oddawania krwi.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Jak zapewnić bezpieczeństwo dzieciom przebywającym na wsi
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:39

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała krótki poradnik na temat tego, jakie zagrożenia należy wziąć pod uwagę oraz jakie produkty ubezpieczeniowe będą stanowić ochronę przydatną rodzicom i opiekunom dzieci wyjeżdżających na wieś.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Polscy turyści najczęściej potrzebują pomocy w Grecji
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:38

Z danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że podczas pierwszego wakacyjnego miesiąca największe zapotrzebowanie na usługi pomocowe odnotowano z rejonu Południowej Europy. Z Grecji było to 22% zgłoszeń, Chorwacji 10%, a z Bułgarii i Hiszpanii – po 9%.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Najpopularniejsze sposoby wyłudzania odszkodowań
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:37

W 2015 roku towarzystwa ubezpieczeniowe wykryły ponad 13 tys. prób wyłudzenia odszkodowania. Najwięcej przestępstw dotyczy polis OC i AC. Eksperci mfind.pl sprawdzili, jakie sposoby na wyłudzenia są najczęściej stosowane przez kierowców.

Add a comment

Więcej…
 
MediSky International: EKUZ to za mało na wyjazd za granicę
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:35

Sama Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zabezpieczy turysty w podróży zagranicznej w razie nieszczęśliwego wypadku – przypomina MediSky International.

Add a comment

Więcej…
 
Pocztowe TUW: Nowy udziałowiec i zmiany w zarządzie
środa, 02 sierpnia 2017 08:53

Niemal połowa udziałów Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych trafiła do Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, który tym samym został współwłaścicielem zakładu. Wiodącym udziałowcem ubezpieczyciela pozostała Poczta Polska. Wraz ze zmianą struktury właścicielskiej doszło do roszad w składzie zarządu towarzystwa.

FSUSR został członkiem kapitałowym Pocztowego TUW, obejmując 49,54% jego udziałów. Pozostałe 50,46% nadal znajduje się w rękach Poczty Polskiej. Wskutek zmiany właścicielskiej kapitał zakładowy towarzystwa wzrósł z 27,5 mln zł do 54,5 mln zł. Firma tłumaczy, że przeprowadzona operacja ma na celu wzmocnienie pozycji Pocztowego TUW na rynku ubezpieczeń rolnych.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Kolejny „ubezpieczeniowy” wpis na liście ostrzeżeń publicznych
środa, 02 sierpnia 2017 08:52

1 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego dokonała kolejnego „ubezpieczeniowego” wpisu na listę ostrzeżeń publicznych. Podmiotem, który znalazł się „na indeksie” KNF, był Związek Zawodowy Pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie.

Add a comment

Więcej…
 
UFG: W 2016 r. wzrosła wartość wypłaconych odszkodowań i świadczeń
środa, 02 sierpnia 2017 08:50

W 2016 roku do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, w ramach jego działalności podstawowej, zgłoszono ogółem 6537 szkód (-5,9% r/r), z czego 99,1% to szkody z OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.) – podał UFG w raporcie rocznym za 2016 r.

Add a comment

Więcej…
 
Prudential: Młodzi bogowie w kolejnej odsłonie
środa, 02 sierpnia 2017 08:45

Od 31 lipca w ponad 150 placówkach medycznych w całej Polsce można będzie zobaczyć animacje zwracające uwagę na koszty związane z chorobami. Z kolei od 1 sierpnia na ekranach stacji telewizyjnych i w internecie można będzie zobaczyć nowe, 15-sekundowe spoty reklamowe. To efekt wprowadzenia przez Prudential nowych formatów reklamowych do trwającej kampanii „Młodzi bogowie i poważne zachorowania”.

Add a comment
Więcej…
 
Reso: Wydłużenie czasu pracy infolinii
środa, 02 sierpnia 2017 08:45

Od 1 sierpnia Departament Obsługi Klienta Reso Europa Service będzie pracować każdego dnia tygodnia dłużej o 4 godziny. Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 oraz 8-16 w soboty.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1117

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Talanx: Zarobki wyższe niż zakładano

Grupa Talanx zwiększyła swój przychód netto za I poł. roku o 14,9%, do 463 mln euro. Wszystkie działy przyczyniły się do satysfakcjonującego...


czytaj dalej

Swiss Re: Półrocze pogodowych ekstremów

W I poł. 2017 r. globalne straty ubezpieczone wynikłe z katastrof naturalnych i spowodowanych przez człowieka wyniosły w sumie 23 mld dol.,...


czytaj dalej

Coraz więcej zgłoszeń szkód po nawałnicach

Rośnie liczba szkód zgłaszanych do ubezpieczycieli przez poszkodowanych w wyniku nawałnic, jakie w ubiegły weekend przeszły nad Polską. Z...


czytaj dalej

TU Europa i Energa-Obrót: Oferta „Energiczni fachowcy”

Grupa Europa nawiązała współpracę z jednym z liderów sprzedaży energii elektrycznej w Polsce, firmą Energa-Obrót. Efektem partnerstwa jest wspólna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy