feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Inter Polska: Bezpieczna podróż zagraniczna
czwartek, 01 lutego 2018 09:47

W raporcie „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków” Polska Izba Ubezpieczeń i Deloitte podały, że w 2016 r. ubezpieczyciele wypłacili około 170 mln zł świadczeń z ubezpieczeń turystycznych: refundacji kosztów leczenia, zagubionych bagaży i transportu chorych. Koszty związane z nieszczęśliwymi wypadkami lub innymi niespodziewanymi sytuacjami mogą wielokrotnie przekroczyć kwoty wydawane na wyjazd.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Ochrona prawna przydatna przy pracach remontowych
czwartek, 01 lutego 2018 09:46

Przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym większość nabywców pilnuje dokumentacji oraz uważnie czyta i analizuje zapisy umowy. Często jednak nie wykazują oni podobnej staranności na kolejnych etapach przygotowania naszej nieruchomości do zamieszkania, np. przy zlecaniu usług remontowych czy wykończeniowych. Eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) ostrzegają przed popełnianiem takiego błędu i przypominają, że o ile nie zawsze można się uchronić przed czyjąś nieuczciwością i niesolidnością, to istnieje sposób na ułatwienie sobie drogi do naprawiania powstałych szkód oraz odzyskania straconych pieniędzy.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Antyrakowa akcja w Bydgoszczy
czwartek, 01 lutego 2018 09:45

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem (4 lutego) Nationale-Nederlanden zorganizuje w Bydgoszczy akcję bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz badań, które odbędą się 2 i 3 lutego na Rynku Głównym Starego Miasta.

Add a comment

Więcej…
 
Senacka komisja przyjęła nowelę dystrybucyjną
środa, 31 stycznia 2018 09:44

27 stycznia senacka Komisja Budżetu i Finansów Publicznych jednogłośnie przyjęła projekt nowelizacji ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Akt został przyjęty bez poprawek, w wersji przegłosowanej przez Sejm w dniu 26 stycznia.

Add a comment
Więcej…
 
Ruszyły zapisy na Żeglarskie Mistrzostwa Polski TU oraz Puchar Prezesów
środa, 31 stycznia 2018 09:43

Rozpoczęły się zapisy na Żeglarskie Mistrzostwa Polski oraz Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych. Patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Iławie, jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Cztery rodzaje Szybkiej Pomocy dla klientów Vectry
środa, 31 stycznia 2018 09:42

AXA Partners we współpracy z Vectrą przygotowała cztery rodzaje produktów dopasowane do oferty głównej operatora.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Nowa aplikacja „Mobilne Szkody”
środa, 31 stycznia 2018 09:41

Concordia Ubezpieczenia wdrożyła nową aplikację „Mobilne Szkody – Concordia”, działającą we współpracy z systemem wsparcia likwidacji szkód Medatex. Celem aplikacji jest jeszcze szybsza i wygodniejsza likwidacja szkód majątkowych.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Nagroda dla najlepszego pracodawcy Pomorza
środa, 31 stycznia 2018 09:38

Ergo Hestia zwyciężyła w konkursie organizowanym przez Pracodawców Pomorza na najlepszego pracodawcę na Pomorzu w kategorii Duże Przedsiębiorstwa.  

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Rosnąca rola narzędzi cyfrowych w ubezpieczeniach
środa, 31 stycznia 2018 09:34

Do 2020 r. połowa ubezpieczeń będzie kupowana przez internet – oceniają eksperci porównywarki ubezpieczeń mfind.pl. Cyfrowe narzędzia są też coraz częściej wykorzystywane przy obsłudze klienta czy likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Piotr Twardokęs o planach Open Life
środa, 31 stycznia 2018 09:32

Piotr Twardokęs, wiceprezes ds. sprzedaży Open Life przyznał w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że nowa strategia firmy zakłada położenie większego nacisku na sprzedaż produktów ochronnych oraz intensyfikację współpracy z multiagentami.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1194

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

AXA Partners: Hybrydowy asystent osobisty

Podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas, największych na świecie targów innowacji technologicznych, AXA Partners, globalny zespół AXA...


czytaj dalej

Liberty Specialty Markets rozwija ochronę budów i dzieł sztuki

Liberty Specialty Markets, część Liberty Mutual Insurance, zamierza poszerzyć zakres linii produktowych obsługiwanych we Francji i zwiększyć...


czytaj dalej

PZU, Link4 i Compensa na czele rankingu jakości danych

PZU, Link4 i Compensa TU – te towarzystwa zajęły pierwsze trzy miejsca w siódmym rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU rozpoczął współpracę z AGH

PZU i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie podpisały list intencyjny w sprawie nawiązania długoterminowej współpracy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy