feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
#PolandCanDoNation – promocja Polski w USA
środa, 10 października 2018 09:03

4 października w Nowym Jorku z inicjatywy PZU odbyło się jedno z największych spotkań liderów polskiej gospodarki z przedstawicielami amerykańskiego biznesu. W organizowanych wydarzeniach wzięło udział kilkudziesięciu prezesów najważniejszych polskich spółek. Gościem honorowym spotkań był premier Mateusz Morawiecki.

- W ostatnich latach w Polsce dokonała się rewolucja, zarówno pod względem technologicznym, jak i przemysłowym. Towarzyszył jej rozwój technologii finansowych i informatycznych, a także wysokiej klasy usług biznesowych oraz działalności badawczo-rozwojowej – podkreślił podczas konferencji w Nowym Jorku Paweł Surówka, prezes PZU SA. – Skutkiem tego boomu był nie tylko wyraźny wzrost gospodarczy, ale także wzrost zatrudnienia oraz zagranicznych inwestycji. Większość obywateli Stanów Zjednoczonych nie jest świadoma tego faktu, dlatego postanowiliśmy działać i jesteśmy zdeterminowani, aby zmienić opinie o Polsce – dodał.

Add a comment
Więcej…
 
Generali: Obiad dla dziecka za ankietę klienta
środa, 10 października 2018 08:59

Generali rozpoczęło współpracę z Polską Akcją Humanitarną (PAH). W jej ramach za każdą ankietę NPS wypełnioną przez klienta firmy ubezpieczyciel zafunduje obiad dla dziecka dożywianego w ramach programu „Pajacyk”.

- „Klient w centrum uwagi” to dla Generali nie jest slogan, ale realne działanie. Wprowadzamy wiele uproszczeń i udogodnień, ale w ich wdrażaniu kluczowe są oczekiwania klienta. By je lepiej poznać, prowadzimy badanie satysfakcji klienta NPS – Net Promoter Score, a płynące z niego wnioski wdrażamy w postaci konkretnych rozwiązań – wyjaśnia Marta Bartosiewicz, dyrektor Departamentu Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej Generali. Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Sprawne zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie
środa, 10 października 2018 08:56

Podczas PZU LAB Day przedstawiciele spółki PZU LAB zaprezentowali, w jaki sposób sprawnie zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwach – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment
Więcej…
 
O ubezpieczeniach i zadośćuczynieniach w Sejmie
wtorek, 09 października 2018 08:59

8 października w Sejmie odbyła się konferencja „Aplikacja radcowska drogą do zawodu” zorganizowana przez Klub Parlamentarny PSL, Polską Izbę Ubezpieczeń i Krajową Izbę Radców Prawnych. Podczas wydarzenia mówiono między innymi o zadośćuczynieniach za szkody osobowe i o ubezpieczeniach ochrony prawnej.

Jako pierwszy głos zabrał prezes PIU, Jan Grzegorz Prądzyński, który zachęcał zgromadzonych licznie na sali przyszłych radców prawnych do przyjrzenia się ubezpieczeniom. – To jest rynek, na którym na pewno nie zabraknie miejsca dla państwa ani pracy – podkreślał. Jan Grzegorz Prądzyński zwrócił uwagę, że ubezpieczenia to przede wszystkim prawo, a w dalszej części – matematyka i empatia.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Lawinowy napływ zgłoszeń do konkursu „Wiem, czym oddycham”
wtorek, 09 października 2018 08:56

Z całej Polski płyną zgłoszenia nowych lokalizacji czujników smogu w konkursie Fundacji Aviva „Wiem, czym oddycham”. W akcji bierze udział blisko 300 miejsc. Czujniki jakości powietrza otrzyma 100 lokalizacji z największym poparciem w głosowaniu internetowym.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018
wtorek, 09 października 2018 08:55

8 października w Krakowie rozpoczęło się IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa. Biorą w nim udział przedstawiciele PZU, którzy dyskutują o potencjale związanym z cyfryzacją regionu Trójmorza – państw skupionych wokół mórz: Czarnego, Bałtyckiego i Adriatyckiego.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Bieg i marsz w szczytnym celu
wtorek, 09 października 2018 08:54

W tegorocznej imprezie „Biegnij Warszawo” 31 pracowników Link4 podjęło wyzwanie przebiegnięcia 10 km lub przemaszerowania 5 km. Za każdy przebyty kilometr firma przekaże 10 zł na konto Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa: Duża rozpiętość cen OC
wtorek, 09 października 2018 08:54

Różnica pomiędzy najtańszą a najdroższą dostępną na rynku polisą OC dla jednego kierowcy może sięgać nawet kilkuset procent – wyliczyła multiagencja Superpolisa Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW: Patronat nad rankingiem samorządowym
wtorek, 09 października 2018 08:50

TUW PZUW został partnerem rankingu dotyczącego wykorzystania środków unijnych przez samorządy w latach 2014-2017, opracowanego dla pisma samorządu terytorialnego „Wspólnota”. Wyniki rankingu zostały zaprezentowane 2 października podczas uroczystej gali wieczornej XVI Forum Samorządowego Kapitału i Finansów w Katowicach. Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW, osobiście wręczył nagrody laureatom wszystkich kategorii.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Szkolenie i podręcznik na temat IDD
wtorek, 09 października 2018 08:49

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych rozpoczyna nowy cykl szkoleń, realizowanych w trybie stacjonarnym i z użyciem transmisji internetowej wideo. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 10 października.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1297

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook