feed-image -

Reklama

Finanse


PPK: Union Investment TFI wpisane do ewidencji
piątek, 31 maja 2019 08:32

Decyzją Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) Union Investment TFI i Santander TFI zostały wpisane do ewidencji instytucji, które mogą oferować Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Wpis do ewidencji prowadzonej przez PFR otwiera drogę do prowadzenia PPK.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Podział zysku zgodnie z rekomendacją zarządu
poniedziałek, 27 maja 2019 08:58

24 maja odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Akcjonariusze ubezpieczyciela podjęli decyzję m.in. o podziale zysku za ubiegły rok zgodnie z rekomendacją zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Udziałowcy zdecydują o dywidendzie i wynagrodzeniu władz
piątek, 24 maja 2019 08:49

24 maja odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Podczas obrad akcjonariusze ubezpieczyciela zdecydują m.in. o podziale zysku za ubiegły rok i zmianach postanowień statutowych dotyczących wynagrodzenia członków zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Problemy z terminowymi płatnościami we Włoszech
piątek, 24 maja 2019 08:48

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) radzi firmom eksportującym na włoski rynek, aby pamiętali o częstych opóźnieniach w płatnościach tamtejszych odbiorców. KUKE obsługuje wiele polskich przedsiębiorstw, którze korzystają z ubezpieczenia zapłaty należności przez włoskich kontrahentów.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: 73 niewypłacalności w kwietniu
czwartek, 23 maja 2019 08:46

W kwietniu 2019 roku w oficjalnych źródłach (Monitorach Sądowych i Gospodarczych) opublikowano informację o 73 niewypłacalnych polskich firmach. Rok wcześniej ogłoszono niewypłacalność 76 podmiotów (-4% r/r) – podał Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Pekao TFI: Wniosek o wpis do ewidencji PPK
środa, 22 maja 2019 08:37

21 maja Pekao TFI złożyło wniosek o wpis do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju. Na portalu mojePPK zaprezentowane będą wszystkie instytucje oferujące prowadzenie i zarządzanie PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Serwis PZU dla pracodawców dotyczący PPK już działa
środa, 22 maja 2019 08:34

PZU uruchomił dla pracodawców internetowy serwis ppk.pzu.pl do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych, który umożliwia m.in. zawierania online umów o zarządzanie i prowadzenie PPK, a także zgłaszania pracowników do programu – poinformował we wtorek Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TUnŻ już jest w ewidencji PPK
poniedziałek, 20 maja 2019 08:58

15 maja Compensa Życie została wpisana do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonej przez Polski Funduszu Rozwoju. Charakterystyczną cechą oferty towarzystwa jest dodanie do PPK ochrony ubezpieczeniowej. Dystrybucja produktu będzie prowadzona w oparciu o bliską współpracę z reprezentującymi pracodawców brokerami i w kanale agencyjnym.

Add a comment

Więcej…
 
PPK: PKO TFI w sojuszu z Ergo Hestią
piątek, 17 maja 2019 08:48

Do grona instytucji finansowych oficjalnie oferujących pracownicze plany kapitałowe (PPK) dołączyło PKO TFI. PKO TFI zapowiedziało współpracę strategiczną w zakresie dystrybucji PPK z sopocką ERGO Hestią. Towarzystwo jest również otwarte na współpracę z wybranymi brokerami, szczególnie z tymi, którzy specjalizują się w benefitach pracowniczych. W tym momencie (17 maja 2019 r.) na portalu mojeppk.pl wśród dostawców oficjalnie uznanych przez Polski Fundusz Rozwoju znalazły się również TFI PZU, AXA TFI i Esaliens TFI. Na weryfikację oczekuje kilkanaście kolejnych firm, a wśród nich dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: Warta i Compensa.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva i Nationale-Nederlanden w ewidencji PPK
piątek, 17 maja 2019 08:47

Aviva Investors TFI i Nationale-Nederlanden PTE zostały wpisane do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Obie firmy będą kusić potencjalnych klientów specjalnymi warunkami opłat za zarządzanie. W Nationale-Nederlanden będą one niższe od ustawowych progów, natomiast Aviva do końca 2020 r. w ogóle zrezygnuje z ich pobierania.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 193

Skarbiec TFI: Grzegorz Zatryb w zarządzie

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca 2019 r. w skład zarządu spółki Skarbiec TFI Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego Towarzystwa...


czytaj dalej

PTE PZU: Marek Sakowski nowym prezesem

Marcin Żółtek zrezygnował z funkcji prezesa Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU. Zastąpi go Marek Sakowski.

Jak czytamy w informacji...


czytaj dalej

Credendo: Przed nami wieprzowy kryzys?

Chiny są największym producentem wieprzowiny na świecie (co stanowi około 50% światowej produkcji, konsumpcji i inwentarza żywego), a wszelkie...


czytaj dalej

Lloyd’s: konsultacje zakończone, zaczyna się praca

Po zakończeniu 10-tygodniowego okresu konsultacji projektu „Przyszłość w Lloyd’s”, Lloyd’s potwierdził, że były one szerokie i przyniosły ponad...


czytaj dalej

Czy ubezpieczenie zdrowotne pomoże przy braku leków w aptekach?

Z szacunków Naczelnej Izby Aptekarskiej wynika, że problem z dostępnością lekarstw w aptekach dotyczy już nawet ok. 500 różnych leków. Wśród nich...


czytaj dalej

PIU: Klimatyczna ankieta dla pośredników

Polska Izba Ubezpieczeń zaprasza wszystkich pośredników do wypełnienia krótkiej ankiety, która dotyczy ryzyk klimatycznych.

Izba, która na...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook