feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Generali: Pracownicy oddali 18,5 litra krwi
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:35

48 osób, 4 godziny, 18,5 litrów krwi przekazanych Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie – to bilans tegorocznej, drugiej już akcji honorowego oddawania krwi, zorganizowanej przez Generali.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW”: Wheelmageddon
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:35

TUW „TUW” było głównym sponsorem trzeciej edycji terenowego wyścigu na wózkach inwalidzkich – Wheelmageddon. Organizatorem wydarzenia odbywającego się w ramach projektu Avalon Extreme była Fundacja Avalon.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz Polska: Konkurs z udziałem gwiazd
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:34

W ramach konkursu, w którym nagrodą jest wyjazd na Allianz Junior Football Camp, Allianz Polska zaprosił gwiazdy Bayern Monachium do zmierzenia się w grze na Messengerze. Jeśli podejmą wyzwanie, ubezpieczyciel zapewni dodatkowe miejsce na obozie AJFC dla podopiecznego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: 7 wskazówek dotyczących likwidacji szkody
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:33

Letnie wichury, powodzie i burze z gradem dotykają nie tylko właścicieli gospodarstw, ale również przedsiębiorców. W przypadku szkód o niewielkiej wartości towarzystwa ubezpieczeniowe stosują uproszczoną procedurę ubiegania się o odszkodowanie. W przypadku większych zniszczeń, które wymagają analizy i wizyty rzeczoznawcy – procedura jest znacznie dłuższa. Eksperci Gothaer TU podpowiadają, co zrobić, gdy wypłacona kwota nie pokrywa kosztów naprawy szkody, kiedy można otrzymać zaliczkę na poczet odszkodowania i czy przed wizytą likwidatora można rozpocząć prace naprawcze.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Innowacyjność jest koniecznością
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:31

Bacca jest przykładem firmy, która odniosła sukces, proponując branży ubezpieczeniowej ciekawe rozwiązanie bazujące na nowoczesnych technologiach – zauważa „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
PSU: Dorota Jezierska nowym prezesem Stowarzyszenia
czwartek, 12 lipca 2018 08:47

26 czerwca odbyło się Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Underwriterów. Podczas obrad uczestnicy WZC dokonali zmian we władzach organizacji.

Nowym prezesem PSU została jego dotychczasowa wiceprezes Dorota Jezierska, dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Biura Ubezpieczeń Osobowych Signal Iduna. Zastąpiła Arkadiusza Barszcza, który przez ostatnich kilka lat stał na czele organizacji. Na facebookowym profilu organizacji nowa prezes zamieściła podziękowania za wybór, oceniając go jako „ogromny zaszczyt, ale również zobowiązanie i oczekiwania”. „Wraz z całym Zarządem postaramy się Was nie zawieść i razem z Wami współtworzyć nową jakość i nowe oblicze PSU. Chcemy być bardziej widoczni, mieć większy udział w tworzeniu nowoczesnego rynku ubezpieczeniowego z nowoczesnym podejściem do oceny ryzyka” – napisała.

Add a comment

Więcej…
 
XXIV Forum Teleinformatyki: System informacyjny państwa i obywatela
czwartek, 12 lipca 2018 08:46

W dniach 27-28 września 2018 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS w Miedzeszynie odbędzie się XXIV Forum Teleinformatyki. Patronem medialnym wydarzenia odbywającego się w tym roku pod hasłem „System informacyjny państwa i obywatela” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Elektropolisa może pomóc także w przypadku kradzieży
czwartek, 12 lipca 2018 08:44

Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego (elektropolisa, przedłużona gwarancja) coraz częściej pozwalają zabezpieczyć kupowany sprzęt od dodatkowych ryzyk, których nie obejmuje gwarancja producenta, np. nieumyślnych uszkodzeń, przepięcia prądu, rabunku czy też kradzieży z włamaniem.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: 1,5 tys. osób skusiło się na rower zamiast auta zastępczego
czwartek, 12 lipca 2018 08:32

1,5 tys. klientów skorzystało dotychczas z propozycji PZU oferującego rower na własność zamiast pojazdu zastępczego – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Jak sprzedawać latem?
środa, 11 lipca 2018 08:39

W dwudziestym trzecim odcinku podcastu „Rozmowy bez Asekuracji” zatytułowanego „Jak sprzedawać latem?” rozmówcą red. Aleksandry Wysockiej był Waldemar Poberejko z Gruplowe.pl.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1271

Personalia: Bartosz Grześkowiak wzmocni Grupę MAK

31 lipca Bartosz Grześkowiak, dyrektor zarządzający TUiR Warta, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Swoją karierę będzie kontynuować w...


czytaj dalej

FRRF: Agnieszka Wachnicka nowym prezesem Fundacji

Od września Agnieszka Wachnicka obejmie funkcję prezesa Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego (FRRF) – organizacji, której zadaniem jest dbałość o...


czytaj dalej

Aon: organiczny wzrost w rozwiązaniach reasekuracyjnych

Dział rozwiązań reasekuracyjnych Aon odnotował w II kw. 2018 r. organiczny wzrost obrotów o 8%.

Do wzrostu przyczyniło się przede wszystkim...


czytaj dalej

Lloyd’s: Podwójna rola rynku i regulatora

Lloyd’s of London dokonuje przeglądu wszystkich aspektów swojej działalności, w tym liczącej setki lat struktury, aby potwierdzić, że jest...


czytaj dalej

Lekarz w telefonie dostępny też za granicą

Wiedza Polaków na temat możliwości zapewnienia sobie ochrony medycznej na czas zagranicznego wyjazdu systematycznie rośnie. Pokazują to badania...


czytaj dalej

MetLife: Bezpieczne Dziecko Premium ze zniżką

Z myślą o zbliżającym się nowym roku szkolnym MetLife przygotowało specjalną ofertę promocyjną. Klienci, którzy między 9 sierpnia a 13 września...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook