feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Aviva: Aplikacja juniorGO
środa, 31 lipca 2019 08:50

Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła bezpłatną aplikację juniorGO, która dostarcza rodzicom wartościowych informacji o wydarzeniach dla dzieci.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Akcja krwiodawstwa już po raz trzeci
środa, 31 lipca 2019 08:48

30 lipca pod siedzibą Generali w Warszawie stanął autobus – mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Podczas dorocznej akcji, zorganizowanej przez ubezpieczyciela, zebrano 18 litrów krwi.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Oddanie hołdu bohaterom powstania warszawskiego
środa, 31 lipca 2019 08:47

1 sierpnia mija 75 lat od wybuchu powstania warszawskiego – największej w okupowanej Europie akcji zbrojnej podziemia. PZU po raz kolejny zaangażuje się w upamiętnienie bohaterów tego wydarzenia, organizując wspólne śpiewanie powstańczych piosenek.

Add a comment

Więcej…
 
Porówneo.pl: Najwięcej osób poszukujących OC w sieci ma Volkswagena
środa, 31 lipca 2019 08:46

Z analizy danych Porówneo.pl wynika, że poszukujący w internecie polis komunikacyjnych najczęściej są posiadaczami aut marki Volkswagen, Opel i Ford. Stanowią oni przeszło 30% wszystkich użytkowników serwisu.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Polacy sądzą, że „nic się nie stanie”. I się mylą!
wtorek, 30 lipca 2019 09:08

Prawie 80 proc. mieszkańców terenów szczególnie narażonych na żywioły uważa, że ich miejsce zamieszkania jest bezpieczne – wynika z najnowszych badań Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Ponad połowa badanych uważa, że zmiany klimatu odpowiadają za coraz więcej szkód na świecie, ale nie w ich miejscu zamieszkania. Jedna trzecia jest zdania, że ubezpieczenia od skutków żywiołów są zbędne, ze względu na niskie zagrożenie. Badania prowadzono wyłącznie na terenach szczególnie zagrożonych żywiołami lub w tych regionach, gdzie żywioł spowodowałby duże koszty społeczne lub ekonomiczne.

Add a comment

Więcej…
 
MSWiA: Nad Polską upały i burze z gradem
wtorek, 30 lipca 2019 09:07

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałami dla prawie całego kraju. Maksymalna przewidywana temperatura sięgnie 30-33 stopni. MSWiA i służby apelują o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Tylko od początku lipca utonęło już 66 osób.

Add a comment

Więcej…
 
KGP: Mniej wypadków, więcej zabitych
wtorek, 30 lipca 2019 09:06

Choć liczba wypadków drogowych spada, to równocześnie rośnie liczba ofiar śmiertelnych na polskich drogach. W tym roku Komenda Główna Policji częściej niż w ubiegłym zatrzymuje kierujących pod wpływem alkoholu i przekraczających dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Eksperci podkreślają, że niezbędne są odpowiednia infrastruktura, egzekwowanie przepisów oraz edukacja samych kierowców, którzy muszą rozumieć, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym zależy przede wszystkim od nich samych. Wszyscy, którzy mają pomysł, jak skłonić ich do zdjęcia nogi z gazu, mogą wystartować w konkursie DHL Polska, w którym główną nagrodą jest grant w wysokości 50 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
PKN ORLEN i Grupa PZU razem na zakupy
wtorek, 30 lipca 2019 09:06

Lider rynku paliwowo-energetycznego w regionie oraz największa polska grupa finansowa w Europie Środkowo-Wschodniej pogłębiają strategiczną współpracę. Jednym z kolejnych pól współpracy obok działań związanych z wprowadzeniem PPK czy projektów CSR, będzie polityka zakupowa. Pierwszym obszarem współpracy będą między innymi zakupy usług marketingowych i reklamowych.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Aktywa ubezpieczycieli zmniejszyły się o miliard złotych
wtorek, 30 lipca 2019 09:02

Na koniec I kwartału 2019 r. wartość aktywów sektora ubezpieczeń, wyliczonych przy zastosowaniu metod wyceny stosowanych dla celów wypłacalności, zmniejszyła się o 1 mld zł w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku – podała Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) w „Raporcie o stanie sektora ubezpieczeń po I kwartale 2019 roku”.

Add a comment

Więcej…
 
Warsaw HUB: Atradius w gronie najemców nowego biurowca
wtorek, 30 lipca 2019 08:37

Ubezpieczyciel należności Atradius podpisał umowę na wynajem około 1500 mkw. powierzchni biurowej w The Warsaw HUB. To kolejny duży podmiot z branży BIFS, który wybrał na siedzibę projekt Ghelamco Poland.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1414

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Aviva: Niewykluczone pożegnanie z Azją

Brytyjska Aviva rozważa opcje dla swojej działalności w Azji, w tym możliwość sprzedaży tego biznesu. Nowy dyrektor generalny Maurice Tulloch...


czytaj dalej

Munich Re: Niewiele dużych roszczeń w II kwartale

Niemiecki reasekurator Munich Re odnotował w II kwartale 2019 roku 36% wzrostu zysku netto, do czego przyczynił się niski poziom roszczeń z tytułu...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nie odkładajmy wdrożenia PPK

Gościem 79. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” zatytułowanego „Nie odkładajmy wdrożenia PPK” był Grzegorz Chłopek, prezes...


czytaj dalej

Ubea.pl: Lipcowe wzrosty składek

Lipiec przyniósł ciekawe zmiany dotyczące trzech kategorii rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook