feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Generali: Optymalne ubezpieczenie na narty
środa, 30 stycznia 2019 09:37

Generali przypomina, że ważnym elementem przygotowań do sezonu narciarskiego jest wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade Insurance: Millenialsi podróżują bez ubezpieczenia
środa, 30 stycznia 2019 09:35

Millennialsi to indywidualiści – podróżując, chcą być jak najbardziej niezależni i mieć maksymalnie duży wpływ – od rezerwacji do wyboru aktywności na miejscu. Podróż ma być swego rodzaju spersonalizowanym doświadczeniem. Paradoksalnie jest to jednak grupa, która często podróżuje bez ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 30 stycznia 2019 09:24

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PBUK: „Twardy” brexit a ruch drogowy na Wyspach
wtorek, 29 stycznia 2019 10:04

Ryzyko tzw. twardego brexitu, czyli opuszczenia przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej bez umowy, staje się coraz bardziej realne. Będzie ono miało konsekwencje dla wielu obszarów działalności ubezpieczeniowej, w tym funkcjonowania transgranicznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w zakresie swobodnego przemieszczania się tymi pojazdami i zabezpieczenia interesów poszkodowanych. Należy przy tym pamiętać, że brytyjskie Biuro Narodowe jest jednym z członków Systemu Zielonej Karty, a rynek brytyjski działa w systemie ochrony gości, określonym w Dyrektywie Komunikacyjnej – wyjaśnia Mariusz Wichtowski.

Opuszczenie przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej bez umowy może mieć negatywny wpływ na dotychczasowe zasady ruchu transgranicznego poprzez ograniczenie swobody przemieszczania się pojazdami zarejestrowanymi w jednym z krajów Unii Europejskiej oraz Zjednoczonego Królestwa bez dodatkowych formalności (posiadanie certyfikatu Zielonej Karty), w oparciu o zasady domniemania istnienia obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Potencjalna zmiana dotyczyć będzie milionów obywateli całego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Wielkiej Brytanii.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Straty katastroficzne dotykają wszystkich
wtorek, 29 stycznia 2019 09:57

Polska Izba Ubezpieczeń zainspirowana akcją #10yearschallenge sprawdziła, ile katastrof naturalnych i gwałtownych zjawisk pogodowych wystąpiło w Polsce w ciągu ostatniej dekady. Analiza wykazała, że od 2009 r. co roku w naszym kraju występowały gwałtowne zjawiska pogodowe, które naraziły społeczeństwo i państwo na miliardowe straty. Jak policzyli eksperci Deloitte na zlecenie PIU w raporcie „Klimat ryzyka”, tylko ubiegłoroczna susza, która objęła prawie cały kraj, kosztowała nas 2,6 mld zł. Jak wynika z ostatnich danych Munich Re, globalne straty związane z katastrofami naturalnymi wyniosły w 2018 r. 160 miliardów dolarów.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: PZU partnerem serwisu Papaya.Rocks
wtorek, 29 stycznia 2019 09:56

PZU kontynuuje współpracę z młodymi twórcami, tym razem przy projekcie realizowanym wspólnie z Papaya.Rocks – nowym lifestyle’owym serwisem internetowym. Już teraz powstaje seria filmów dokumentalnych pokazujących działania ubezpieczyciela, które do tej pory nie były komunikowane na szeroką skalę.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Prestiżowe wyróżnienia w obszarze HR
wtorek, 29 stycznia 2019 09:55

W styczniu Link4 po raz drugi otrzymało godło Inwestor w Kapitał Ludzki. Równolegle reprezentantka ubezpieczyciela została finalistką prestiżowego konkursu TOP HR Manager in Action.

Add a comment

Więcej…
 
ANG Spółdzielnia: Ruszyła kampania „Korporacja czy kooperacja”
wtorek, 29 stycznia 2019 09:53

„Korporacja czy kooperacja” – pod takim hasłem ruszyła kampania ANG Spółdzielni, mająca na celu przedstawienie przewag spółdzielni jako modelu biznesowego i zaproszenie do współpracy ekspertów kredytowych oraz ubezpieczeniowych. Do akcji włączyli się spółdzielcy ANG, którzy w serii filmików opowiadają o zaletach swojej pracy.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Dom Polski podczas Forum w Davos
wtorek, 29 stycznia 2019 09:53

Jesteśmy otwarci, żeby rozpocząć dyskusję na temat ubezpieczeń przyszłości – podkreśla Paweł Surówka, prezes PZU.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 29 stycznia 2019 09:49

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1347

Aegon: Michał Jakubowski dyrektorem ds. Biznesu Korporacyjnego

Do zespołu Aegon Polska dołączył Michał Jakubowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. Biznesu Korporacyjnego. Będzie on odpowiedzialny m.in. za...


czytaj dalej

PZU: Arkadiusz Gęsicki dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu

Arkadiusz Gęsicki został nowym dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu Grupy PZU. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za Biuro...


czytaj dalej

UE: Coraz bliżej ogólnoeuropejskiego produktu emerytalnego

Na decyzję Parlamentu Europejskiego czekają przepisy rozporządzenia, które mają ułatwić odkładanie pieniędzy na emeryturę. Wstępne porozumienie...


czytaj dalej

Aviva: Plan awaryjny na twardy brexit

Brytyjska Aviva zwróciła się do sądu w Londynie o zgodę na transfer aktywów o łącznej wartości 9 mld euro. Ubezpieczyciel wyjaśnił, że wobec...


czytaj dalej

Insurance Forum: O digitalizacji, motoryzacji i potrzebach pokolenia silver

W dniach 17-18 kwietnia w Warszawie odbędzie się wiosenna odsłona tegorocznego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycji...


czytaj dalej

Pięć dni do „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zatytułowana „IT w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook