feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Sollers Consulting: Konferencja Innovation in Insurance
wtorek, 15 stycznia 2019 09:44

Ponad 300 przedstawicieli branży ubezpieczeniowej z 14 krajów omawiało wyzwania związane z cyfryzacją na konferencji Innovation in Insurance, organizowanej przez Sollers Consulting.

Add a comment

Więcej…
 
Zmarł prezydent Paweł Adamowicz
wtorek, 15 stycznia 2019 09:41

14 stycznia zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Przyczyną śmierci były obrażenia w wyniku ran zadanych nożem podczas zamachu dzień wcześniej. Był włodarzem Gdańska od 1998 r.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 15 stycznia 2019 09:36

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PZU wybierze agencję performance marketingu
wtorek, 15 stycznia 2019 09:36

PZU planuje przetarg, w którym wybierze agencję odpowiedzialną za działania z zakresu performance marketingu – wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Add a comment

Więcej…
 
SN: Szereg nowych zagadnień prawnych do rozstrzygnięcia
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:51

Pod koniec ubiegłego roku w Sądzie Najwyższym zarejestrowanych zostało kilka nowych pytań prawnych dotyczących materii ubezpieczeniowych skierowanych do SN przez sądy niższych instancji.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kolejne quady dla GOPR
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:43

PZU wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. W ramach współpracy przekazanych zostało pięć quadów ufundowanych przez ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Możliwości uzyskania informacji o statusie wniosków w RAU
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:43

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) poinformowała o możliwości sprawdzenia przez zakłady ubezpieczeń statusów wniosków złożonych do rejestru agentów ubezpieczeniowych (RAU) do 24 grudnia ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
TUW Medicum: Dwie osoby odznaczone przez PIU
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:43

7 stycznia podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaczenia „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Prawie co trzecia polisa turystyczna z klauzulą alkoholową
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:40

Jednym z podstawowych wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela w polisach turystycznych są szkody spowodowane pod wpływem alkoholu. Wybierający się za granicę mogą jednak rozszerzyć ubezpieczenie o tzw. klauzulę alkoholową, która włącza ryzyko tego typu szkód do zakresu ochrony. Z danych Compensy wynika, że w 2018 roku klauzula była dodawana do 30% sprzedanych przez nią polis turystycznych.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Tomasz Starus prognozuje spadek PKB
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:36

Euler Hermes oczekuje, że wzrost polskiego PKB powinien obniżyć się do 3,5% w 2019 roku – poinformował ISBnews Tomasz Starus, członek zarządu TU Euler Hermes odpowiedzialny za ocenę ryzyka. Takie branże, jak budowlana, transport drogowy, handel (hurt i detal), i częściowo także motoryzacja w I połowie 2019 mogą odczuwać negatywne skutki spowolnienia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1334

Personalia: Xenia Kruszewska w Saltus Ubezpieczenia

Od stycznia Saltus Ubezpieczenia ma nowego dyrektora Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Została nim Xenia Kruszewska, uznana ekspertka w dziedzinie...


czytaj dalej

Ubezpieczenia Pocztowe: Nominacja Angeliki Hruban zatwierdzona przez KNF

15 stycznia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Angeliki Hruban na stanowisko członka zarządu Pocztowego...


czytaj dalej

Bank Światowy: Strach przed robotami bezpodstawny

Wzrost automatyzacji póki co ma pomijalny wpływ na miejsca pracy w skali globalnej, mimo powszechnych ponurych przewidywań, że ludzi zastąpią...


czytaj dalej

Wielka Brytania: Twardy brexit wymusi posiadanie Zielonej Karty

Zrzeszenie Brytyjskich Ubezpieczycieli (ABI) ostrzegło kierowców, że w razie twardego brexitu prowadzący pojazdy poruszający się po drogach Unii...


czytaj dalej

PZU: Ruszyła rekrutacja do akceleratora MIT Enterprise Forum CEE

15 stycznia rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, skierowanego do start-upów z Polski oraz...


czytaj dalej

Reso: Bronisław Woźnialis przewodniczącym suwalskiej Rady Gospodarczej

Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service, został powołany do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałk i jednocześnie...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook