feed-image -

Personalia


Beata Kocięcka wiceprezesem KUKE
wtorek, 06 stycznia 2004 14:01
KUKE SA 1 grudnia 2003 r. powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu korporacji Beatę Kocięcką. W latach 1997–2002 była ona członkiem zarządu Concordia Wielkopolska TUW i członkiem zarządu Wielkopolskiego TU Życiowych i Rentowych Concordia Capital SA. Zajmowała się przygotowywaniem produktów, likwidacją szkód i księgowością. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresie ubezpieczeń gospodarczych na AE w Poznaniu. W 1995 r. otrzymała tytuł MBA na Nottingham Trent University.

Add a comment
 
Olaf Kliesow w zarządzie
wtorek, 06 stycznia 2004 14:00
Dr Olaf Kliesow jest absolwentem Uniwersytetu w Bonn w zakresie nauk prawnych i doktorantem Uniwersytetu w Tokio. W Instytucie Maxa Plancka w Hamburgu zajmował się konsultingiem dotyczącym reform na niemieckim i japońskim rynku finansowym. W latach 1997–99 obsługiwał niemiecką kancelarię prawniczą „Haarmann, Hemmelrath”, zajmował się rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym w Japonii. Od 2000 r. pracował w Grupie Aspecta, był członkiem zarządu odpowiedzialnym za wejście Grupy na rynek japoński. Od 24 listopada 2003 r. zasiada w zarządzie TU Samopomoc Życie SA.

Add a comment
 
Generalne zmiany kadry
wtorek, 16 grudnia 2003 12:52
Walne Zgromadzenie PKO/Handlowy PTE SA, które odbyło się 5 grudnia br., podjęło kilka znaczących decyzji kadrowych. Bronisław Borkowski został odwołany ze składu zarządu PKO/Handlowy PTE SA. Na wiceprezesa zarządu powołano Wojciecha Połcia.

Add a comment
Więcej…
 
Szef projektu bancassurance
wtorek, 16 grudnia 2003 12:46
Zarząd PZU SA podjął 2 grudnia br. uchwałę o powierzeniu Krzysztofowi Rosińskiemu stanowiska dyrektora nowo powstałego Biura Bancassurance w Centrali PZU SA. Jednocześnie Zarząd PZU Życie na mocy uchwały z grudnia 2003 r. powołał go na stanowisko Dyrektora Biura Ubezpieczeń Bankowych w Centrali PZU Życie SA. Krzysztof Rosiński jest doktorem nauk ekonomicznych i absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki SGH w Warszawie. Dotychczas związany był z CitiInsurance Polska TUnŻ SA, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu.

Add a comment
Więcej…
 
Paweł Michalik członkiem zarządu
wtorek, 16 grudnia 2003 12:46
Do zarządu PTE Skarbiec-Emerytura dołączył Paweł Michalik, pełniący dotychczas funkcję pełnomocnika zarządu ds. controllingu. Jest trzecim członkiem zarządu Skarbca-Emerytury.

Add a comment
Więcej…
 
Jarosław Bauc prezesem Holdingu Skarbca
wtorek, 16 grudnia 2003 12:45
Jarosław Bauc, dotychczasowy prezes PTE Skarbiec-Emerytura, zastąpi Marcusa Nagela na stanowisku prezesa zarządu Skarbiec Asset Management Holding (SAMH).

Add a comment
Więcej…
 
Zbigniew Andrzejewski - od 1 stycznia 2004 r. odpowiedzialny za Grupę CU
wtorek, 16 grudnia 2003 11:54
Od kwietnia 1998 r. Zbigniew Andrzejewski pełni funkcję wiceprezesa zarządu CU TU na Życie SA. Wcześniej był głównym jego aktuariuszem i członkiem zarządu. Jest absolwentem Uniwersytetu w Melbourne. Jest członkiem stowarzyszeń aktuariuszy w Australii, USA i RPA. Legitymuje się wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w wielu firmach ubezpieczeniowych i finansowych, m.in. w National Mutual South Africa, National Mutual Life Melbourne, National Mutual Royal Bank.

Add a comment
 
Jarosław Myjak zrezygnował
wtorek, 16 grudnia 2003 11:53
W dniu 9 grudnia br. Jarosław Myjak ogłosił rezygnację ze stanowiska prezesa Grupy CU Polska. Nastąpi ona w dniu najbliższego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które odbędzie się do 31 marca 2004 r.

Add a comment
Więcej…
 
Andrzej Burża prezesem TFI
wtorek, 09 grudnia 2003 18:36
Dotychczasowy wiceprezes TU Allianz Polska SA i TU Allianz Życie Polska SA – Andrzej Burża 1 grudnia br. został powołany na stanowisko prezesa nowej spółki Allianz w Polsce – TFI Allianz Polska SA. Do zarządu TFI Allianz Polska SA weszli także Marek Mikuć i dr Jerzy Nowak.

Add a comment
Więcej…
 
Sławomir Waleryś prezesem
wtorek, 09 grudnia 2003 18:35
Nastąpiły zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej TU Samopomoc Życie SA. Są one podyktowane planowanym rozszerzeniem strategii towarzystwa, obejmującej wejście w segment ubezpieczeń na życie z funduszami inwestycyjnymi.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 następna > ostatnia >>

Strona 127 z 139

KNF: Zatwierdzenie nominacji do władz towarzystw

20 lutego, na trzysta osiemdziesiątym drugim posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie kilku menadżerów...


czytaj dalej

Personalia: Były szef Link4 wiceprezesem ABC Data

Od 1 marca stanowisko wiceprezesa zarządu ABC Data obejmie Arkadiusz Lew-Kiedrowski, były prezes Link4. Menadżer będzie odpowiedzialny za obszar...


czytaj dalej

Allianz: Podwyżka dywidendy mimo spadku zysków

Rok rekordowy pod względem szkodowości spowodowanej katastrofami naturalnymi i spadek zysku w IV kw. nie powstrzymały Allianz przed podwyższeniem...


czytaj dalej

AXA Partners: Hybrydowy asystent osobisty

Podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas, największych na świecie targów innowacji technologicznych, AXA Partners, globalny zespół AXA...


czytaj dalej

„Rozmowy bez asekuracji”: Cyberzagrożenia i sposoby na walkę z nimi

20 lutego ukazał się drugi odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. Gościem programu był Tomasz Sawiak, wicedyrektor w Zespole...


czytaj dalej

Marsh: Zarządzanie cyberryzykiem nie nadąża za cyberzagrożeniami

Dla większości ankietowanych organizacji cyberbezpieczeństwo jest kluczowym obszarem w zarządzaniu ryzykiem. Mimo to niewiele podmiotów potrafi...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy