feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Ubezpieczyciel jachtów otworzył oddział w Polsce
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:56

1 stycznia w Gdańsku rozpoczął działalność polski oddział Pantaenius – niemieckiej firmy zajmującej się ubezpieczaniem jachtów.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Styczeń nie przyniósł zmian wśród liderów rankingu
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:54

Ze styczniowego rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki, wynika, że w pierwszym miesiącu 2018 roku na pozycjach liderów uplasowały się te same firmy co w grudniu 2017 r.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Jaka polisa na wyjazd do Brazylii?
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:53

Mondial Assistance zwraca uwagę, że podczas pobytu w Brazylii mogą przydarzyć się nieprzewidziane sytuacje, a ich koszt może być ogromny. Pomoc medyczna udzielona Polce, która w Brazylii z bólem głowy i brzucha trafiła na 3 dni do szpitala, kosztowała 10 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Ubezpieczenie na zimę
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:53

Pożary czy złamania spowodowane upadkami na śliskich chodnikach to przykłady zdarzeń, które mogą mieć miejsce zimą. Ich efekty finansowe mogą być dotkliwe, dlatego warto nabyć odpowiednie ubezpieczenie, które uchroni przed konsekwencjami zimowych wypadków – radzą eksperci Generali.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
poniedziałek, 12 lutego 2018 09:47

Nasz wieloletni felietonista dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – stwardnieniem rozsianym.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy: Niezależni rzeczoznawcy są niezbędni
piątek, 09 lutego 2018 09:53

Zdaniem Rzecznika Finansowego sporządzona przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości analiza ponad 200 spraw sądowych, dotyczących sporów z ubezpieczycielami potwierdza nieprawidłowości w likwidacji szkód komunikacyjnych opisane w raporcie RzF zatytułowanym „Wytyczne nadzorcze w sprawie likwidacji szkód komunikacyjnych a praktyki zakładów ubezpieczeń”. W ocenie Rzecznika analiza dowodzi również konieczności wprowadzenia do procesu likwidacji szkód instytucji niezależnego rzeczoznawcy.

-  Po lekturze analizy IWS warto podkreślić trzy zasadnicze obserwacje w niej zawarte, które prowadzą do wniosku – zawartego również w naszym Raporcie opisującym nieprawidłowości w likwidacji szkód komunikacyjnych – że konieczne są zmiany systemowe – komentuje Aleksander Daszewski, radca prawny w Biurze Rzecznika Finansowego.

Add a comment

Więcej…
 
MF: Nadzór monitoruje przestrzeganie wytycznych „likwidacyjnych”
piątek, 09 lutego 2018 09:51

Komisja Nadzoru Finansowego stale monitoruje przestrzeganie wytycznych dotyczących likwidacji szkód komunikacyjnych, a wszelkie niedociągnięcia w tym zakresie spotykają się z konsekwencjami w postaci m.in. kar finansowych – zadeklarowało Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na interpelację poselską.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Klienci dobrze oceniają Ergo Hestia Pomoc 24
piątek, 09 lutego 2018 09:49

Z badania NPS (Net Promoter Score) przeprowadzonego na zlecenie Ergo Hestii wynika, że klienci coraz chętniej korzystają z Ergo Hestia Pomoc 24 – ompleksowego wariantu naprawy uszkodzonego pojazdu, a oferowaną usługę oceniają niemal dwa razy lepiej, niż wynosi średnia dla pozostałych towarzystw ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade: Zmiany organizacyjne
piątek, 09 lutego 2018 09:48

W Colonnade Insurance doszło do zmian organizacyjnych w ramach Działów Ubezpieczeń Finansowych i Odpowiedzialności Cywilnej oraz Ubezpieczeń Środowiskowych.

Add a comment

Więcej…
 
Pomóżmy razem Markowi
piątek, 09 lutego 2018 09:46

Nasz wieloletni felietonista dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – Stwardnieniem Rozsianym.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1193

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy