feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Rynek ubezpieczeń: Vienna Life usprawnia obsługę klienta
środa, 12 września 2018 08:46

Agnieszka Książek, dyrektor marketingu Vienna Life zwraca uwagę, że dla wielu klientów sprawna obsługa jest czynnikiem decydującym o wyborze lub pozostaniu z danym ubezpieczycielem. Dlatego jej firma na przestrzeni ostatnich dwóch lat wprowadziła szereg zmian w swojej ofercie i nowy standard obsługi klienta.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA Polska: Zyskowne półrocze
wtorek, 11 września 2018 08:50

Prawie 32 mln zł zysku brutto, o blisko jedną czwartą więcej niż przed rokiem, 709 mln zł składki brutto i trzykrotna poprawa wyniku technicznego – to najbardziej charakterystyczne elementy podsumowania finansowego pierwszego półrocza spółek UNIQA w Polsce.

Majątkowe UNIQA TU zebrało w I poł. 2018 r. składkę brutto na poziomie 648,8 mln zł. Był to rezultat o 11,3% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie 2017 roku. Zakład podkreśla, że wzrost dotyczył wszystkich istotnych linii biznesowych. Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych zwiększyła się o 12,3% r/r, głównie za sprawą wzrostu w segmencie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Raport „Bezpieczne dziecko 2018”
wtorek, 11 września 2018 08:49

Po raz kolejny PZU przeprowadził badania dotyczące bezpieczeństwa dzieci i opublikował je w postaci raportu „Bezpieczne dziecko 2018”.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Warto korzystać z e-pism
wtorek, 11 września 2018 08:41

Na stronie internetowej Open Life pojawiła się nowa zakładka związana z komunikacją elektroniczną. Zakładka przypomina w niej klientom o możliwości rezygnacji z wysyłki pism pocztą tradycyjną i wymienienia ich na e-maile.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Brak przeglądu kominiarskiego może pozbawić odszkodowania
wtorek, 11 września 2018 08:39

Concordia Ubezpieczenia przypomina, że nieprzestrzeganie przez właścicieli mieszkań i domów obowiązków wymienionych w OWU ubezpieczeń mieszkaniowych może skutkować tym, że w razie wystąpienia szkody ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania.

Add a comment

Więcej…
 
Brandscope: Blockchain i kryptowaluty w Gdyni
wtorek, 11 września 2018 08:37

17 września w Gdyni odbędzie się konferencja z cyklu Blockchain Business. Spotkanie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie pierwszą trójmiejską odsłoną ogólnopolskiej inicjatywy. Eksperci i goście będą dyskutować o wpływie technologii blockchain na finanse i ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
STBU z certyfikatem ISO 9001:2015
wtorek, 11 września 2018 08:33

Firma brokerska STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Santander Aviva zastąpił BZ WBK-Aviva
poniedziałek, 10 września 2018 08:58

7 września do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana nowa nazwa Banku Zachodniego WBK – Santander Bank Polska. Jednym ze skutków wpisu była zmiana nazw towarzystw wchodzących w skład joint venture banku i Avivy.

Funkcjonujące dotychczas BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych zmieniło nazwę na Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń. Z kolei BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie nosi teraz nazwę Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Zmianie uległy również adres siedziby obu spółek na: ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa i adres strony internetowej na: www.santander.aviva.pl. Firma zapewnia, że zmiany nie wymagają od klientów podejmowania żadnych dodatkowych działań.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Dwie szkody rocznie mocno odbiją się na składce w OC
poniedziałek, 10 września 2018 08:58

Na podstawie danych z kalkulatora Ubea.pl eksperci porównywarki sprawdzili, jak wzrośnie koszt OC dla właścicieli samochodów, którzy spowodowali dwie kolizje w jednym roku.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Jak wybrać polisę dla ucznia
poniedziałek, 10 września 2018 08:54

Eksperci Gothaer TU przypominają, że szkolne NNW nie jest obligatoryjne i rodzic może wykupić indywidualną polisę dla dziecka. Przed zawarciem umowy musi jednak zwrócić uwagę na kilka elementów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1284

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook