feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Compensa: Polisa dla aptekarza
środa, 16 maja 2018 08:47

Choć przepisy nie nakładają na właścicieli aptek obowiązku zakupu OC, to zdaniem ekspertów Compensy, biorąc pod uwagę charakter prowadzonej działalności oraz fakt, że prawie wszystkie (99,7%) stanowią prywatną własność, warto rozważyć zakup odpowiedniej polisy.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Wyzwania dla sektora trwałych dóbr konsumpcyjnych
środa, 16 maja 2018 08:46

Niepewność związana z kwestiami podatkowymi, rosnąca liczba niewypłacalności oraz wzrost sprzedaży – takie są główne prognozy analityków Atradius dla polskich firm z sektora dóbr trwałego użytku na rok 2018.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Polisy grupowe pomogłyby MŚP w rekrutacji
środa, 16 maja 2018 08:20

Z raportu Nationale-Nederlanden na temat sytuacji sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w obliczu rotacji pracowników wynika, że jednym z głównych „wabików” na pracowników są benefity pozapłacowe, wśród których istotną rolę odgrywają ubezpieczenia grupowe – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Prudential: Paradoksy w podejściu do zakupu ubezpieczenia na życie
wtorek, 15 maja 2018 08:54

Ponad połowa uczestników najnowszego badania Prudential Family Index w wieku 25-45 lat pozytywnie ocenia ubezpieczenia na życie, których posiadanie ocenia jako przejaw roztropności i rozsądku. Pozytywne opinie nie przekładają się na kupno polis, wciąż istnieje duża luka ubezpieczeniowa, a niektóre wypowiedzi na temat ubezpieczeń na życie pełne są paradoksów i opinii sprzecznych ze sobą.

W najnowszej edycji Prudential Family Index, przeprowadzonego na przełomie 2017 i 2018 roku, Prudential zapytał Polaków wprost, co sądzą o ubezpieczeniach na życie. W porównaniu do wyników z 2015 r., kiedy to ubezpieczyciel po raz pierwszy spytał Polaków o podejście do finansów osobistych, widoczny jest znaczący wzrost pozytywnych opinii na temat ubezpieczeń na życie. Przed trzema laty 29% ankietowanych wyraziło opinię, że posiadanie takiej polisy to przejaw roztropności i rozsądku. W najnowszej edycji PFI takiego zdania jest już 51% respondentów.

Add a comment
Więcej…
 
Zbliża się XII Forum Assistance
wtorek, 15 maja 2018 08:51

21 maja w Warszawie odbędzie się XII Forum Assistance. Tegoroczna edycja konferencji przebiegać będzie pod hasłem „Klient 360 – oferta, regulacje prawne, automatyzacja obsługi i customer experience”.

Add a comment
Więcej…
 
MetLife: Specjalna oferta na Dzień Matki i Dzień Dziecka
wtorek, 15 maja 2018 08:50

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka MetLife przygotowało specjalną ofertę na ubezpieczenie „Bezpieczne Dziecko Premium”. Między 14 maja a 15 czerwca ubezpieczenie będzie można kupić ze zniżką 10%. Upust dotyczy wszystkich dzieci obejmowanych ochroną i każdej składki przez cały okres obowiązywania umowy.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Dzień Rodziny w InterRisk
wtorek, 15 maja 2018 08:49

InterRisk aktywnie włączył się w tym roku w międzynarodową akcję społeczną „Dwie Godziny dla Rodziny”. Akcja została zainicjowana przez Fundację Humanites z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin ustanowionego przez ONZ.

Add a comment

Więcej…
 
Czternaście uzdrowisk w 3. edycji Eko Hestia Spa
wtorek, 15 maja 2018 08:48

Trwa 3. edycja konkursu Eko Hestia Spa, w którym polskie uzdrowiska walczą o 100 tys. zł na działania proekologiczne. Oprócz nagrody laureat otrzyma dodatkowo wsparcie doradcze i ubezpieczeniowe w zakresie ochrony środowiska. Do konkursu zgłosiło się 14 polskich uzdrowisk.

Add a comment

Więcej…
 
Unilink: Ponad 25 tys. zł na motoambulans dzięki Motomajówce
wtorek, 15 maja 2018 08:47

Unilink po raz drugi zorganizował Motomajówkę dla ratowania życia i zdrowia. Wspólnie z Ergo Hestią, Allianz, Generali, Proamą, Link4 oraz Compensą zebrano 25 350 zł na funkcjonowanie motoambulansu ratującego życie osobom uczestniczącym w wypadkach drogowych.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Bezpieczny wyjazd na „zieloną szkołę”
wtorek, 15 maja 2018 08:46

W związku z rozpoczęciem sezonu na „zielone szkoły” eksperci Concordia Ubezpieczenia podpowiadają, jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci podczas wyjazdów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1237

MediSky: Arkadiusz Piątek nowym dyrektorem generalnym na Polskę

Firma MediSky International mianowała Arkadiusza Piątka nowym dyrektorem generalnym na Polskę. Będzie on odpowiedzialny za wypracowanie...


czytaj dalej

Alior Bank: Katarzyna Sułkowska zatwierdzona na stanowisku prezesa

15 maja na trzysta osiemdziesiątym dziewiątym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Katarzyny...


czytaj dalej

Zurich: Wielkiej fuzji nie będzie

Zurich Insurance nie planuje dużej fuzji i ucina spekulacje na temat swojego zaangażowania we wzmożoną aktywność akwizycyjną w branży.

W I kw....


czytaj dalej

Marsh: Stawki odnowieniowe poszły w górę

Po 4,5 roku spadków ceny ubezpieczeń wzrosły średnio drugi kwartał z rzędu. W dużym stopniu jest to spowodowane cenami ubezpieczeń majątkowych, na...


czytaj dalej

Aon Polska: RIM pomaga firmom w odpowiednim zarządzaniu ryzykiem

RMI (Risk Maturity Index), czyli indeks dojrzałości zarządzania ryzykiem – taką nazwę nosi narzędzie Aon, które może wspomóc polskie firmy w...


czytaj dalej

Pramerica Życie: Udany rok

Historyczny zysk netto w wysokości 27,4 mln zł, o ponad jedną trzecią wyższy niż w roku poprzednim, sporo ponad ćwierć miliarda złotych zebranych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook