feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Rynek ubezpieczeń: Ryzyko powodzi niechętnie ubezpieczane
środa, 12 czerwca 2019 08:34

Ubezpieczyciele niezbyt chętnie udzielają ochrony mieniu znajdującemu się na terenie nawiedzonym w przeszłości przez powódź lub zagrożonemu takim ryzykiem – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
XIII Forum Assistance: Technologia i klient
wtorek, 11 czerwca 2019 08:45

Większość uczestników XIII Forum Assistance, które odbyło się 3 czerwca, nie miała wątpliwości, że technologia zdominowała i ułatwiła nasze życie, jednocześnie rewolucjonizując wiele jego aspektów. Jednak jak na razie nie jest w stanie zastąpić empatii, życzliwości, czyli tzw. ludzkiej twarzy, której klienci także oczekują od usług i które nadają im dodatkowej wartości.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Laur dla Raportu Rocznego 2017
wtorek, 11 czerwca 2019 08:45

Raport Roczny Grupy Ergo Hestia 2017 pt. „Poznanie. Trajectory of bodies” otrzymał złoto w kategorii Design (Brand Identity) w konkursie Klubu Twórców Reklamy (KTR). Zwycięska publikacja to efekt współpracy artystki Agnieszki Mastalerz, laureatki Nagrody Specjalnej prezesa Grupy Ergo Hestia Piotra M. Śliwickiego w 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii (APH) oraz graficzki Aleksandry Matyas. Zwyciężczynie odebrały złoty miecz KTR podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 7 czerwca w Warszawie.

Add a comment
Więcej…
 
SGH: 3 dni na zgłoszenie uczestnictwa w Podyplomowych Studiach Ubezpieczeń
wtorek, 11 czerwca 2019 08:44

Do 13 czerwca można zgłaszać chęć uczestnictwa w kolejnej edycji Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Studia od lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade Insurance: Ubezpieczenia wobec współczesnych wyzwań
wtorek, 11 czerwca 2019 08:43

Colonnade Insurance wskazuje, w jaki sposób ubezpieczyciele reagują na nowe trendy, takie jak wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań czy wyzwania związane ze środowiskiem.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Co robić w razie szkody w domu lub mieszkaniu
wtorek, 11 czerwca 2019 08:42

Eksperci AXA Polska opublikowali poradnik na temat tego, jak postępować w przypadku szkody, aby jak najszybciej otrzymać odszkodowanie.

Add a comment

Więcej…
 
Regulacje dla UTO bez większego wpływu
wtorek, 11 czerwca 2019 08:24

Według ubezpieczycieli nowe regulacje dotyczące urządzeń transportu osobistego (UTO), których wprowadzenie zapowiedziało Ministerstwo Infrastruktury i Transportu, nie będą miały większego wpływu na ubezpieczenia – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Najmniejsi płacą najgorzej
wtorek, 11 czerwca 2019 08:24

Według danych Krajowego Rejestru Dłużników (KRD), na koniec 2018 roku wartość zadłużenia polskich firm wobec ubezpieczycieli wynosiła 161,4 mln zł, o 40% więcej niż w roku poprzednim – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Maj 2019
poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:51

Kongres Polskiej Izby Ubezpieczeń, ubezpieczeniowa aktywność Komisji Nadzoru Finansowego, Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, raport PIU na temat nowej miejskiej mobilności oraz Jacek Kliszcz – oto laureaci majowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – VII Kongres Polskiej Izby Ubezpieczeń – za uwypuklenie problemów – mniej (trudność w pozyskiwaniu talentów i ponadprzeciętnych umysłów) i bardziej znanych (regulacje) – z jakimi boryka się branża ubezpieczeniowa w swoich usiłowaniach w nadążeniu za błyskawicznie zmieniającą się rzeczywistością.

Add a comment

Więcej…
 
A co, gdyby 3 miliardy euro zostały na kontach ubezpieczycieli?
poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:50

Tylko do końca czerwca zeszłego roku skradzionych zostało aż 225 naczep samochodów ciężarowych – można przeczytać w oficjalnych statystykach Komendy Głównej Policji. Według danych Parlamentu Europejskiego, w 2018 r. odnotowano ponad 12 mld euro strat powiązanych bezpośrednio z kradzieżą towarów w transporcie. Przyjmując, że polskie firmy posiadają 25% udział w europejskim transporcie (a według niektórych danych nawet 35%), to koszty związane z wypłatą odszkodowań poniesione przez naszych rodzimych ubezpieczycieli mogą sięgać nawet 3 mld euro.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1398

PZU Zdrowie: Wojciech Kossut prezesem zarządu Falck

17 czerwca Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o powołaniu zarządu Falck Centra Medyczne. Decyzją NZW w organie zarządzającym...


czytaj dalej

KUKE: Akcjonariusze powołali zarząd spółki na nową kadencję

14 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) powołało zarząd spółki w dotychczasowym składzie...


czytaj dalej

Geneva Association: Mocne głosy w zarządzie

Geneva Association, globalna organizacja zrzeszająca dyrektorów branży ubezpieczeń i reasekuracji, ogłosiła wybór czterech nowych członków...


czytaj dalej

Mapfre: Prezes mówi o nowej rzeczywistości technologicznej

Postępy w technologii i nowa rzeczywistość, jaką ona kreuje, nie mogą działać jak hamulec rozwoju gospodarczego i społecznego – mówił prezes i...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Wzrost w majątku, spadek w życiówce

Opublikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) raport podsumowujący wyniki finansowe rynku ubezpieczeń w pierwszym kwartale tego roku...


czytaj dalej

Ubea.pl: Benefia wróciła do czołówki

Z rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki wynika, że w maju...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook