feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
KUKE: Ubezpieczenie należności lekiem na zatory płatnicze
środa, 11 lipca 2018 08:35

Według danych Krajowego Rejestru Długów (KRD) 15% przedsiębiorstw ponosi koszty opóźnień w płatnościach na poziomie 10-19% ogółu kosztów. Rośnie też odsetek firm, gdzie poziom ten przekracza 30%. Dlatego zdaniem Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) warto zainteresować się kompleksowym ubezpieczaniem obrotów handlowych i zabezpieczać krajowe należności.

Add a comment

Więcej…
 
mfind: Klienci porównywarki płacili średnio mniej niż 1 tys. zł za OC
środa, 11 lipca 2018 08:34

Z analizy ponad 15 tys. kalkulacji wykonanych przez klientów mfind wynika, że w pierwszej połowie roku średnia cena polisy OC posiadaczy pojazdów mechanicznych oszacowanej w porównywarce wynosiła 983 zł. To o 5% mniej niż na początku roku (1032 zł).

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Bezpieczne wyjazdy zawodowe i prywatne
środa, 11 lipca 2018 08:34

Okres wakacyjny to ulubiony okres urlopów wielu Polaków, także lekarzy, pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych. Eksperci Inter Polska radzą, aby niezależnie od celu podróży, nie zapomnieć o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym.

Add a comment

Więcej…
 
Esaliens TFI: Ożywienie na rynku PPE
środa, 11 lipca 2018 08:32

Dane zawarte w najnowszym raporcie KNF dotyczącym rynku Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE)* pokazują widoczne ożywienie w tym sektorze.

Add a comment

Więcej…
 
TFG: Nowy rejestr biur podróży
wtorek, 10 lipca 2018 08:38

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) uruchomił nowy rejestr z informacjami o wszystkich biurach podróży w Polsce. Zawiera on wpisy dla ponad 4,6 tysiąca przedsiębiorców tej branży.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Rower na własność zamiast auta zastępczego
wtorek, 10 lipca 2018 08:37

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu PZU SA zaoferował rower na własność zamiast samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Czy „węglowy trend” obejmie również Polskę?
wtorek, 10 lipca 2018 08:36

Globalnym trendem jest wycofywanie się dużych ubezpieczycieli z rynku energetyki węglowej. W najbliższym czasie trend ten najprawdopodobniej nie będzie dotyczył Polski, ale stuprocentowej pewności nie ma.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Neptis opracuje narzędzie telematyczne dla VWSU
wtorek, 10 lipca 2018 08:36

6 lipca spółka Neptis podpisała umowę współpracy z Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy (VWSU), na mocy której firma opracuje specjalistyczne oprogramowanie pozwalające miedzy innymi na pozyskiwanie danych telemetrycznych z pojazdów.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade: Pierwsze podsumowania RODO
wtorek, 10 lipca 2018 08:35

Colonnade Insurance dokonało podsumowania pierwszych tygodni stosowania nowych przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Add a comment

Więcej…
 
iProspect: Internetowa kapania Link4 Mama
wtorek, 10 lipca 2018 08:18

Agencja iProspect odpowiada za internetową kampanię nowego ubezpieczenia dla mam i dzieci Link4 Mama* – podał serwis Wirtualnemedia.pl.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1264

Aviva: Iwona Czech odpowiada za marketing

Od lipca Iwona Czech kieruje Działem Komunikacji i Zarządzania Marką w grupie Aviva. Zastąpiła Dariusza Maciołka, który zakończył pracę dla...


czytaj dalej

Equinum Broker: Tomasz Kutyba nowym wiceprezesem

Z dniem 30 czerwca funkcję wiceprezesa firmy brokerskiej Equinum Broker objął Tomasz Kutyba. Zmiana w zarządzie związana jest z realizacją nowej...


czytaj dalej

Charted Insurance: Nierówność zarobków mężczyzn i kobiet

Charted Insurance Institute zanalizował dane na temat zarobków opublikowane przez 192 ubezpieczycieli, pośredników, dostawców usług, doradców...


czytaj dalej

MetLife: Lucep zwycięzcą konkursu collab 3.0 EMEA

MetLife ogłosił wyniki konkursu collab 3.0 EMEA, w którym insurtechy rywalizowały o kontrakt o wartości 100 tys. dolarów na zrealizowanie...


czytaj dalej

Grupa Europa: Ochrona telefonu za pośrednictwem Simapki

Grupa Europa rozpoczęła współpracę z firmą Team4U – właścicielem aplikacji mobilnej Simapka, za pośrednictwem której zaoferuje ubezpieczenie...


czytaj dalej

Link4: Pół miliona zł premii na liczniku Kasa Wraca

Telematyczni kierowcy ubezpieczeni w Link4 wygenerowali już ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca. Rekordzista obniżył cenę polisy...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook