feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


PZU: Dom Polski podczas Forum w Davos
wtorek, 29 stycznia 2019 09:53

Jesteśmy otwarci, żeby rozpocząć dyskusję na temat ubezpieczeń przyszłości – podkreśla Paweł Surówka, prezes PZU.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 29 stycznia 2019 09:49

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Problem rzeczoznawców
wtorek, 29 stycznia 2019 09:48

Według przedsiębiorców w Polsce istnieje problem z niezależną wyceną wartości szkody, gdyż większość rzeczoznawców pracuje dla zakładów ubezpieczeń, a opinie niezależnych ekspertów nie są akceptowane – podaje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zakłady mają ferie. Na razie
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:38

Rozpoczęty niedawno tegoroczny sezon ferii zimowych jak na razie jest okresem odpoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży szkolnej, ale też polskich ubezpieczeń. Świadczy o tym widoczny spadek aktywności branży, która skąpi nawet tradycyjnych komunikatów na temat ochronnych ofert turystycznych. Istnieją jednak przesłanki wskazujące na to, że już wkrótce rynek wróci na właściwe sobie tory.

Pierwsze urodziny aplikacji Screenity były akcentem, którym przypomniała o sobie Grupa Europa. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy ubezpieczyciel nie wykazywał się specjalną aktywnością, ale pewne sygnały sugerują, że w najbliższym czasie może być o nim głośno. Jak podał „Puls Biznesu”, Europa wkrótce ma zwiększyć swoje zaangażowanie w sektorze pożyczkowym (jej partnerem ma zostać jeden z mocnych graczy na tym rynku), a jednocześnie pracuje nad nową aplikacją mobilną do dystrybucji polis majątkowych.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:36

Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi, dostawcą energii na rynku warszawskim. Klienci ubezpieczyciela, którzy skorzystają jednocześnie z oferty Lumi, mogą liczyć na kartę podarunkową.

Add a comment

Więcej…
 
TubaPay transformuje płatności za ubezpieczenia
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:35

Wprowadzenie terminali dla większości profesjonalnych multiagentów, dziesięć trwających integracji w towarzystwach ubezpieczeń – takie są plany TubaPay na 2019 r. Rozwiązanie, które pojawiło się w 2018 r., zdobywając tytuł innowacji roku podczas ubiegłorocznej edycji Fintech & Insurtech Digital Congress, pozwala na opłacanie składek ubezpieczeniowych kartą płatniczą za pomocą terminala.

Add a comment
Więcej…
 
KUKE: Laur „Firma Przyjazna Klientowi”
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:35

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) została uhonorowana godłem „Firma Przyjazna Klientowi 2018”. Laur został przyznany w oparciu o badanie satysfakcji klientów zrealizowane przez niezależnych ekspertów z Fundacji Digital Knowledge Observatory.

Add a comment

Więcej…
 
Unum Życie: Aneta Podyma-Milczarek wyróżniona przez PIU
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:35

7 stycznia podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”. Jedną z wyróżnionych była prezes zarządu Unum Życie Aneta Podyma-Milczarek.

Add a comment

Więcej…
 
Generali Życie: Zakończenie współpracy z PJM Forever
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:33

Generali Życie poinformowało, że 24 stycznia zakończyło współpracę z PJM Forever sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu (uprzednio: Goldberg & Sons sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie).

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa: Ceny OC nie powinny wzrosnąć
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:31

Po dwóch latach podwyżek obowiązkowych polis OC dla właścicieli samochodów miniony rok przyniósł stabilizację cen – wynika z podsumowania multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia. W ocenie multiagencji nic nie wskazuje na to, żeby w 2019 r. podwyżki miały wrócić, ale jest także zbyt wcześnie, żeby prognozować spadek cen.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1346

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook